Proclear 1 Day (30 čoček)

359 Kč
97% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 23.4. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Kontaktní čočky Proclear 1 Day

Proclear 1 Day jsou jednodenní hydrogelové čočky od společnosti CooperVision vhodné pro osoby, které trápí suchost očí. Čočky navíc disponují asférickým designem, který efektivně eliminuje nepříjemné sférické aberace.

Technologie stvořená pro komfort

Zvlhčující technologie PC Technology™ je navržena tak, aby materiál čoček vázal molekuly vody a udržoval tak čočky příjemně vlhké a lubrikované po celý den. Technologie umí udržet až 96 % svého původního obsahu vody i po 12 hodinách nošení.
Molekuly vody vázané na povrch čočky navíc vytváří tenký film, který funguje jako štít proti nečistotám.

Asférický design

Oblé okraje a asférický design čoček poskytují vynikající optické vlastnosti - jasné a ostré vidění za všech světelných podmínek. Proclear 1 day efektivně eliminují nepříjemné sférické aberace.

Zásady a výhody nošení jednodenních čoček

Proclear 1 day jsou jednodenní kontaktní čočky s denním režimem nošení - s čočkami není možné spát. Každý den je použit nový pár kontaktních čoček, a tím je zachován vysoký hygienický standard. Jednodenní čočky se tak stávají nejzdravější formou nošení kontaktních čoček.
Navíc jsou jednodenní čočky ideální na cestování, protože nevyžadují žádnou další péči.

Kontaktní čočky Proclear 1 Day nabízíme také v balení po 90 kusech.

Vlastnosti - Proclear 1 Day (30 čoček)

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.70
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 28 Dk/t
Obsah vody: 60%
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon A
Jméno produktu: Proclear 1 Day
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Daily (30 čoček)

  • UV filtr
  • Jemný a příjemný materiál
  • Extra tenčené okraje
  • Garance vrácení peněz
Cena: 339 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (10)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jaroslav

Dobrý den. Mám parametry 8,7 a 14,40. Potřebuji jednodenní čočky. Můžete mi doporučit tyto? Děkuji, s pozdravem Jarda

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jaroslave, děkujeme Vám za dotaz. Z hlediska zakřivení, by Vám měly čočky sednout. Průměr je o 0,20 mm menší, ale tento rozdíl spadá do povolených mezních odchylek. Jestli Vám čočky budou vyhovovat z hlediska materiálu Vám nejsme schopni říci, neboť jde o velmi subjektivní záležitost. Neuvedl jste dioptrické hodnoty, tak není jasné, je-li potřeba pro nákup čoček dioptrické hodnoty upravit. Správně byste měl mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje a může Vám poskytnout zkušební (diagnostické) čočky. Pakliže se rozhodnete čočky zkoušet sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Zbyněk

Dobrý den, můžu zaplatit nákup předem kartou MasterCard Lemon? (Benefit)

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Zbyňku, děkujeme Vám za otázku. Platby benefitními kartami u nás, bohužel, nejsou možné. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

Adéla

Čočky jsou super, nikdy s nimi nebyl problém, ani je necítím. Objednala jsem 22.12 a 23.12 byly doma. Zvlášť před Vánoci opravdu skvělá rychlost dodání. 👍

