Proclear 1 Day (30 čoček)

359 Kč
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 19.4. Pondělí 19.4. vyberte parametry
Zásilkovna.cz Osobní odběr 6308×
od 29 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
359 Kč

Kontaktní čočky Proclear 1 Day

Proclear 1 Day jsou jednorázové denní čočky od společnosti CooperVision. Jsou vyrobeny za použití zvlhčující technologie, která aplikuje zvlhčující látku plně kompatibilní s vnitřním prostředím oka do struktury materiálu čočky.

Kontaktní čočky Proclear 1 Day nabízíme také v balení po 90 kusech.

Hydratační systém

Zvlhčující technologie PC použitá při výrobě Proclear 1 Day pracuje s molekulami fosforylcholinu, které jsou schopné vázat na sebe velké množství vody. Na povrchu čočky se vytváří ochranný film, jenž zabraňuje dehydrataci a usazování nečistot. Nošení Proclear 1 Day se tak stává zdravějším a pohodlnějším.

Asférický design

Oblé okraje a asférický design přední plochy čoček poskytují vynikající optické vlastnosti – jasné a ostré vidění za všech světelných podmínek.

Bezstarostné užívání kontaktních čoček

Výhoda jednodenních kontaktních čoček Proclear 1 Day spočívá v záruce jednoho z nejzdravějších způsobů jejich užívání. Na povrchu čočky nedochází k hromadění depozit, ani k ukládání nečistot nebo alergenů. Každý den je použit nový pár kontaktních čoček. Odpadá tak nutnost investice do desinfekčních roztoků i potřeba péče o čočky.

Jak pečovat o kontaktní čočky Proclear 1 Day (30 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči
Vlastnosti
Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.70
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 28 Dk/t
Obsah vody: 60%
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon A
Jméno produktu: Proclear 1 Day
Chytrá alternativa

TopVue Daily (30 čoček)

  • UV filtr
  • jemný a příjemný materiál
  • extra tenčené okraje
Cena: 339 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (8)

Comments: Do you have any questions?

Super

Adéla

Čočky jsou super, nikdy s nimi nebyl problém, ani je necítím. Objednala jsem 22.12 a 23.12 byly doma. Zvlášť před Vánoci opravdu skvělá rychlost dodání. 👍

Komentář

Zuzka

Dobrý den, od Grand Opticalu mám tyto jednodenní čočky, chtěla bych je nahradit měsíčními, jaká je prosím nejvhodnější alternativa? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Zuzko, díky za Váš dotaz. Mohly by Vám vyhovovat měsíční kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere. Jsou z téměř stejného materiálu a mají téměř stejné vlastnosti. Pokud se ale pro čočky rozhodnete, před nákupem Vám doporučujeme konzultaci s kontaktologem. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Komentář

Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaký je rozdíl mezi čočkami Proclear 1 Day a Biomedics 1 Day Extra. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Veroniko, díky za Vaši otázku. Oba typy čoček pochází z produkce velmi úspěšného a oblíbeného výrobce CooperVision. Mezi čočkami jsou pouze drobné rozdíly. Oba typy čoček patří svým materiálem do skupiny hydrogelových kontaktních čoček. I když jde v obou případech o hydrogel Proclear 1 Day jsou vyrobeny z Omafilconu A s obsahem vody 60 % a prodyšností 28 Dk/t, Biomedics 1 Day Extra jsou vyrobeny z Ocufilconu B s obsahem vody 55 % a propustností kyslíku 33 Dk/t. Záleží na očích konkrétního nositele, zda a jak budou tyto drobné rozdíly snášet. Biomedics 1 Day Extra jsou navíc dostupné ve dvou velikostech zakřivení. Všechny informace o kontaktních čočkách jsou vždy přehledně uspořádány na detailu produktu v tabulce vlastností. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Komentář

Petr

Dobrý den,chci se optat jestli jsou cocky uloženy v blistru tak jak se maj nasadit na oko. Mám problém rozpoznat rub a líc ikdyž z obrázku je to zřejmé, naživo už tam takový zřetelný rozdíl neni. Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petře, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky Proclear 1 Day bohužel nemají indikátor rub a líc, takže kromě tvaru čočky není jiná možnost, jak poznat, zda je čočka správně natočena. Pokud si čočku do oka vložíte obráceně, jistě pocítíte nepohodlí, čočka se bude posouvat a nebude správně sedět na oku. Nebojte, oko si neporaníte. Čočku vyjmete, opatrně otočíte a nasadíte. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli jiného, napište nám. Přejeme hezký den.

Komentář

Pavel

Dobrý den, je prosím možné používat tyto čočky místo jednodenních čoček CooperVision Clariti 1 day, ve Vaši nabídce jsem je totiž nenašel? A nevadí, když namísto zakřivení 8.6 bude 8.7 a průměr místo 14.1 bude 14.2 ? Dioptrie +2.00 zůstanou stejné, to se při změně čoček nemění? Moc děkuji.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Pavle, děkujeme za Váš dotaz. Tyto kontaktní čočky v nabídce bohužel opravdu nemáme. Takhle malé rozdíly v průměru a zakřivení byste neměl při nošení pocítit. Clariti 1 day jsou ale ze silikon-hydrogelového materiálu a při výběru nových čoček byste měl tento fakt vzít v úvahu. Proclear 1 Day jsou z hydrogelu a nemusely by být pro Vaše oči úplně vyhovující. Samozřejmě je možné, že Vaše oči přijmou i tento hydrogelový materiál, ale nové čočky je vždy třeba vyzkoušet a kdyby Vám Proclear 1 Day nebyly příjemné, znamenalo by to pro Vás zbytečný nákup. Jednodenní silikon-hydrogelové, které jsou i blízko Vašim parametrům, jsou například Dailies TOTAL1. Dioptrie zůstanou stejné. Je poměrně výjimečné, aby značka či materiál čoček ovlivnili dioptrie. Samozřejmě tady ale možnost je a i proto je ideální navštívit aplikační středisko, kde je možnost vyzkoušet více typů, materiálů a značek. My bohužel zkušební čočky k dispozici nemáme. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Komentář

Katka

Dobrý den, od Grand Opticalu mám čočky iWear fresh SPH-1,75, BC 8,7, DI 14,2. Bohužel se teď do tohoto obchodu nedostanu, jaká je úplně stejná alternativa od vás? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Katko, děkujeme za Váš dotaz. iWear fresh jsou totožné s Proclear 1 Day. Přejeme hezký den.

Komentář

Petra Klímová

Proč nejsou v nabídce už -14 dioptrií? Odebírala jsem pravidelně a nyní nejsou v nabídce.....Proč?

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den,

tyto jednodenní čočky se stále vyrábějí pouze do dioptrie –12,00. Pravidelně jste objednávala Proclear Compatibles Sphere(měsíční kont.čočky), u kterých můžete zvolit i dioptrii –14,00.

Komentář

Janča

super čočky super obchod ;-)