Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)

399 Kč
96% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Úterý 26.10. Stock day info: Today 26. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 26. října vyberte parametry
Přidat
197 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
399 Kč

Kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere

Proclear Compatibles Sphere jsou měsíční kontaktní čočky výrobce CooperVision, které obsahují velké množství vody. Ocení je proto zejména lidé trpící pocitem suchých očí.

Celodenní hydratace

Základem hydratační technologie PC je hydrofilní (vodu vázající) látka fosforylcholin, která je kompatibilní s vnitřním prostředím lidského organismu. Voda je vázána na povrchu čočky a je zabraňováno jejímu odpařování.

Dlouhotrvající komfort

Na povrchu čoček Proclear Compatibles Sphere vzniká díky hydrofilnímu fosforylcholinu ochranná vrstva, která brání usazování nečistot a zajišťuje, aby čočka správně fungovala a poskytovala pocit pohodlí po celou dobu nošení.

Přirozeně prodyšné

Proclear Compatibles Sphere poskytují celodenní komfort díky vysokému obsahu vody (62 %) a malé středové tloušťce čočky. Množství vody obsažené v hydrogelovém materiálu čočky úzce souvisí s množstvím kyslíku, který skrz ni projde k oku. Díky relativně vysoké propustnosti kyslíku poskytují tyto čočky zdravý způsob nošení a každodenní pocit pohodlí.

O čočkách Proclear Compatibles SphereJak pečovat o čočky Proclear Compatibles Sphere (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči
Vlastnosti
Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Propustnost kyslíku: 42 Dk/t
Obsah vody: 62%
Dioptrický rozsah: od -20.00 do +20.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon B
Jméno produktu: Proclear Compatibles Sphere
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Plus (6 čoček)

  • UV filtr
  • vysoký obsah vody
  • rovnoměrně tenké okraje
  • poštovné zdarma
Cena: 279 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (21)

Comments: Do you have any questions?

Michal Ripňak

Dobrý den, čočky jsem zvolil z důvodu suchých očí a práce u PC. S těmito čočkami jsem naprosto nespokojen, jsou na oku cítět a škrábou. Po zhruba 3 hodinách práce na PC se čočky mlží a musím neustále proplachovat. Po 8 hodinách už čočky musím sundat úplně, protože už ani proplachovat nestačí a jsou nepoužitelné. Tyto čočky výrazně nedoporučuji. Balení na 3 měsíce vyhozeny po týdnu.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Michale, díky za komentář. Je nám líto, že nejste s čočkami spokojený. Pocit pohodlí při nošení je velmi individuální a pro každého nositele jsou důležité jiné vlastnosti materiálu. Pokud nemůžete najít vhodné kontaktní čočky pro Vaše aktivity, určitě navštivte kontaktologa, který Vám s hledáním pomůže a budete mít možnost čočky před nákupem vyzkoušet. Přejeme Vám hezký den.

Zuzana Pavlíková

Dobrý den, vidím, že jsou tady samé špatné recenze. Já mám ale jiné zkušenosti. Tyhle čočky používám už 10 let a neměla jsem s nimi nikdy žádné problémy. Mám hodně citlivé oči a na začátku jsem kvůli tomu vyzkoušela několik různých čoček. Tyto byly nejpohodlnejší, vůbec jsem je necítila v oku a za tých 10 let se mi je nikdy nepodařilo roztrhnout. Pracuji v hodně prašném prostředí a přesto jsou čočky stále čisté a nezanáší se a i po měsíci jsou jako nové.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že Vám kontaktní čočky vyhovují. Pohodlí při nošení čoček je velmi individuální a každému nositeli vyhovuje něco trochu jiného. V případě, že bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Adéla Matýsková

Dobrý den, přidávám se k ostatním názorům - čočky jsou velmi nekvalitní, zkusila jsem je jako náhradu za mnou roky používané Bausch&Lomb PureVision a po měsíčním používání se opět vracím k vyzkoušené klasice. Čočky se trhají, jsou cítit v oku, škrábou, celkem vydrží měsíční čočky tak cca 14 dní. Jedna čočka se mi v oku rozpůlila, manželovi se slepila tak, že ani nešla nasadit do oka, takže dvě téměř plná balení letěla do koše. Tento produkt rozhodně nedoporučuji, ve srovnání s ostatními čočkami zatím nejhorší zkušenost.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Adélo, děkujeme za Váš komentář. Je nám velmi líto, že jste nebyla s novými čočkami spokojená. Každému nositeli vyhovuje jiný typ čoček a při zkoušení nových čoček může bohužel nastat i tato situace. Pokud bychom Vám mohli jakkoli pomoci či poradit, určitě nám napište. Přejeme Vám hezký den.

