Oční kapky HYLO PARIN 10 ml

329 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 25.9. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Oční kapky HYLO PARIN

Kapky HYLO PARIN jsou ideální pro osoby, které trápí chronická suchost očí. Kapky poskytnou očím rychlou úlevu, regeneraci a dlouhotrvající ochranu. HYLO PARIN rychle uleví od pocitů pálení, svědění, suchosti nebo pocitu cizího tělesa v oku.

Účinné trio

Oční kapky HYLO PARIN obsahují 3 složky, které v působení kapek hrají zásadní roli.
Heparin váže vlhkost a podporuje kapky v přilnutí k rohovce. Dlouhodobé zvlhčení oka účinně regeneruje oční tkáň.
Hyaluronát sodný má schopnost pojmout velké množství vody a v očním lékařství má své čestné místo. V kapkách HYLO PARIN funguje hyaluronát sodný jako perfektní lubrikant, díky kterému se kapky rovnoměrně rozprostřou po celém povrchu oka a zanechávají ho dlouhodobě zvlhčené.
Poslední z trojice je glycerol. Látka, která rovněž funguje jako lubrikant. Glycerol umožňuje víčkům lehce klouzat po povrchu oka. Nepříjemný pocit cizího tělesa v oku tak rychle odezní.

Patentovaný COMOD® systém

Všechny oční kapky HYLO jsou dodávány v lahvičce opatřené speciálním patentovaným aplikátorem. Tento aplikační systém zabraňuje případné kontaminaci kapek mikroorganismy a zároveň při aplikaci kapek do očí zachovává stejné množství každé jednotlivé dávky. Z tohoto důvodu oční kapky nepotřebují žádné konzervanty ani fosfáty. Mechanismus lahvičky uchová její obsah sterilní po celou dobu užívání.

Jak používat kapky HYLO PARIN?

V případě obtíží aplikujte 1 kapku do postiženého oka 3x denně. Jestliže jsou obtíže silnějšího charakteru, je možné aplikovat kapky častěji. Oční kapky HYLO PARIN je možné používat i dlouhodobě.
Pokud byste však měli potřebu aplikovat kapky více než 10x denně navštivte očního lékaře a váš stav s ním konzultujte.
Oční kapky lze aplikovat na nasazené kontaktní čočky za předpokladu, že od nasazení čoček uplynulo alespoň 30 min. Pokud používáte i jiné přípravky, výrobce doporučuje mezi jednotlivými aplikacemi vyčkat alespoň 30 minut. Oční kapky HYLO PARIN by měly být aplikovány jako poslední. Toto pravidlo neplatí jedná-li se oční mast.
HYLO PARIN mohou používat děti i těhotné a kojící ženy.

Po otevření lahvičky lze kapky HYLO PARIN používat 6 měsíců.

Vlastnosti - Oční kapky HYLO PARIN 10 ml

Výrobce: Ursapharm
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Konzervanty: Ne
Hyaluronát sodný: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře