Oční kapky Systane Balance 10 ml

309 Kč
96% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Oční kapky Systane Balance

Tento typ očních kapek nelze aplikovat na nasazené kontaktní čočky.
Systane Balance jsou zvlhčující oční kapky, které byly vyvinuty společností Alcon k řešení obtíží způsobených nedostatečnou sekrecí některých slzných složek - syndromu suchého oka.

Vhodné k lubrikaci kontaktních čoček

Oční kapky Systane Balance představují také účinný prostředek lubrikace pro všechny, kteří v důsledku užívání kontaktních čoček pociťují nepříjemné pocity pálení, řezání a suchosti.

Jak Systane Balance fungují?

kapka a lidské oko Oční kapky Systane Balance obsahují systém LipiTech™, který funguje na principu obnovy lipidové složky slz. Odstraňuje tak obtíže způsobené dysfunkcí Meibomských žláz, které se nacházejí při okrajích vnitřních částí víček a svou sekrecí se podílejí na tvorbě slzného filmu. Aktivní zvláčňující složka kapek pak přináší úlevu suchým a podrážděným očím a udržuje je dostatečně vlhké.

Zbůsob použití

Přípravek Systane Balance lze používat po celý den dle potřeby. V případě užívá kontaktních čoček, je vhodné kapky aplikovat před nasazením kontaktních čoček a následně po jejich vyjmutí.

Trápí vás suché nebo červené oči?

Oční kapky Systane Balance 10 ml pomahají proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikaci kontaktních čoček jsou ideálním doplňkem, zejména ve větrném či mrazivém počasí nebo v prašném či suchém prostředí.

Kapky do očí kapeme opatrně a pomalu, vždy když máme nepříjemný nebo dráždivý pocit v očích.

Vlastnosti - Oční kapky Systane Balance 10 ml

Výrobce: Alcon
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ne
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Milka Špedlová

Dobrý den, po kápnutí kapek Systane Balance mám asi vteřinu dvě pocit jakobych koukala přes igelit, je to v pořádku? Děkují.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Mirko, děkujeme Vám za otázku. Chvilkovou změnu vidění může způsobovat emulze minerálního oleje a fosfolipidů, které dodávají Systane® BALANCE mléčně bílý vzhled. V případě, že máte z očních kapek nepříjemný pocit, konzultujte situaci s Vaším očním specialistou. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Chotova ilona

Zdravim mohu se zeptat zda tyto kapky pomohou I od cervenych oci?hlavne po probuzeni mam cervene ocni koutky a pod spodnim vickem to same a okolo oci po ranu mam zaschle krusty,na ocnim bylo zjisteno ze mam slzne slozky dostatek,ale oci mam dost citlive vlivem prostredi,klimatizace,prach,ustredni topeni,oci potom vypadaji dost unavene,trpim na suchy zanet spojivek,tak zda mohou tyto kapky pomoci?dekuji za odpoved

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ilono, děkujeme za Váš dotaz. Oční kapky Systane Balance pomáhají efektivně od symptomů suchého oka. Mezi zákazníky jsou velmi oblíbené, ale zda jsou vhodné i pro Vás, nejsme bohužel schopní posoudit. Váš oční lékař by měl určit léčivé složky a nejlépe i konkrétní přípravek, který Vám pomůže. Díky za pochopení a přejeme Vám hezký den.

Kamila

Dost často musím po probuzení rozmrkávat. Pálí mě oči a jakoby řežou. Poslední měsíc zkouším tyhle kapky a je to teda super.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kamilo, díky za Váš komentář. Jsme rádi, že jste s kapkami spokojená, ale pokud Vás trápí problémy dlouhodobého charakteru, zvažte návštěvu u očního lékaře. Kapky mohou oči zklidnit, ale nemusí vyléčit případný zánět či jinou nepříjemnost, na kterou mohou být zapotřebí antibiotika či jiné účinné látky. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Přejeme hezký den.

Praum

Po použití tohoto přípravku mám napuchlé oční víčka .Jsem alergický na aulin,ale nikde jsem nečetl,zda tyto kapky obsahuji tento přípravek.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, pane Praume, velmi nás mrzí, že jste měl s kapkami takovouto zkušenost. Složení přípravku Aulin bohužel nemáme k dispozici a nemůžeme Vám tedy říct, jaké látky se případně shodují. Doporučujeme porovnat příbalovou informaci obou produktů, případně před dalším užitím se poradit s lékařem. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Bára

Pro mne jsou to kapky číslo jedna. Dlouho mi nic tak dobře nepomáhalo jako zrovna tyto kapky :-)

Linda

Nosím kontaktní čočky a navíc trpím alegií a v tomto období mne teda oči pálí nesnesitelně. Zkusila jsem tyto kapky. Tváří se kvalitně a za rozumnou cenu a musím říct, že za tu úlevu rozhodně stojí. Už u této značky zůstanu. Jsou super.