Oční kapky HYLO CARE 10 ml

339 Kč
99% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? středa 26.6. vyberte parametry
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

HYLO-CARE

HYLO-CARE jsou společnosti Ursapharm, která se zaměřuje převážně na výrobu léčiv a zdraví podpůrných prostředků. Jedná se o velice šetrné vhodné k běžnému zvlhčení suchých očí, ale i k regeneraci vážněji poškozených očních tkání (např. v důsledku operace).

Rychlá regenerace

Kapky HYLO-CARE obsahují hyaluronát sodný (kyselinu hyaluronovou) - látku, která je lidskému tělu zcela přirozená a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky (dokonce se přirozeně vyskytuje v některých tělních tekutinách). Kyselina hyaluronová vytváří na povrchu očí ochranný film, který brání jejich vysušení. Tato látka spolu s provitaminem B5 - dexapanthenolem, který tvoří jednu ze složek kapek, poskytuje očím dostatečné zvlhčení a zajišťuje tak optimální podmínky pro správnou regeneraci rohovkových buněk.

Pohodlnější kontaktní čočky s HYLO-CARE

HYLO-CARE jsou vhodným doplňkem pro všechny nositele kontaktních čoček, kteří zažívají pocit suchosti, cizího tělesa v očích, či jakékoli jiné nepříjemné pocity vyvolané nedostatečným zvlhčením čoček. Vzhledem k faktu, že neobsahují žádné konzervační látky, jsou tyto kapky velmi šetrné a nezpůsobují žádné nežádoucí účinky a jsou vhodné i dlouhodobému užívání. Kapky je nutné spotřebovat nejpozději do doby 6 měsíců od jejich otevření.
Akomodation

Patentovaný COMOD® systém

Lahvička očních kapek HYLO-CARE je opatřena speciálním aplikátorem COMOD®, který eliminuje možnost kontaminace roztoku kapek mikroorganismy a zároveň zajišťuje přesné odměření jednotlivých dávek.

Vlastnosti - Oční kapky HYLO CARE 10 ml

Výrobce: Ursapharm
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Konzervanty: Ne
Hyaluronát sodný: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Oční kapky Gelone Natural Drops 10 ml

  • Vhodné i pro citlivé oči
  • Bez konzervačních látek
  • S obsahem hyaluronátu sodného
  • Lze aplikovat i na nasazené čočky
Cena: 229 Kč

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Nikola

Dobrý den, čím je možné tyto kapky otřít, aby kapátko zůstalo suché a zároveň na něm nezůstávaly bakterie? Já jsem ho otřela např. antibakteriálním ubrouskem (pravděpodbně určeným na povrchy) a asi to nebyl zrovna nejlepší nápad. Děkuji.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Nikolo, děkujeme Vám za otázku. Aplikátor očních kapek se po použití jen opatří víčkem. Nedoporučuje se aplikátor ničím otírat, zejména pak antibakteriálním ubrouskem, který je napuštěn dezinfekčními roztoky k čištění povrchů. Následné použití kapek může oko velmi podráždit. Pokud máte pocit, že je aplikátor příliš mokrý, můžete s kapkami švihnout tak, aby se nadbytečná tekutina z aplikátoru švihem odstranila, a poté nasadíte víčko. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Jitka Špičková

Je možné tyto kapky používat i s kontaktními čočkami? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den,

ano tyto kapky jsou vhodným doplňkem pro všechny nositele kontaktních čoček, kteří zažívají pocit suchosti, cizího tělesa v očích, či jakékoliv jiné nepříjemné pocity vyvolané nedostatečným zvlhčením čoček.