Zuzka

Dobrý den, od Grand Opticalu mám tyto jednodenní čočky, chtěla bych je nahradit měsíčními, jaká je prosím nejvhodnější alternativa? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Zuzko, díky za Váš dotaz. Mohly by Vám vyhovovat měsíční kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere. Jsou z téměř stejného materiálu a mají téměř stejné vlastnosti. Pokud se ale pro čočky rozhodnete, před nákupem Vám doporučujeme konzultaci s kontaktologem. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaký je rozdíl mezi čočkami Proclear 1 Day a Biomedics 1 Day Extra. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Veroniko, díky za Vaši otázku. Oba typy čoček pochází z produkce velmi úspěšného a oblíbeného výrobce CooperVision. Mezi čočkami jsou pouze drobné rozdíly. Oba typy čoček patří svým materiálem do skupiny hydrogelových kontaktních čoček. I když jde v obou případech o hydrogel Proclear 1 Day jsou vyrobeny z Omafilconu A s obsahem vody 60 % a prodyšností 28 Dk/t, Biomedics 1 Day Extra jsou vyrobeny z Ocufilconu B s obsahem vody 55 % a propustností kyslíku 33 Dk/t. Záleží na očích konkrétního nositele, zda a jak budou tyto drobné rozdíly snášet. Biomedics 1 Day Extra jsou navíc dostupné ve dvou velikostech zakřivení. Všechny informace o kontaktních čočkách jsou vždy přehledně uspořádány na detailu produktu v tabulce vlastností. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Petr

Dobrý den,chci se optat jestli jsou cocky uloženy v blistru tak jak se maj nasadit na oko. Mám problém rozpoznat rub a líc ikdyž z obrázku je to zřejmé, naživo už tam takový zřetelný rozdíl neni. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petře, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky Proclear 1 Day bohužel nemají indikátor rub a líc, takže kromě tvaru čočky není jiná možnost, jak poznat, zda je čočka správně natočena. Pokud si čočku do oka vložíte obráceně, jistě pocítíte nepohodlí, čočka se bude posouvat a nebude správně sedět na oku. Nebojte, oko si neporaníte. Čočku vyjmete, opatrně otočíte a nasadíte. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli jiného, napište nám. Přejeme hezký den.

Pavel

Dobrý den, je prosím možné používat tyto čočky místo jednodenních čoček CooperVision Clariti 1 day, ve Vaši nabídce jsem je totiž nenašel? A nevadí, když namísto zakřivení 8.6 bude 8.7 a průměr místo 14.1 bude 14.2 ? Dioptrie +2.00 zůstanou stejné, to se při změně čoček nemění? Moc děkuji.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Pavle, děkujeme za Váš dotaz. Tyto kontaktní čočky v nabídce bohužel opravdu nemáme. Takhle malé rozdíly v průměru a zakřivení byste neměl při nošení pocítit. Clariti 1 day jsou ale ze silikon-hydrogelového materiálu a při výběru nových čoček byste měl tento fakt vzít v úvahu. Proclear 1 Day jsou z hydrogelu a nemusely by být pro Vaše oči úplně vyhovující. Samozřejmě je možné, že Vaše oči přijmou i tento hydrogelový materiál, ale nové čočky je vždy třeba vyzkoušet a kdyby Vám Proclear 1 Day nebyly příjemné, znamenalo by to pro Vás zbytečný nákup. Jednodenní silikon-hydrogelové, které jsou i blízko Vašim parametrům, jsou například Dailies TOTAL1. Dioptrie zůstanou stejné. Je poměrně výjimečné, aby značka či materiál čoček ovlivnili dioptrie. Samozřejmě tady ale možnost je a i proto je ideální navštívit aplikační středisko, kde je možnost vyzkoušet více typů, materiálů a značek. My bohužel zkušební čočky k dispozici nemáme. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Katka

Dobrý den, od Grand Opticalu mám čočky iWear fresh SPH-1,75, BC 8,7, DI 14,2. Bohužel se teď do tohoto obchodu nedostanu, jaká je úplně stejná alternativa od vás? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Katko, děkujeme za Váš dotaz. iWear fresh jsou totožné s Proclear 1 Day. Přejeme hezký den.

Petra Klímová

Proč nejsou v nabídce už -14 dioptrií? Odebírala jsem pravidelně a nyní nejsou v nabídce.....Proč?

Zákaznický servis

Dobrý den,

tyto jednodenní čočky se stále vyrábějí pouze do dioptrie -12,00. Pravidelně jste objednávala Proclear Compatibles Sphere(měsíční kont.čočky), u kterých můžete zvolit i dioptrii -14,00.
Janča

super čočky super obchod ;-)