Oční kapky Systane GEL Drops 10 ml

319 Kč
Skladem
Kdy odešleme? Středa 14.4. Today vyberte parametry
Zásilkovna.cz Osobní odběr 5957×
od 29 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
319 Kč

Systane GEL Drops

kapka a lidské oko Systane GEL Drops jsou zvlhčující gelové kapky vyvinuté společností Alcon, které poskytují úlevu od nepříjemného pocitu pálení a podráždění způsobeného suchostí očí. Představují také vhodný prostředek k lubrikaci kontaktních čoček. Kapky účinně zvlhčují povrch oka vytvořením stabilní ochranné vrstvy a poskytují tak rohovkovým buňkám vhodné prostředí k regeneraci.

Způsob použití

Gelové kapky Systane GEL Drops lze používat dle potřeby po celý den a také na noc. Pokud jsou kapky užívány při nošení kontaktních čoček, aplikují se vždy před nasazením kontaktních čoček a následně po jejich vyjmutí.

Gelová formule

Kapky Systane Gel Drops disponují speciálním zvlhčujícím systémem, který se přizpůsobuje individuálnímu slznému filmu každého člověka. Když se složky kapek smísí s přirozenými slzami, vznikne měkký gel, který vytvoří na povrchu oka odolnou ochrannou vrstvu. Systane Gel Drops díky této gelové formuli mají delší dobu účinnosti, neboť se z povrchu oka tak snadno neodplavují.
Systane Gel Drops
Více o kapkách Systane Gel Drops.

Trápí vás suché nebo červené oči?

Oční kapky Systane GEL Drops 10 ml pomahají proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikaci kontaktních čoček jsou ideálním doplňkem, zejména ve větrném či mrazivém počasí nebo v prašném či suchém prostředí.

Kapky do očí kapeme opatrně a pomalu, vždy když máme nepříjemný nebo dráždivý pocit v očích.

Vlastnosti
Výrobce: Alcon
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Expirace: 6 měsíců a více
Chytrá alternativa

Oční kapky Gelone 10 ml

  • vytváří na oku ochranný film
  • zabraňují vysychání povrchu očí
  • vhodné i pro citlivé oči
  • lze kapat i na nasazené čočky
Cena: 110 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (5)

Comments: Do you have any questions?

Komentář

Radim

Nosim čočky. Už pár let, nikdy jsem si nezvyk na brejle, leda večer k telce. Večer už mám oči unavený, tak po vyndání čoček musím vykapat. Tohle je super. Jak je to gel, vydrží to a ráno mám oči zase ok. Doporučuju.

Komentář

Jarda

Kapky jsou asi nejhorší co jsem kdy měl. Po kápnutí do oka tak 15 minut vidím totálně rozmazaně. Gel se vůbec nevstřebává a vytváří v očích lepkavou hmotu. Když to odezní, tak mám pocit úlevy, ale spíš tak kvůli tomu že jsem to konečně vymnul z očí. Možná mám divný oči, ale kapky nemůžu doporučit ani trochu.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jardo, děkujeme za Váš komentář. Je nám líto, že Vám tyto oční kapky nevyhovují. Možná pro Vás kapky na bázi gelu nejsou to pravé. Můžeme Vám doporučit například oční sprej Laim Moisture. Aplikuje se na zavřené oční víčko, takže by Vám neměl způsobit pocit rozmazaného vidění ani nic podobného. Přejeme hezký den.

Komentář

Ivo

Nevím jestli je to tím gelem, ale tyhle kapky mi fungují více a déle než jiné. Takže doporučuji všem.

Komentář

Jarka

Musím se přidat ke spokojeným uživatelům. Kapičky mi moc pomáhají každý den.

Komentář

Jarda

Jsem řidič kamionu a ještě k tomu nosím kontaktní čočky. Oči mne pálí téměř neustále. Vyzkoušel jsem hodně kapek, hodně značek některé fungovaly více jiné méně. Teď jsem koupil Systane gel a musm říci, že pociťuji úlevu a hlavně si nemusím kapat tak často, účinek vydrží dlouho. Za mne doporučuji.