Barbora Mrázová

Dobrý den, po přečtení komentářů jsem si uvědomila, že i já jsem poslední rok celkem nespokojená s kvalitou těchto čoček. Chtěla bych se zeptat, který jiný produkt byste mi doporučili jako náhradu, aby přechod nebyl šokem pro oči a kvalita čoček byla vyšší. Mockrát Vám děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Barboro, děkujeme za Váš komentář. Jako náhradu Vašich dosavadních kontaktních čoček Vám doporučujeme TopVue Plus nebo TopVue Air. TopVue Plus jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu, stejně jako Vaše Proclear Compatibles Sphere. TopVue Air jsou z materiálu silikon - hydrogelového, který bývá hodnocen jako zdravější, může však být tužší než hydrogelové materiály. Při výběru nových kontaktních čoček se držte parametrů čoček původních, které TopVue Plus i Air splňují, ale při výběru materiálu se již budete muset řídit pocitem pohodlí při nošení. Je to velmi individuální a budete se moci rozhodnout až po vyzkoušení čoček. U obou typů čoček můžete případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další dotaz, určitě nám napište. Rádi Vám poradíme. Přejeme hezký den.

Tereza Poulíková

Dobrý den, i já musím souhlasit s názorem ostatních uživatelů, že po několika posledních nákupech těchto čoček se kvalita rapidně zhoršila. Po prvním nasazení čoček je vše v pohodě, ale po týdnu nošení v oku škrábe a řeže..nedají se nosit.. Měsíční čočky a mam je max. 2 týdny..musím se poohlídnou po nějaké náhradě.. Můžete mi prosím poradit s možnou náhradou těchto čoček?

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Terezo, je nám líto, že nejste spokojená s kvalitou čoček. Jako náhradu Vám můžeme doporučit TopVue Plus. TopVue Plus jsou zákazníky hodnoceny velice pozitivně. Mají vysoký obsah vody, což zajišťuje pohodlné nošení po celý den. V případě, že by Vám nevyhovovaly, můžete využít služby Garance vrácení peněz. Přejeme hezký den.

Radek Stavěl

Potvrzuju názor všech, co po dlouhodobém používaní Proclear v posledních letech a měsících zjišťují, že kvalita velmi upadá. Několik brzy roztržených čoček jsem vyhodil a když jsem v posledním balení našel nesprávnou čočku - úplně cizí, jinak se chovající, jiných parametrů - balení jsem vrátil. Ztratil jsem důvěru v CooperVision.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Radku, děkujeme za Váš komentář. Velice nás mrzí, že máte s čočkami tuto špatnou zkušenost. Pokud hledáte za čočky náhradu, můžeme Vám doporučit čočky TopVue Plus. Čočky jsou velmi oblíbené a máme na ně pozitivní ohlasy. V případě jakýchkoli dalších dotazů či podnětů nás neváhejte kontaktovat. Přejeme hezký den.

Jana Seifertová

Dobrý den,jsem s čočkami velice spokojená.:-)

Jana Brabcová

Dobrý den, zkušenosti s nekvalitou čoček musím bohužel potvrdit. Čočky nosím již 11 let a poslední rok až dva se mi u této značky stává, že po pár dnech nošení se udělá uprostřed čočky malinká dírka, která oko neskutečně dráždí. S čočkami zacházím pořád stejně opatrně a i tak se minimálně jedna z balení vždy po pár dnech rozthne (dlouhé nehty nenosím a jsem vážně opatrná). Hledám místo nich vhodnou alternativu, bohužel stále marně. S kvalitou čoček to jde opravdu v poslední době z kopce.

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, pokud hledáte alternativu měsíčních kont.čoček, můžeme Vám nabídnout TopVue Air. Jedná se o novou silikon-hydrogelovou měsíční čočku, která se vyznačuje extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení.

