Proclear 1 Day Multifocal (30 čoček)

attributesPrimary

Pátek 21.6.

cleaner
blank

599 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.

 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 140 x

Oční sprej Laim Moisture 15 ml

Pohodlnější obdoba klasických očních kapek. Podporuje lubrikaci očí a očních víček, čímž znatelně zvyšuje komfortnost užívání kontaktních čoček.

Cena: 289 Kč
Poštovné: ZDARMA
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

Terka

Dobrý den, běžně používám multifokální měsíční čočky Biofinity multifocal, nicméně bude léto a raděj bych si pořídila na dovolenou k moři a výlety pod stan jednodenní čočky kvuli lepší hygieně. Podotýkám že očního specialistu jan navštívila a toto konzultovala -jenže me vždy čočky koupené zde vyjdou levněji než zakoupené v kammené optice. Bohužel jsem nenašla u vás žádné vyhovující mým parametrům- je to tím že například nejsou na skadě či je vůbec nemáte??? +1.50 , +1.50 D , 8.60 , 14.00 +1.75 , +1.50 N , 8.60 , 14.00

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Terko, děkujeme za Váš dotaz. Parametry, které jste popsala, pravděpodobně nosíte u svých Biofinity Mulfifocal. Ty mají například rozlišení pro dominantní a nedominantní oko, které u jednodenních multifokálních čoček nenajdete. Rovněž adice jsou u každých čoček rozděleny různě. Někde jde o konkrétní hodnoty, jiné čočky mají adici od do (Low, Medium, High). Doporučit čočky Vám tedy můžeme, ale nemůžeme Vám zaručit, že Vám budou vyhovovat. Pokud jde o průměr a zakřivení, oči dokáží téměř vždy určité rozdíly tolerovat. Můžeme Vám doporučit čočky Dailies TOTAL1 Multifocal. Ideální by pro Vás ale bylo čočky před nákupem vyzkoušet v aplikačním středisku, protože jejich pořizovací hodnota je poměrně vysoká a pokud by Vám nevyhovovaly, byl by pro Vás nákup zbytečnou investicí. Pokud Vám budeme moci poradit s čímkoli jiným, napište nám. Přejeme hezký den.

Jitka

U multifokálních čoček Proclear (jednodenní) mi chybí volba dioptrií na blízko. Jak se tedy objednává?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V nabídce jsou dioptrie od +6,00 do –10,00. U multi­fokálních čoček se zadává pouze dioptrie na dálku a následně addice, která se vypočítá rozdílem mezi dioptriemi na dálku a na blízko. U těchto čoček výrobce udává, že adice je vhodná pro všechny hodnoty do +2,50. Čočky by měly být aplikovány specialistou, který posoudí, zda jsou čočky vhodné právě pro Vás. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Barča

Tzv. multifokální kontaktní čočky jsou obyčejné sférické čočky, jen cca o 1dpt slabší. Takže když objednáte ve svých obvyklých -dpt multifokál, uvidíte dobře na blízko, ale špatně na dálku (tedy stejný výsledek, jako byste objednali klasickou sférickou kontaktní čočku o cca 1dpt slabší). Vyzkoušela jsem v podstatě všechny multifokální kontaktní čočky dostupné na českém trhu a u všech to bylo stejné.

Zákaznický servis

Dobrý den,

u tohoto druhu čoček je nutná aplikace očním specialistou, který změří všechny potřebné parametry a vybere na trhu nejvhodnější multifokální čočku. Doporučujeme proto odbornou aplikaci a věříme, že tato zajistí zákazníkovi výbornou kvalitu vidění.

Kontaktní čočky Proclear 1 Day multifocal

Proclear 1 Day multifocal jsou jednodenní multifokální čočky výrobce CooperVision, které jsou určené ke korekci presbyopie (stařecké vetchozrakosti) a eliminují pocit suchých očí. Optická konstrukce čoček umožňuje oku instinktivní vyhledání zóny, která poskytuje optimální zaostření .

Jasný pohled na všechny vzdálenosti.

Proclear 1 Day multifocal představují pohodlné řešení korekce zraku v každé situaci – při řízení auta, čtení nebo práci na počítači. Zajišťují jasné vidění na všechny vzdálenosti, aniž by musely být doplňovány dioptrickými brýlemi.

Bezstarostný způsob nošení

Proclear 1 Day multifocal přináší jeden z nejzdravějších a nejpohodlnějších způsobů užívání kontaktních čoček. Použitý pár je na konci dne jednoduše vyhozen a druhý den nahrazen párem novým a čerstvým. Není proto třeba čočky čistit, desinfikovat a ukládat.
PC výrobní technologie kontaktních čoček

Hydratační systém

Základem hydratační technologie PC je hydrofilní (vodu vázající) látka fosforylcholin, která je kompatibilní s vnitřním prostředím lidského organismu. Voda je vázána na povrchu čočky a je zabraňováno jejímu odpařování. Na povrchu čočky tak vzniká ochranná vrstva, která brání usazování nečistot, snižuje tvorbu depozit a zajišťuje, aby čočka správně fungovala a poskytovala pocit pohodlí po celou dobu nošení.

Adiční hodnota

U kontaktních čoček Proclear 1 Day multifocal není udána hodnota adice. Výrobce uvádí, že jsou tyto čočky určeny pro nositele s adiční hodnotou do +2.50.
Pozn.: Rádi bychom Vás upozornili, že nákup těchto čoček bez předchozí aplikace očním specialistou, může sebou nést jisté riziko, neboť bez vyzkoušení nelze hodnotu adice přesně odhadnout .

Vlastnosti

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.70
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 37 Dk/t
Obsah vody: 60%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Adice: HI (MAX ADD +2.50)
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon A