Proclear Multifocal (3 čočky)

499 Kč
91% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? středa 26.6. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky Proclear Multifocal

Proclear Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky výrobce CooperVision, které slouží ke korekci presbyopie (vetchozrakosti). Tato oční vada postihuje téměř každého člověka kolem čtyřicátého roku života a je jedním z přirozených důsledků stárnutí lidského organismu.

Víceohnisková technologie

Proclear Multifocal patří mezi víceohniskové čočky. Použitím technologie Balanced Progressive™, která funguje na bázi dvou různých optických designů, je docíleno jasného a ostrého vidění na všechny vzdálenosti.

Hydratační systém

Zvlhčující technologie PC pracuje s hydrofilní (vodu vázající) látkou fosforylcholin, která je obsažena přímo v materiálu Proclear Multifocal. Voda vytváří na povrchu čoček ochranný film. Ten pak působí proti dehydrataci čoček a zabraňuje hromadění depozit a nečistot na jejich povrchu.

Pozn.: Aplikace multifokálních čoček je náročnější proces. Rozhodně nedoporučujeme nákup multifokálních čoček bez konzultace s odborníkem.

O čočkách Proclear Multifocal

Jak pečovat o čočky Proclear Multifocal (3 čočky)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti - Proclear Multifocal (3 čočky)

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.70
Průměr (DIA): 14.40
Velikost balení: 3 čočky
Adice: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Propustnost kyslíku: 42 Dk/t
Obsah vody: 62%
Dioptrický rozsah: od -8.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon B
Jméno produktu: Proclear Multifocal
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air Multifocal (3 čočky)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 499 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Čen

Proč není nikde uvedeno, že jsou tyhle křehčí, než normální, běžné čočky? Čočky nosím přes 20 let a ještě se mi nestalo, že by mi, po pouhém uchopení do pinzety, čočka praskla. U těhle dvě ze tří.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Informace o produktech, které jsou uvedeny na našich stránkách, čerpáme z informací od výrobce např. specifikace produktů nebo webové stránky. O křehkosti čoček tam není bohužel žádná zmínka. Je nám velmi líto, že jste měl s čočkami potíže. Pokud chcete situaci řešit kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení. Vždy je však dobré, podobné situace řešit okamžitě, a to doložením fotografií poškozených kontaktních čoček nebo posláním čoček, které vykazují nedostatky, zpět. Pak lze situaci oficiálně řešit s výrobcem, kterému posíláme reklamované čočky na posouzení kvality. V souvislosti s reklamací je nutné doložit i potvrzení o odborné aplikaci kontaktních čoček očním specialistou. Hezký den.

Jiří Rousek

Dobrý den, na doporučení kontaktologa jsem vyzkoušel čočky -2,5 a +2. Nevidím přes ně dobře na čtený text. Znamená to prosím, že bych potřeboval + 2,5, tedy silnější add power? Děkuji. Jiří

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jiří, děkujeme Vám za otázku. Pokud na blízkou vzdálenost nevidíte dobře, bude potřeba upravit adici. Abychom Vám mohli pomoci, potřebovali bychom od Vás dioptrický zápis na dálku i na blízkou vzdálenost. Bez těchto údajů si netroufneme hodnotu adice upravit. Pokud nám doplníte potřebné parametry, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Marta

|Dobry den Mužete mi prosím vysvětlit jaky je rozdíl mezi Proclear Multifocal (3 čočky) - a Proclear Multifocal XR (3 čočky) ?Učoček Proclear Multifocal je add power pouze do 2,50 a uProclear MultifocalXR vyšší.Naměřené hodnoty u očního lékaře PO do dálky +1.5 na blízko +4.0 LO do dálky +1.0 na blízko +3,25.Jaké hodnoty čoček zvolit u Proclear MultifocaXR.Děkuji

Zákaznický servis
Dobrý den, Marto, díky za otázku. Kontaktní čočky Proclear Multifocal XR rozšiřují řadu parametrů, které nabízí čočky Proclear Multifocal. Pro pravé oko by Vám měla vyhovovat dioptrie +1,50 a adice +2,50. Pro levé oko dioptrie +1,00 a adice +2,50. Pokud jste tyto konkrétní čočky u svého očního lékaře nevyzkoušela, nemůžeme Vám garantovat, že Vám budou vyhovovat. Nákup by se tak pro Vás mohl stát zbytečnou investicí. Doporučujeme Vám vyzkoušet čočky TopVue Air Multifocal, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Čočky jsou dostupné také v balení po 1 čočce, což je na vyzkoušení úplně ideální. V případě, že budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Pavel Vodička

Dobrý den,zarazila mne informace u add power N a D.Prosím o vysvětlení chtěl jsem čočky vyzkoušet,ale nevím jaké objednat.Díky za odpověď :)

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Pavle, díky za dotaz. Označení N a D slouží pro rozlišení dominantního a nedominantního oka. U takových čoček bychom Vám rozhodně doporučili osobní konzultaci s kontaktologem. Pokud čočky zakoupíte bez předchozího vyzkoušení, může to pro Vás být zbytečná investice. Dominance očí se provádí snadným testem. Z dlaní vytvořte trojúhelník a podívejte se skrze něj na několik metrů vzdálený předmět. Držte ruce ve stále stejné poloze a postupně se podívejte na předmět každý okem zvlášť. V jednom případě předmět uvidíte a v druhém bude předmět mimo trojúhelník z dlaní. Dominantní oko je to, kterým uvidíte předmět v trojúhelníku i samostatně. I když test určitě zvládnete sám, konzultace s kontaktologem bude jistější. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Rádi Vám poradíme. Zatím mějte hezký den.

Ivana Vajdová

Dobrý den, potrebuji poradit. Mám vetchozrakost,zkousela jsem multifokální cocky ale neviděla jsem dobře do dálky. Na dálku mám - 3,0 na obě oči a na blízko - 2,0. Je to možné? Nemelo by to být +2,0? Jakou adici si tedy mám objednat, abych viděla přes multifomaly dobře do dálky?

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Ivano, dle Vašeho popisu Vám doporučujeme objednat do dálky -3.00 a ADD power +1.00. Děkujeme za Váš dotaz a neváhejte se na nás znovu obrátit. Hezký den.

Jitka

Dobrý den, je možné říct,že čím vyšší hodnota propustnosti kyslíku, tím je čočka lepší nebo naopak?

Zákaznický servis

Dobrý den, propustnost kontaktních čoček pro kyslík je jeden z nejdůležitějších údajů pro nositele kontaktních čoček, obzvlášť pro ty, kteří nosí čočky kontinuálně, tedy i přes noc. Vysoké hodnoty mají silikon-hydrogelové kontaktní čočky. Obecně tedy můžeme říci,že silikon-hydrogelové čočky jsou lepší volbou než čočky hydrogelové. Rozhodně bychom neměli ale zapomenout, že hydrogelový materiál má zase vysoký obsah vody, tedy velmi dobré zvlhčení a vyšší biokompatibilitu.