Barbora Hňupová

Dobrý den, tyto čočky jsem nosila asi 8 let a nikdy nebyl problém. Poslední 3 balení jsem ale nedonosila. Buď se čočka roztrhla ( a nebylo to moji nešikovnosti,když nosím čočky 12 let) nebo se mi v ni objevily miniaturní dírky, které poškrábly oko, dokonce jsem se léčila s vředem na rohovce. Budu muset změnit značku, ale moc mě to mrzí po tolika letech.

Zuzana Provinská

Tyto čočky jsem poprvé vyzkoušela na konci loňského roku.Po týdnu se mi jedna z čoček roztrhla,ale poté jsem si k nim pořídila roztok GELONE a jsem nanejvýš spokojena,čočky se netrhají,v oku nijak nedráždí.

Luděk Poslušný

Čočky objednávám pro dceru 19 let,asi pět let vyhovovaly,byla velice spokojené,ale v poslední době čočky hodně praskají a trhají se a musíme je objednávat častěji.Je závada ve výrobě:

Pavla oškerová

Tyto čočky se mi též trhají.

Kateřina Wojnarová

Asi 6 let mi čočky perfektně vyhovovaly, ale teď se mi v poslední době stává, že alespoň jedna čočka v balení je prostě nenositelná. Ihned po nasazení velmi škrábe. Původně jsem myslela, že je to nějakou nečistotou v oku, ale ani po vyčištění, či po nasazení do druhého oka se nic nezměnilo. Druhý den jsem to zkusila s novou a dopadlo to stejně. Dvě špatné čočky z šesti mi přijde dost špatné.Když jsem si vzala jednodenní, nebyl žádný problém.

14

Dnes jsem si byl ve Fokusu vyzvednout mesicni cocky Switch Comfort a k mému překvapení je na celni strane krabicky pouze bilo-modra nalepka od "Switche" a uvnitř oranzove baleni cocek "omafilcon A" :) cicham cicham zlodejinu!

Anonymous

S užíváním čoček jsem dlouhodobě spokojená. Doporučuji produkt vyzkoušet.

Petra

Dobrý den, přestala jsem tyto čočky používat ze stejného důvodu jako pan Rudolf. Používal jsem je asi pět let, ale poslední rok se mi stávalo, že jsem je nosila týden a čočky se roztrhly. Přešla jsem na jiný typ čoček od stejné firmy a vše je v pořádku.

Rudolf

Pardon cena je 557kč a ne níže zmíněna 336kč. A to mě dost pohoršilo.

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den Rudolfe, velice nás mrzí poškození kontaktních čoček od společnosti CooperVision. Pošlete nám prosím poškozené kontaktní čočky zpět na naši reklamační adresu, abychom je mohli přeposlat výrobci na posouzení reklamace. Do balíčku prosím přidejte poznámku s popisem poškození. Roztok Gelone je určen pro všechny typy měkkých kontaktních čoček a nemohlo tak dojít k poškození čoček z důvodu používání tohoto roztoku. Děkujeme za pochopení.

Rudolf

Dobrý den, koupil jsem si před 14.dny na zkoušku 3 páry vašich čoček, které se mi po vyndání z roztoku roztrhly. Za 14 dní 3 páry za cca 336kč mi dost naštvalo! Dával jsem je každý den do roztoku (Gelone).

Anonymous

Čočky mi byly doporučené a jsem s nimi velice spokojená. Klidně mohu čočky doporučit.

Honzq

Dobrý den, dá se v těchto čočkách spát, nebo se musí na každou noc vyndávat a dávat do roztoku ?

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, kontaktní čočky Proclear Compatibles Sphere nejsou určené k přespávání, tzn. že je nutné je na noc vyndat, dezinfikovat a uložit do roztoku.

IB

Ke kontaktním čočkám Proclear Compatibles užívám roztok Solo Care Aqua. Mohu kontaktní čočky poškodit nebo mít horší komfort, když nepoužívám roztok Complete Moisture Plus, který výrobce doporučuje?

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, vámi užívaný roztok SoloCare Aqua od společnosti Ciba Vision je pro Vaše kontaktní čočky vhodným prostředkem pro jejich ošetření. Jedná se o kvalitní roztok na chemické bázi stejně jako Complete Moisture Plus. Oba roztoky jsou si podobné. Stejně tak jako užívání kontaktních čoček je i užívání roztoku z hlediska snášenlivosti individuální.