Oční kapky Hyal-Drop multi 10 ml

259 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Hyal-Drop multi

Hyal-Drop multi jsou zvlhčující výrobce Bausch and Lomb, které byly vyvinuty na bázi přirozených lidských slz. Poskytují úlevu a zklidnění podrážděným a suchým očím a mohou být používány též ke zvlhčení všech typů měkkých i tvrdých kontaktních čoček.

Přirozené zvlhčení bez konzervačních látek

Hyal-Drop multi neobsahují žádné konzervační látky, jejich dávkování tedy nemusí být nijak omezeno a mohou být používány dle potřeby bez obav z možných vedlejších účinků. Účinnou zvlhčující složku kapek představuje kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) - látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském organismu a tvoří jednu ze složek slz a sklivce oka.

Patentovaný aplikační systém

Součástí lahvičky kapek Hyal-Drop multi je patentovaný aplikační mechanismus, který zajišťuje pohodlnou manipulaci a přesné dávkování, přičemž je zachována sterilita celého aplikátoru a minimalizována možnost kontaminace očí nežádoucími mikroorganismy.

Jak Hyal-Drop multi používat?

Kapky Hyal-Drop multi jsou určené pro všechny, kteří trpí pocitem suchých nebo podrážděných očí. Napomáhají ke stabilizaci slzného filmu oka, čímž zamezují jeho vysychání. Eliminují negativní vlivy vnějšího prostředí, jako jsou smog, vítr, klimatizovaný nebo prašný vzduch. Doba použitelnosti těchto kapek činí po jejich otevření 6 měsíců.

Trápí vás suché nebo červené oči?

Oční kapky Hyal-Drop multi 10 ml pomahají proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikaci kontaktních čoček jsou ideálním doplňkem, zejména ve větrném či mrazivém počasí nebo v prašném či suchém prostředí.

Kapky do očí kapeme opatrně a pomalu, vždy když máme nepříjemný nebo dráždivý pocit v očích.

Vlastnosti - Oční kapky Hyal-Drop multi 10 ml

Výrobce: Bausch and Lomb
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Konzervanty: Ne
Hyaluronát sodný: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Oční kapky Gelone Natural Drops 10 ml

  • Vhodné i pro citlivé oči
  • Bez konzervačních látek
  • S obsahem hyaluronátu sodného
  • Lze aplikovat i na nasazené čočky
Cena: 229 Kč

Komentáře (11)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Petr Kounovský

Proti jiným komentářům zde, já osobně si nemohu aplikátor vynachválit. Pro mě je velmi ergonomický, jde snadno mačkat a tak akorát do ruky. Nevím, možná je dělaný pro mohutnější postavy s více síly (já 186cm/115kg). Trefit se lze vždy, stačí si jen prstem odhrnout spodní víčko a nemůžete minout, chce to jen cvik. I samotné kapky jsou super, jak pohlazení do oka. Za mě 1*.

Radek Jurečka

Dobrý den, bohužel se musím připojit s kritikou katastrofálního aplikátoru. Pro stlačení je potřeba vyvinout poměrně dost síly, takže se občas do oka netrefíte, pokud se dostatečně nesoustředíte. Navíc nedávkuje rovnoměrně, takže první kapka je většinou poloviční. A jako bonus se aplikátor cca po měsíci zasekl, takže zhruba 3/4 kapek putovalo do koše. Bohužel jsem nenašel adekvátní náhradu, tj. aplikace na čočky, hyaluronát a trvanlivost 6 měsíců bez konzervantů (za tři měsíce kapky nespotřebuji).

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Radku, děkujeme Vám za komentář. Je nám velice líto, že Vám nevyhovuje aplikátor u těchto očních kapek. Jako omluvu za nepříjemnosti jsme Vám na Váš zákaznický účet nahráli kredit. Jako alternativu bychom Vám z našeho sortimentu mohli nabídnout oční kapky Biotrue MDO, Vizol S Intensive nebo např. Hylo CARE či Hylo COMOD. Všechny tyto kapky obsahují hyaluronát sodný, jsou bez konzervantů, lze je aplikovat na kontaktní čočky a mají použitelnost od prvního otevření 6 měsíců. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Veronika Formánková

Dobrý den, mohu se prosím zeptat na použití v době těhotenství? Moc děkuji.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Veroniko, děkujeme Vám za otázku. Výrobce v příbalovém letáku bohužel žádnou informaci o používání v těhotenství neuvádí. Můžeme Vám však doporučit oční kapky HYLO FRESH, u kterých je v příbalovém letáku přímo zmíněná možnost použití v těhotenství a při kojení. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Přejeme krásný den.
Alena Nečasová

Dobrý den, ráda bych se zeptala na použitelnost kapek po otevření. Vy zde uvádíte použitelnost po prvním otevření 3 měsíce. Přímo na krabičce kapek a také v příbalové informaci je ale uvedena doba použitelnosti po prvním otevření 6 měsíců. Co je tedy správně? Velice děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Aleno, díky za dotaz. Omlouváme se za nedostatek. Správně je samozřejmě informace na obalu - tedy 6 měsíců. Chybu v textu opravíme. Díky za pochopení a jako poděkování za všímavost Vám na zákaznický účet připisujeme malou pozornost ve formě kreditu, který můžete využít na příští nákup. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Ondřej Moravec

Pumpička je opravdu špatná, nedoporučuji. Po mnoha letech jsem nucen přejít na jinou značku očních kapek. Osoba, která vymyslela tuto "vylepšenou" pumpičku, by zasloužila pořádně za uši.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Ondřeji, děkujeme za Vaší recenzi. Jistě bude pro další zákazníky přínosem. Můžeme Vám nabídnout mnoho dalších produktů, které najdete v kategorii očních kapek a sprejů. Pokud Vám budeme moci s čímkoli pomoci, napište nám. Přejeme hezký den.
Jana Hajská

Souhlasím s předešlými komentáři ohledně pumpičky, která je naprosto nefunkční,... předešlý způsob kapek naprosto vyhovující, ale tohle slušně řečeno úplně na nic!... Tohle má být patentovaný aplikační systém?!?!?!

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Jano, děkujeme za Vaší recenzi. Je nám velmi líto, že nejste s novým designem spokojená. Mnoho našich zákazníku našlo vhodnou náhradu v očních kapkách Gelone a také v Laim-Care Gel Drops. Pokud nám budete chtít napsat cokoli dalšího, nebo budete mít jakékoli otázky, napište nám. Zatím se mějte krásně.
Jiřina Majerová

Dobrý den. Mám už několikáté balení očních kapek, takže mám srovnání. Jsem s nimi spokojená. Až na poslední zakoupené kapky. Vylepšená pumpička je řečeno jedním slovem průšvih.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jiřino, díky za Váš komentář. Je nám líto, že Vám nový aplikátor kapek nevyhovuje. Pokud máte zájem, můžete vyzkoušet oční sprej Laim Moisture, který nabízí velmi pohodlnou aplikaci. Roztok spreje je obohacen o hyaluronát sodný, stejně jako Vaše dosavadní kapky. V případě, že budete mít jakékoli otázky nebo podněty, napište nám. Přejeme hezký den.

Táňa Lišková

Nova pumpicka skutecne zhorsila zpusob kapani do oka, kapani s novou pumpickou je stres oroti puvodni pumpicce.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Táňo, mrzí nás, že nyní nejste s produktem spokojena. Můžeme Vám nabídnout pohodlnou obdobu očních kapek, Oční sprej Laim Moisture 15 ml. Aplikace je velmi pohodlná a sprej je vhodný pro nositele kontaktních čoček. Děkujeme za Váš příspěvek a přejeme hezký den.

Alena

Ano, ta pumpička je průšvih....

Marie

S kapkami jsem byla spokojená do doby, než výrobci upravili vzhled pumpičky, pumpička se zadrhává, nevrací se a kapky po stlačení nekapou, musím několikrát opakovat...

Jana

Dobrý den, chápu, prosím, správně, že když je u těchto kapek napsáno, že mohou být používány též ke zvlhčení všech typů měkkých i tvrdých kontaktních čoček, lze je použít i v průběhu dne, když jsou čočky v očích? děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, ano tyto kapky lze aplikovat do očí v průběhu dne i při nasazených kontaktních čočkách.