Precision1 for Astigmatism (30 čoček)

799 Kč
95% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Čtvrtek 7.7. vyberte parametry
799 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč

Kontaktní čočky PRECISION1 for Astigmatism

PRECISION1 for Astigmatism jsou jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky od výrobce Alcon, které mají proměnlivý obsah vody. Čočky jsou určené ke korekci astigmatismu.

PRECISION1 for Astigmatism nabízíme také v balení:
90 čoček

Výborné vlastnosti

Technologie výroby kombinuje klasický hydrogelový materiál, který obsahuje vysoké množství vody, se silikon-hydrogelem, který zajišťuje potřebnou propustnost kyslíku k rohovce. S touto technologií jsme se již setkali u kontaktních čoček Dailies TOTAL1. Jedná se o technologii SMARTSURFACE Technology.
Čočky se tak díky kombinací materiálů stávají pro oči obzvláště komfortní záležitostí. PRECISION1 for Astigmatism navíc disponují UV filtrem, takže plocha čočky chrání oko před UV záření.
Pokud však chcete chránit celé oko a jeho okolí je nutné doplnit ochranu slunečními brýlemi.

Osvědčená techologie PRECISION BALANCE 8/4

Tato technologie dbá na to, aby čočka byla po celý den ve správné poloze a korekce astigmatismu tak byla perfektní. Pro rychlejší a snadnější usazení kontaktní čočky do správné polohy disponuje čočka malou orientační značkou na pozici 6. hodiny.

Provedení čočky

Jádro čoček tvoří silikon-hydrogel obsahující 51 % vody, což je množství dostatečné k zajištění potřebné propustnosti kyslíku (90 Dk/t). Povrch čočky, který přichází do styku s jemnými a citlivými tkáněmi oka, je vytvořen z klasického hydrogelu, který se vyznačuje vysokým obsahem vody (více než 80 %).

Zdravé nošení prospívá očím

PRECISION1 for Astigmatism jsou jednodenní (jednorázové) kontaktní čočky. Každý den rozbalíte nový pár, který po použití jednoduše vyhodíte. Jedná se o jednu z nejkomfortnějších, a především nejzdravějších variant nošení čoček.

Vlastnosti - Precision1 for Astigmatism (30 čoček)

Výrobce: Alcon
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.50
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Obsah vody: 80%
Propustnost kyslíku: 90 Dk/t
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -8.00 do +4.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: Precision1 for Astigmatism
Materiál: Verofilcon A
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (1)

Comments: Do you have any questions?

Radek Kust

Dobrý den, prosím o radu jestli je vhodný tento produkt pro jednorázové nošení na sport a jaké zvolit parametry když mám brýle PO (-5.00 dioptr, -0.75 cylindr, 150 osa), LO (-2.75 dioptr, -2.25 cylindr, 160 osa). Děkuji.

Odpověď

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Radku, děkujeme Vám za otázku. Jednodenní čočky jsou obecně na sport nejvhodnější. Takto na dálku Vám však nejsme schopni říct, jestli Vám čočky bez výhrad sednou. Bude nutné čočky vyzkoušet. Pro nákup čoček bude nutné brýlové hodnoty upravit. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,75, cylindru -0,75 a osy 150°. Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,75, cylindru -1,75 a osy 160°. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme, hezký den.