Ocuvite Complete (60 + 30 kapslí ZDARMA)

469 Kč
99% doporučuje
Kdy odešleme? Není k dispozici vyberte parametry
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Doplněk stravy Ocuvite Complete

Bausch and Lomb pro vás má velmi účinný výživový doplněk Ocuvite Complete, který obsahuje dokonale vyvážené množství všech živin, které jsou potřebné pro udržení zdraví očí. Tyto živiny jsou k dispozici v měkkých gelových kapslích, jejichž doporučené dávkování pro dospělé osoby je 1 – 2 tobolky denně během jídla. Tento doplněk stravy by neměl být konzumován těhotnými a kojícím ženami.

Nejdůležitější živiny pro oči

Ocuvite Complete obsahuje živiny ze tří různých kategorií: zinek a antioxidanty, karotenoidy (lutein a zeaxanthin) a omega-3 mastné kyseliny. Pozitivní účinek na oči je vědecky prokázán u všech těchto živin.
Omega-3 mastné kyseliny je možné přijmout do těla pouze v jídle či prostřednictvím doplňků stravy – přesto jsou významné pro udržení zdravého a dobrého zraku.
Lutein a zeaxanthin očím pomáhají filtrovat škodlivé modré světlo.
Antioxidanty a zinek snižují oxidační stres a neutralizují volné radikály.

Vlastnosti - Ocuvite Complete (60 + 30 kapslí ZDARMA)

Výrobce: Bausch and Lomb

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Olga Klominkova

Dobrý den,užívám Ocuvite complete již 10let a najednou nelze nikde sehnat. Co se děje? Mám tablety jen na 14 dní a co pak? Prosím o odpověď nebo radu, kde sehnat. Děkuji O. Klominkova

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Olgo, děkujeme Vám za otázku. Výrobce Bausch + Lomb má problémy s dodávkami tohoto produktu zhruba od měsíce dubna roku 2022. Informace tom, kdy se dodávky opět obnoví, bohužel, nemáme. Můžeme Vám jako alternativu nabídnout Ocuvite Lutein forte. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.