Oční kapky Laim Care Gel Drops 20x 0,33 ml

179 Kč
93% doporučuje
Kdy odešleme? vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Laim-Care gel drops

Laim-Care gel drops jsou gelové oční kapky, které přináší zklidnění unaveným, namáhaným a podrážděným očím. Účinnou zvlhčující složku těchto kapek představuje kyselina hyaluronová.

Jak Laim-Care gel drops fungují?

Gelové kapky Laim-Care gel drops eliminují nepříjemné pocity způsobené nestabilitou slzného filmu očí, které jsou vystaveny vlivům větru, suchého či prašného prostředí nebo pylových alergenů.

Déletrvající hydratace

Laim-Care gel drops ulpívají na povrchu oka, kde jsou schopny udržet se delší dobu než běžné oční kapky. Znatelně tak zvyšují vlhkost očí a nahrazují případný nedostatek slz.

Pohodlnější kontaktní čočky s Laim-Care gel drops

- Zvyšují pocit pohodlí při nošení kontaktních čoček
- Hydratují povrch očí
- Udržují kontaktní čočky vlhké
- Stabilizují slzný film

Zvlhčující kapky Laim-Care gel drops nabízíme také v balení 10 ml.

Vlastnosti - Oční kapky Laim Care Gel Drops 20x 0,33 ml

Výrobce: Schalcon
Objem: 20 x 0,33 ml
Použitelnost po otevření: ihned po otevření
Hyaluronát sodný: Ano
Konzervanty: Ano
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (26)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jana

Dobrý den,Ještě potřebují poradit,sice jsem předtím dlouhodobě nosila čočky soflens 59 a sem tamjednodenní čočky též soflens,žel před půl rokem u levého oka zlepšení a u pravého zhoršení,a tak mám otázku ,hodí se ty čočky soflens pro moje oči _ kopírují z lekařského papíru V OD : 5/50s vl kor./ -7,0Dsf= - 2,75Dcyl.ax 10/=5/7,5sl V OS : 5/30s vl.kor/ -6,0Dsf= - 3,5Dcyl.ax 165/=5/7,5sl. Děkuji moc,hezký den

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za doplnění údajů. Dle dioptrického zápisu máte poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Ke korekci zraku byste měla mít tedy torické (astigmatické) čočky např. SofLens Toric nebo Proclear Toric. Ke korekci pravého oka byste měla teoreticky mít čočku s hodnotou dioptrie -6,50, cylindru -2,25 a osy 10°. Ke korekci levého oka byste pak měla mít čočky s hodnotou dioptrie -5,50, cylindru -2,25 a osy 170°. Protože máte cylindrické hodnoty poměrně vysoké a doposud jste nosila pouze sférické čočky, mohla by pro Vás být plná korekce zraku velmi obtížná. Z tohoto důvodu Vám doporučujeme odbornou aplikaci. Není vyloučeno, že Vám oční specialista dioptrické hodnoty upraví tak, aby Vám korekce zraku byla komfortní. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu, který spolupracuje s výrobcem čoček Proclear Toric, nebo se obraťte na oční optiku, kde poskytují tyto služby. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jana Čížková

Dobrý den, vždy jsem kupovala čočky soflens 59 ,asi cca před půl rokem jsem koupila jiné,chtěla jsem zkusit,žel mi nesedí,a vrácím se k Soflens,jelikož poslední dobou mám suché oči a cervené,tak bych ráda o radu,které kapky koupit,našla jsem soflens 59 a k tomu je kapky gelone,tu zkusím koupit,ještě mě zajímají kapky Laim- Care gel Drops,otázka je ,zda to mohu použit k tím kontaktním čočkám? Dr mi doporučila kapky Hyal - Drop multi,ale vidim recenze nespokojensot vuči pumpičkám.Děkuji předem za radu.Hezký den

