Proclear Multifocal Toric (3 čočky)

1 259 Kč
91% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 25.6. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma
1 259 Kč

Popis čoček Proclear® multifocal toric

Kontaktní čočky Proclear® multifocal toric od Cooper Vision korigují astigmatismus kombinovaný s presbyopií. Tyto měsíční čočky jsou dostupné v obrovské škále kombinací parametrů, což znamená, že vám čočky zajistí dokonale ostré vidění bez jakýchkoliv kompromisů.
U kontaktních čoček Proclear® multifocal toric je nutné zvolit sférickou dioptrii, cylindr, osu, adici a zakřivení. První aplikaci těchto čoček byste měli rozhodně absolvovat osobně u očního specialisty.

Nekonečný komfort nošení

Čočky Proclear® multifocal toric jsou vyrobené z hydrogelového materiálu a více než 60 % čočky tvoří voda.
Studie společnosti Cooper Vision uvádí, že hydratace čoček Proclear® multifocal toric ani po 12 hodinách nošení neklesne pod 96 %. Tyto vlastnosti materiálu zabrání osychání čoček i nepříjemnému pocitu suchosti v očích.
Čočka je velice jemná a v oku dokonale příjemná a pohodlná. Jemnosti materiálu musíte samozřejmě také přizpůsobit styl manipulace s čočkou.

Kombinace technologií pro dokonale ostré vidění

Proclear® multifocal toric korigují komplikovanou kombinaci očních vad - astigmatismus a presbyopii. Tyto víceohniskové čočky vám tedy dokáží pomoci v boji s rozmazaným viděním, které je způsobené astigmatismem a navíc korigují zrak na všechny vzdálenosti.

Vlastnosti - Proclear Multifocal Toric (3 čočky)

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.40
Průměr (DIA): 14.40
Velikost balení: 3 čočky
Adice: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Propustnost kyslíku: 42 Dk/t
Obsah vody: 62%
Cylindr: od -0.75 do -5.75
Dioptrický rozsah: od -20.00 do +20.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon B
Jméno produktu: Proclear Multifocal Toric
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Květa

Dobrý den, jaký roztok k těmto čočkám by jste mi doporučili? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Květo, děkujeme Vám za otázku. Máte-li zájem o univerzální roztok, mohli bychom Vám z našeho sortimentu nabídnout oblíbený roztok Gelone nebo Laim-Care. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Jitka Suchomelova

Dobrý den, mám multifokalni torické brýle je možné si objednat zkušební pár těchto čoček?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jitko, děkujeme Vám za otázku. Bohužel to možné není. Zkušební čočky mohou poskytnou pouze kamenné optiky. Pakliže máte zájem o tento typ kontaktních čoček, můžete si na této mapě vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Adela

Dobrý den, oční lékař mi nově naměřil tyto hodnoty: OD (dominantní) : -6,50, cyl -1,50, AX 180 do dálky a -4,75, cyl -1,50, AX 180 na blízko OS: - 8,25, cyl -1,75, AX 20 do dálky a -6,50, cyl -1,75, AX 20 na blízko. Tyto hodnoty mám na poukazu na brýle. Můžete mi, prosím, doporučit kontaktní čočky? Děkuji

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Adélo, děkujeme Vám za otázku. Toto jsou jediné čočky z naší nabídky, které můžete ke korekci Vaší kombinované oční vady použít. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -6,00, add power +1,50D, cylindru -1,25 a osy 180°. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -7,50, add power +1,50N, cylindru -1,25 a osy 20°. Správně byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem těchto čoček spolupracuje. U vyšších dioptrických hodnot je někdy nutné teoretický výpočet upravit tak, aby Vám byla korekce zraku komfortní. Pokud se však rozhodnete čočky zakoupit sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček, není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.