Proclear 1 Day (30 čoček)

359 Kč
93% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Středa 8.12. Stock day info: Today 8. prosince Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 8. prosince vyberte parametry
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
359 Kč

Kontaktní čočky Proclear 1 Day

Proclear 1 Day jsou jednorázové denní čočky od společnosti CooperVision. Jsou vyrobeny za použití zvlhčující technologie, která aplikuje zvlhčující látku plně kompatibilní s vnitřním prostředím oka do struktury materiálu čočky.

Kontaktní čočky Proclear 1 Day nabízíme také v balení po 90 kusech.

Hydratační systém

Zvlhčující technologie PC použitá při výrobě Proclear 1 Day pracuje s molekulami fosforylcholinu, které jsou schopné vázat na sebe velké množství vody. Na povrchu čočky se vytváří ochranný film, jenž zabraňuje dehydrataci a usazování nečistot. Nošení Proclear 1 Day se tak stává zdravějším a pohodlnějším.

Asférický design

Oblé okraje a asférický design přední plochy čoček poskytují vynikající optické vlastnosti - jasné a ostré vidění za všech světelných podmínek.

Bezstarostné užívání kontaktních čoček

Výhoda jednodenních kontaktních čoček Proclear 1 Day spočívá v záruce jednoho z nejzdravějších způsobů jejich užívání. Na povrchu čočky nedochází k hromadění depozit, ani k ukládání nečistot nebo alergenů. Každý den je použit nový pár kontaktních čoček. Odpadá tak nutnost investice do desinfekčních roztoků i potřeba péče o čočky.

Jak pečovat o kontaktní čočky Proclear 1 Day (30 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči
Vlastnosti
Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.70
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 28 Dk/t
Obsah vody: 60%
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +8.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon A
Jméno produktu: Proclear 1 Day
Chytrá alternativa

TopVue Daily (30 čoček)

  • UV filtr
  • jemný a příjemný materiál
  • extra tenčené okraje
Cena: 339 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (8)

Comments: Do you have any questions?

Adéla

Čočky jsou super, nikdy s nimi nebyl problém, ani je necítím. Objednala jsem 22.12 a 23.12 byly doma. Zvlášť před Vánoci opravdu skvělá rychlost dodání. 👍

Zuzka

Dobrý den, od Grand Opticalu mám tyto jednodenní čočky, chtěla bych je nahradit měsíčními, jaká je prosím nejvhodnější alternativa? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Zuzko, díky za Váš dotaz. Mohly by Vám vyhovovat měsíční kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere. Jsou z téměř stejného materiálu a mají téměř stejné vlastnosti. Pokud se ale pro čočky rozhodnete, před nákupem Vám doporučujeme konzultaci s kontaktologem. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaký je rozdíl mezi čočkami Proclear 1 Day a Biomedics 1 Day Extra. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Veroniko, díky za Vaši otázku. Oba typy čoček pochází z produkce velmi úspěšného a oblíbeného výrobce CooperVision. Mezi čočkami jsou pouze drobné rozdíly. Oba typy čoček patří svým materiálem do skupiny hydrogelových kontaktních čoček. I když jde v obou případech o hydrogel Proclear 1 Day jsou vyrobeny z Omafilconu A s obsahem vody 60 % a prodyšností 28 Dk/t, Biomedics 1 Day Extra jsou vyrobeny z Ocufilconu B s obsahem vody 55 % a propustností kyslíku 33 Dk/t. Záleží na očích konkrétního nositele, zda a jak budou tyto drobné rozdíly snášet. Biomedics 1 Day Extra jsou navíc dostupné ve dvou velikostech zakřivení. Všechny informace o kontaktních čočkách jsou vždy přehledně uspořádány na detailu produktu v tabulce vlastností. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Petr

Dobrý den,chci se optat jestli jsou cocky uloženy v blistru tak jak se maj nasadit na oko. Mám problém rozpoznat rub a líc ikdyž z obrázku je to zřejmé, naživo už tam takový zřetelný rozdíl neni. Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petře, díky za Váš dotaz. Kontaktní čočky Proclear 1 Day bohužel nemají indikátor rub a líc, takže kromě tvaru čočky není jiná možnost, jak poznat, zda je čočka správně natočena. Pokud si čočku do oka vložíte obráceně, jistě pocítíte nepohodlí, čočka se bude posouvat a nebude správně sedět na oku. Nebojte, oko si neporaníte. Čočku vyjmete, opatrně otočíte a nasadíte. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli jiného, napište nám. Přejeme hezký den.

Pavel

Dobrý den, je prosím možné používat tyto čočky místo jednodenních čoček CooperVision Clariti 1 day, ve Vaši nabídce jsem je totiž nenašel? A nevadí, když namísto zakřivení 8.6 bude 8.7 a průměr místo 14.1 bude 14.2 ? Dioptrie +2.00 zůstanou stejné, to se při změně čoček nemění? Moc děkuji.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Pavle, děkujeme za Váš dotaz. Tyto kontaktní čočky v nabídce bohužel opravdu nemáme. Takhle malé rozdíly v průměru a zakřivení byste neměl při nošení pocítit. Clariti 1 day jsou ale ze silikon-hydrogelového materiálu a při výběru nových čoček byste měl tento fakt vzít v úvahu. Proclear 1 Day jsou z hydrogelu a nemusely by být pro Vaše oči úplně vyhovující. Samozřejmě je možné, že Vaše oči přijmou i tento hydrogelový materiál, ale nové čočky je vždy třeba vyzkoušet a kdyby Vám Proclear 1 Day nebyly příjemné, znamenalo by to pro Vás zbytečný nákup. Jednodenní silikon-hydrogelové, které jsou i blízko Vašim parametrům, jsou například Dailies TOTAL1. Dioptrie zůstanou stejné. Je poměrně výjimečné, aby značka či materiál čoček ovlivnili dioptrie. Samozřejmě tady ale možnost je a i proto je ideální navštívit aplikační středisko, kde je možnost vyzkoušet více typů, materiálů a značek. My bohužel zkušební čočky k dispozici nemáme. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Katka

Dobrý den, od Grand Opticalu mám čočky iWear fresh SPH-1,75, BC 8,7, DI 14,2. Bohužel se teď do tohoto obchodu nedostanu, jaká je úplně stejná alternativa od vás? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Katko, děkujeme za Váš dotaz. iWear fresh jsou totožné s Proclear 1 Day. Přejeme hezký den.

Petra Klímová

Proč nejsou v nabídce už -14 dioptrií? Odebírala jsem pravidelně a nyní nejsou v nabídce.....Proč?

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den,

tyto jednodenní čočky se stále vyrábějí pouze do dioptrie -12,00. Pravidelně jste objednávala Proclear Compatibles Sphere(měsíční kont.čočky), u kterých můžete zvolit i dioptrii -14,00.

Janča

super čočky super obchod ;-)