Počítačové brýle s ochranou proti modrému světlu

Na této stránce si můžete vybrat nedioptrické modely brýlí se zabroušenými čočkami s úpravou proti modrému světlu. Tato tzv. blue blocker vrstva chrání oči před přemírou modrého světla, které může způsobovat digitální únavu zraku. Tyto brýle tak budou senzačním pomocníkem pro všechny lidi pracující výhradně na počítači, studenty nebo třeba vášnivé hráče počítačových her. Kromě benefitů v podobě velké úlevy pro oči, vyššího kontrastu a lepšího vnímání barev si brýlemi můžete perfektně doladit váš styl.

Pokud si na této stránce nevyberete svého favorita, nevěste hlavu! Vrhněte se do mnohem širšího výběru obrouček pro dioptrické brýle a při volbě brýlových skel zvolte čočky s úpravou proti modrému světlu s dioptrií +0,00.

Zabroušené nedioptrické brýle připravené k okamžitému odeslání
Viděli jste všechny produkty odpovídající nastaveným filtrům. Chcete-li načíst další produkty, upravte nastavení filtrů.

Pokud si na této stránce nevyberete svého favorita, vrhněte se do mnohem širšího výběru obrouček pro dioptrické brýle a při volbě brýlových skel zvolte čočky s úpravou proti modrému světlu s dioptrií +0,00.