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za otázku. Jestliže máte čočky, které Vám vyhovují a prakticky o nich nevíte, není důvod hledat jiné. Pro případ, že byste se přece jenom rozhodla v budoucnu hledat nové čočky, hledejte čočky co nejpodobnější těm, které jste nosila. Např. SofLens 59 jsou hydrogelové čočky s průměrem 14,2 mm a zakřivením 8,60 mm, a tak by jako vhodná alternativa připadaly čočky Proclear Sphere, protože jsou rovněž hydrogelové a mají stejné velikostní parametry. Nyní k Vašemu primárnímu dotazu. Jestliže míváte podrážděné a suché oči, doporučili bychom Vám spíše oční kapky Hylo Fresh, které obsahují světlík lékařský, který účinně zklidní podrážděné oči. Podíl kyseliny hyaluronové pak příjemně zvlhčí oči. V případě, že máte těžší formu suchého oka pak by pro Vás byly vhodnější kapky Hylo Parin. Tyto kapky obsahují větší podíl kyseliny hyaluronové, dále pak gylcerin a heparin, který váže vlhkost a účinně regeneruje oční tkáň. Kapky Laim-Care či Gelone jsou vhodné spíše ke klasickému zvlhčení očí a zvýšení komfortu při nošení kontaktních čoček. Takže ano, je možné je aplikovat na kontaktní čočky. Tuto informaci naleznete u všech očních kapek v tabulce vlastností pod produktem. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Matty

tohle balení mi vyhovuje úplně nejvíc. nikdy jsem klasické kapky nespotřebovala v dané lhůtě od otevření. s těmihle mě to trápit nemusí.

Štěpánka

Dobrý den, je 1 ampule dost velká na to , abych z ní zvládla kápnout do obou očí?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Štěpánko, děkujeme za otázku. Jedna ampulka obsahuje 0,33 ml roztoku kapek a to je dostačující množství pro zvlhčení obou očí. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Jarmila S.

Kapky nepotřebuji tak často, tak se mi nevyplatí kupovat klasické. Tahle varianta je naprosto dokonalá.

Bohouš S.

Koupil jsem je na cestu do zahraničí a bylo parádní mít neustále čerstvé kapky. Mimo jiné jsou opravdu příjemné.

iveta

spokojenost. vyhovuje mi na nich všechno. od balení až po efekt.

Ambrožová

Vyhovují mi. Jsou příjemné a fungují rychle.

daniela jůzová

používám je v práci. z počítače se mi oči rychle unaví a je to nepříjemné. po kapkách je očím rychle uleví. jsou příjemné a ani v první vteřině nepálí.

Bínová

Už bez nich nevytáhnu paty. Vozím si je s sebou i na dovolenou k moři, protože v prvních dnech mám oči vždycky trochu podrážděné a vysušené. Pomáhají opravdu rychle. Určitě doporučuji!

Štěpa

Jsou moc příjemné. Používám je ráda, protože mi opravdu poskytnou úlevu, kterou potřebuji.

Julinka

Koupila mi je maminka a moc se mi hodily. Když se celý den soustředím ve škole mám unavené oči. Ráda si je před odchodem domů kápnu. Julinka

Zina

já je používám na nasazené čočky a je to bomba. většinou si kápnu kolem poledne a celý den o čočkách prostě nevím

Tatiana Krňová

Jsou nejlepší. Já, manžel, ani děti žádné jiné nepoužíváme. Balení si mezi sebe můžeme hezky rozdělit díky jednotlivým ampulkám :)

Václávíková S

ampule jsem boží nápad. kapky jsou příjemný...

Lada Jirsová

Tak jako ostatním se mi moc líbí jednotlivě balené dávky kapek. S jejich efektem a účinkem jsem moc spokojená.

Lenka Rašková

Jednotlivé ampulky jsou super. Nemusím to s sebou nosit všechno. Většinou si utrhnu tak dvě dávky do kabelky.

Karel Navara

lepší balení kapek jsem ještě neviděl

Štěpán Sommer

Prostě dokonalé. Jedna aplikace - jedna ampulka. Je to opravdu hygienické a praktické

Krajčíková Eliška

takové balení jsem ještě nikdy neviděla. Ale ampulky se osvědčily a jsem s nimi spokojená. I moje oči jsou spokojené.

G. A.

Velmi šikovné balení. Stačí jedna dávka a podráždění očí je pryč!

Kovaříková

Mohou se kapat dle potřeby, snadno se používají a ihned ulevují od suchých nebo i podrážděných očí.

Lucie B.

S kapkami jsem spokojená, jinačí už ani nekupuji.

Míra Hošek

Skvěle se používajía naprosto mi vyhovují! Doporučuji

Robin

kapky působí rychle, lehce se aplikují a nemám co bych jim vytknul.

Alžběta

Parádní nápad a ještě k tomu vážně pomáhají, takže můžu v práci čučet do monitoru ještě o něco déle.