Proclear 1 Day Multifocal (30 čoček)

559 Kč
94% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Kontaktní čočky Proclear 1 Day multifocal

Proclear 1 Day multifocal jsou jednodenní multifokální čočky výrobce CooperVision, které jsou určené ke korekci presbyopie (stařecké vetchozrakosti) a eliminují pocit suchých očí. Optická konstrukce čoček umožňuje oku instinktivní vyhledání zóny, která poskytuje optimální zaostření .

Jasný pohled na všechny vzdálenosti.

Proclear 1 Day multifocal představují pohodlné řešení korekce zraku v každé situaci - při řízení auta, čtení nebo práci na počítači. Zajišťují jasné vidění na všechny vzdálenosti, aniž by musely být doplňovány dioptrickými brýlemi.

Bezstarostný způsob nošení

Proclear 1 Day multifocal přináší jeden z nejzdravějších a nejpohodlnějších způsobů užívání kontaktních čoček. Použitý pár je na konci dne jednoduše vyhozen a druhý den nahrazen párem novým a čerstvým. Není proto třeba čočky čistit, desinfikovat a ukládat.
PC výrobní technologie kontaktních čoček

Hydratační systém

Základem hydratační technologie PC je hydrofilní (vodu vázající) látka fosforylcholin, která je kompatibilní s vnitřním prostředím lidského organismu. Voda je vázána na povrchu čočky a je zabraňováno jejímu odpařování. Na povrchu čočky tak vzniká ochranná vrstva, která brání usazování nečistot, snižuje tvorbu depozit a zajišťuje, aby čočka správně fungovala a poskytovala pocit pohodlí po celou dobu nošení.

Adiční hodnota

U kontaktních čoček Proclear 1 Day multifocal není udána hodnota adice. Výrobce uvádí, že jsou tyto čočky určeny pro nositele s adiční hodnotou do +2.50.
Pozn.: Rádi bychom Vás upozornili, že nákup těchto čoček bez předchozí aplikace očním specialistou, může sebou nést jisté riziko, neboť bez vyzkoušení nelze hodnotu adice přesně odhadnout .

Vlastnosti - Proclear 1 Day Multifocal (30 čoček)

Výrobce: Coopervision
Jméno produktu: Proclear 1 Day Multifocal
Zakřivení (BC): 8.70
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 37 Dk/t
Obsah vody: 60%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Adice: HI (MAX ADD +2.50)
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon A
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

Gelone 1-day Multifocal (30 čoček)

  • Perfektní korekce na všechny vzdálenosti
  • Celodenní hydratace
  • Jemné okraje nedráždí oční víčka
  • UV filtr
  • Garance vrácení peněz
Cena: 729 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Terka

Dobrý den, běžně používám multifokální měsíční čočky Biofinity multifocal, nicméně bude léto a raděj bych si pořídila na dovolenou k moři a výlety pod stan jednodenní čočky kvuli lepší hygieně. Podotýkám že očního specialistu jan navštívila a toto konzultovala -jenže me vždy čočky koupené zde vyjdou levněji než zakoupené v kammené optice. Bohužel jsem nenašla u vás žádné vyhovující mým parametrům- je to tím že například nejsou na skadě či je vůbec nemáte??? +1.50 , +1.50 D , 8.60 , 14.00 +1.75 , +1.50 N , 8.60 , 14.00

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Terko, děkujeme za Váš dotaz. Parametry, které jste popsala, pravděpodobně nosíte u svých Biofinity Mulfifocal. Ty mají například rozlišení pro dominantní a nedominantní oko, které u jednodenních multifokálních čoček nenajdete. Rovněž adice jsou u každých čoček rozděleny různě. Někde jde o konkrétní hodnoty, jiné čočky mají adici od do (Low, Medium, High). Doporučit čočky Vám tedy můžeme, ale nemůžeme Vám zaručit, že Vám budou vyhovovat. Pokud jde o průměr a zakřivení, oči dokáží téměř vždy určité rozdíly tolerovat. Můžeme Vám doporučit čočky Dailies TOTAL1 Multifocal. Ideální by pro Vás ale bylo čočky před nákupem vyzkoušet v aplikačním středisku, protože jejich pořizovací hodnota je poměrně vysoká a pokud by Vám nevyhovovaly, byl by pro Vás nákup zbytečnou investicí. Pokud Vám budeme moci poradit s čímkoli jiným, napište nám. Přejeme hezký den.
Jitka

U multifokálních čoček Proclear (jednodenní) mi chybí volba dioptrií na blízko. Jak se tedy objednává?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V nabídce jsou dioptrie od +6,00 do -10,00. U multifokálních čoček se zadává pouze dioptrie na dálku a následně addice, která se vypočítá rozdílem mezi dioptriemi na dálku a na blízko. U těchto čoček výrobce udává, že adice je vhodná pro všechny hodnoty do +2,50. Čočky by měly být aplikovány specialistou, který posoudí, zda jsou čočky vhodné právě pro Vás. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Barča

Tzv. multifokální kontaktní čočky jsou obyčejné sférické čočky, jen cca o 1dpt slabší. Takže když objednáte ve svých obvyklých -dpt multifokál, uvidíte dobře na blízko, ale špatně na dálku (tedy stejný výsledek, jako byste objednali klasickou sférickou kontaktní čočku o cca 1dpt slabší). Vyzkoušela jsem v podstatě všechny multifokální kontaktní čočky dostupné na českém trhu a u všech to bylo stejné.

Zákaznický servis

Dobrý den,

u tohoto druhu čoček je nutná aplikace očním specialistou, který změří všechny potřebné parametry a vybere na trhu nejvhodnější multifokální čočku. Doporučujeme proto odbornou aplikaci a věříme, že tato zajistí zákazníkovi výbornou kvalitu vidění.