Oční kapky Systane GEL Drops 10 ml

299 Kč
94% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pátek 21.6. vyberte parametry
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Systane GEL Drops

Tento typ očních kapek nelze aplikovat na nasazené kontaktní čočky.
kapka a lidské oko Systane GEL Drops jsou zvlhčující gelové kapky vyvinuté společností Alcon, které poskytují úlevu od nepříjemného pocitu pálení a podráždění způsobeného suchostí očí. Představují také vhodný prostředek k lubrikaci kontaktních čoček. Kapky účinně zvlhčují povrch oka vytvořením stabilní ochranné vrstvy a poskytují tak rohovkovým buňkám vhodné prostředí k regeneraci.

Způsob použití

Gelové kapky Systane GEL Drops lze používat dle potřeby po celý den a také na noc. Pokud jsou kapky užívány při nošení kontaktních čoček, aplikují se vždy před nasazením kontaktních čoček a následně po jejich vyjmutí.

Gelová formule

Kapky Systane Gel Drops disponují speciálním zvlhčujícím systémem, který se přizpůsobuje individuálnímu slznému filmu každého člověka. Když se složky kapek smísí s přirozenými slzami, vznikne měkký gel, který vytvoří na povrchu oka odolnou ochrannou vrstvu. Systane Gel Drops díky této gelové formuli mají delší dobu účinnosti, neboť se z povrchu oka tak snadno neodplavují.
Systane Gel Drops
Více o kapkách Systane Gel Drops.

Trápí vás suché nebo červené oči?

Oční kapky Systane GEL Drops 10 ml pomahají proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikaci kontaktních čoček jsou ideálním doplňkem, zejména ve větrném či mrazivém počasí nebo v prašném či suchém prostředí.

Kapky do očí kapeme opatrně a pomalu, vždy když máme nepříjemný nebo dráždivý pocit v očích.

Vlastnosti - Oční kapky Systane GEL Drops 10 ml

Výrobce: Alcon
Objem: 10 ml
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Lze aplikovat na kontaktní čočky: Ne
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Radim

Nosim čočky. Už pár let, nikdy jsem si nezvyk na brejle, leda večer k telce. Večer už mám oči unavený, tak po vyndání čoček musím vykapat. Tohle je super. Jak je to gel, vydrží to a ráno mám oči zase ok. Doporučuju.

Jarda

Kapky jsou asi nejhorší co jsem kdy měl. Po kápnutí do oka tak 15 minut vidím totálně rozmazaně. Gel se vůbec nevstřebává a vytváří v očích lepkavou hmotu. Když to odezní, tak mám pocit úlevy, ale spíš tak kvůli tomu že jsem to konečně vymnul z očí. Možná mám divný oči, ale kapky nemůžu doporučit ani trochu.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jardo, děkujeme za Váš komentář. Je nám líto, že Vám tyto oční kapky nevyhovují. Možná pro Vás kapky na bázi gelu nejsou to pravé. Můžeme Vám doporučit například oční sprej Laim Moisture. Aplikuje se na zavřené oční víčko, takže by Vám neměl způsobit pocit rozmazaného vidění ani nic podobného. Přejeme hezký den.

Ivo

Nevím jestli je to tím gelem, ale tyhle kapky mi fungují více a déle než jiné. Takže doporučuji všem.

Jarka

Musím se přidat ke spokojeným uživatelům. Kapičky mi moc pomáhají každý den.

Jarda

Jsem řidič kamionu a ještě k tomu nosím kontaktní čočky. Oči mne pálí téměř neustále. Vyzkoušel jsem hodně kapek, hodně značek některé fungovaly více jiné méně. Teď jsem koupil Systane gel a musm říci, že pociťuji úlevu a hlavně si nemusím kapat tak často, účinek vydrží dlouho. Za mne doporučuji.