Pouzdro na čočky rotační - modré

55 Kč
92% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Středa 8.12. Stock day info: Today 8. prosince Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 8. prosince vyberte parametry
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč

Popis rotačního pouzdra

Modré rotační pouzdro se od běžných pouzder na uchování kontaktních čoček odlišuje vnitřními košíčky, které zajišťují kvalitnější čištění a pohodlnější manipulaci.

Jak rotační pouzdro správně používat?

Vložte čočky do košíčků pouzdra a pouzdro následně naplňte roztokem. Několikrát otočte vrchním uzávěrem pouzdra doprava a doleva. Tento pohyb způsobí rychlou rotaci vnitřních košíčků pouzdra a zlepšuje tak očištění kontaktních čoček. Před následným nasazením čoček vyměňte roztok v pouzdře za čerstvý a celý proces rotace zopakujte tak, aby došlo k dostatečnému propláchnutí čoček.

Při používání rotačního pouzdra s košíčky nepotřebujete pinzetu k vyjímání čoček, ani nehrozí protržení čočky příliš dlouhým nehtem.

Upozornění: Toto pouzdro není určeno k čištění čoček peroxidovými roztoky.

Můžete vybírat z těchto barev:
Vlastnosti
Barva: Modrá, Bílá

Všechny varianty tohoto produktu:

Komentáře (1)

Comments: Do you have any questions?

Marcela Gabova

Prosím jak vložit čočky do těch košíčků? Respektive jak je mam otevřít? Na sílu? Děkuji Gábová

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Marcelo, díky za otázku. Košíčky se odklápí směrem nahoru k víčku, u kterého jsou pevně uchycené. Na jejich otevření není nutné vyvíjet nijak velkou sílu. Pokud by Vám dělalo otevření problém, napište. Zatím Vám přejeme hezký den.