Oční kapky HYLO GEL 10 ml

359 Kč
97% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

HYLO-GEL

HYLO-GEL jsou zvlhčující se zvýšeným obsahem hyaluronátu sodného, které byly vyvinuty farmaceutickou společností Ursapharm k intenzivnímu zvlhčení při chronickém pocitu suchých očí a po operačních zákrocích.

Vysoký obsah kyseliny hyaluronové

HYLO-GEL představují také vhodný prostředek ke zvýšení lubrikace všech typů kontaktních čoček. Zvýšený obsah hyaluronátu sodného zajišťuje kapkám HYLO-GEL vysokou viskozitu. Díky této vlastnosti pak kapky lépe ulpívají na povrchu oka, kde vytváří ochranný obal zamezující vysušení a podporující regenerativní schopnosti buněk.

Bez konzervačních látek a fosfátů

Absence konzervačních látek a fosfátů eliminuje riziko možných nežádoucích účinků a umožňuje použití kapek HYLO-GEL dle potřeby bez jakéhokoliv omezení. Patentovaný aplikační mechanismus COMOD® zabraňuje kontaminaci kapek nežádoucími mikroorganismy a zajišťuje přesné dávkování. HYLO-GEL musí být spotřebovány nejpozději do 6 měsíců od otevření lahvičky.

Vlastnosti - Oční kapky HYLO GEL 10 ml

Výrobce: Ursapharm
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Konzervanty: Ne
Hyaluronát sodný: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Oční kapky Gelone Natural Drops 10 ml

  • Vhodné i pro citlivé oči
  • Bez konzervačních látek
  • S obsahem hyaluronátu sodného
  • Lze aplikovat i na nasazené čočky
Cena: 229 Kč

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Anonymous

Dobrý den chci se zeptat jsou to umělé slzy? Doktorka mi řekla že si mám Karpat uměle slzy kvůli nekvalitnímu slznimu filmu.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Volně dostupné oční kapky ke zmírnění nepříjemných pocitů v očích se v minulosti často nazývaly jako umělé slzy. Ovšem toto označení již pomalu mizí. Odpovědí na Vaši otázku je tedy ano, tyto oční kapky lze nazvat i jako umělé slzy. Hylo Gel přináší obzvlášť intenzivní a dlouhotrvající zvlhčení díky vysoké koncentraci kyseliny hyaluronové (0,20 %). Kapky cílí na těžké formy suchého oka a stavy po operacích. Jestliže by se dal Váš syndrom suchého oka popsat spíše jako mírný až středně těžký, doporučovali bychom Vám spíše oční kapky Hylo Dual. Tyto oční kapky cílí na nestabilní slzný film se sklony k zánětlivým či alergickým projevům. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Sarka Singerová

Dobry den, chci se zeptat zda jsou tyto ocni kapky vhodne po operaci oci laserem?Kapu dvoje kapky od doktora a mam si kapat i kapky na suche oci aspon 3krat denne.Dekuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Šárko, díky za otázku. V příbalovém letáku výrobce kapky doporučuje i po operačních zákrocích na oku. Měly by Vám tedy vyhovovat. Samozřejmě bude nejlepší, když se poradíte se svým ošetřujícím očním lékařem. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Sandra Ponocná

Dobrý den, chci se zeptat, zda jsou tyto oční kapky vhodné ke kontaktním čočkám - 1 Day Acuvue Moist . Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den,

ano, tyto kapky jsou vhodným prostředkem ke zvýšení lubrikace všech typů kontaktních čoček, tedy i 1 Day Acuvue Moist.