Počítačové brýle Crullé TR1726 C1

Dámské

V ceně brýlí jsou již čočky proti modrému světlu.


Velikost brýlí Jakou mám velikost?
135 mm
Další rozměry
20 mm
140 mm
48 mm 50 mm
Skladem
Kdy odešleme: středa 26.6.
Cena
1 049 Kč

Značkové brýle Crullé

Ze značky Crullé přímo prýští mládí a velice dobře se jí daří reagovat na aktuální módní trendy. Brýle Crullé se vám budou snadno kombinovat ke všem stylům a vedle moderních tvarů a barev vás jistě osloví také velmi přívětivá cena těchto zajímavých kousků.

O tomto modelu

Brýle jsou již opatřené nedioptrickými čočkami s blue blocker vrstvou. Pokud svou pracovní dobu trávíte převážně u monitoru počítače, studujete v učebnách osvětlených zářivkami, trávíte mnoho času na smartphonu nebo hraním videoher, pak je vám jistě dobře známá digitální únava zraku. Blue blocker vrstva filtruje modrou složku světelného spektra a díky ní nejsou oči tolik namáhané. Čočky s touto vrstvou mají jemně žlutavý nádech a mimo jiné umožňují vnímat barvy ve vyšším kontrastu. Celkový pohled je tak mnohem přirozenější.

Celorámové brýle jsou na obličeji velmi výrazné. Rámy lemují a také chrání celý obvod skel brýlí. Tento brýlový model skvěle doplní váš charakter. Obruby jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu.
Tento model brýlí si můžete vyzkoušet v pohodlí domova díky naší virtuální zkoušečce. Hned uvidíte, jak vám brýle sluší!
Brýle dostanete v originálním pouzdře. Spolu s brýlemi vám přijde také čistící hadřík.