Proclear Toric (6 čoček)

849 Kč
90% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 15.8. vyberte parametry
Přidejte si výhodně roztok:
Nechci roztok
Roztok Gelone 360 ml
249 Kč
197 Kč
Roztok Gelone 2 x 360 ml
469 Kč
Roztok Gelone 100 ml
167 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
249 Kč
197 Kč
Roztok Gelone 360 ml
249 Kč
197 Kč
Roztok Gelone 2 x 360 ml
469 Kč
Roztok Gelone 100 ml
167 Kč
Přidat
197 Kč
849 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč

Kontaktní čočky Proclear Toric

Proclear Toric jsou měsíční torické čočky výrobce CooperVision, které slouží ke korekci astigmatismu.

Vhodné pro suché oči

Díky patentované zvlhčující technologii PC nabízí Proclear Toric celodenní pohodlí a vynikající kvalitu vidění. Svým specifickým materiálovým složením jsou tyto kontaktní čočky vhodné zejména pro uživatele trpící syndromem suchého oka.

Vysoký obsah vody

Proclear Toric zadržují velké množství vody, které umožňuje vysokou propustnost kyslíku. Tuto jejich vlastnost ocení obzvláště nositelé mající citlivé oči nebo ti, kteří tráví mnoho času prací na počítači nebo v klimatizovaných prostorech.

Vlastnosti - Proclear Toric (6 čoček)

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.80, 8.40
Průměr (DIA): 14.40
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 25 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 62%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -8.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon B
Jméno produktu: Proclear Toric
Zdravotnický prostředek: Ano
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

  • vysoká prodyšnost
  • zvlhčení hyaluronátem sodným
  • celodenní komfort nošení
  • poštovné zdarma
Cena: 799 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (7)

Anna

Dobrý den, specialista mi naměřil zakřivení 8,1. Jsou nějaké čočky na astigmatism s takovým zakřivením? Děkuji. Anna

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Anno, díky za Váš dotaz. Bohužel v naší nabídce torické čočky s takovým zakřivením nemáme a nenašli jsme je ani v jiných nabídkách. Doporučujeme Vám navštívit přímo kontaktologa, který Vám doporučí konkrétní čočky. Oko dokáže určité odchylky přijmout a kontaktolog Vám především umožní čočky vyzkoušet. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Zuzana

Dobrý den , nosím tyto čočky už přes jeden rok. Dnes jsem byla na kontrole u očního doktora a byly mi přidány jak dioprie , tak i cylindry. Na pravém oku mám -2,0 a cylindr -1,5 a nemohu tuto hodnotu cylindru nikde najít. Všude je uvedena jen -1,25 nebo -1,75. Poradíte mi prosím jakou hodnotu mam zvolit a nebo popřípadě jaké čočky tento cylindr nabízeji ? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Zuzko, děkujeme za Váš dotaz. Nemusíte se bát. Nejde o nic neobvyklého. Kontaktní čočky se vyrábí v omezeném počtu hodnot cylindrů a mnohdy i dioptrií. Řeší se to drobnými úpravami. S těmito naměřenými hodnotami se parametry pro kontaktní čočky upraví na dioptrii -2,00 cylindr -1,25 a je nutné zadat i naměřenou osu. Tu je téměř vždy také nutné zaokrouhlit. I když máte s čočkami Proclear zkušenosti, u torické verze by Vám nemuselo něco vyhovovat. Zvažte před nákupem konzultaci s kontaktologem. Případně můžete vyzkoušet čočky TopVue Air for Astigmatism, u kterých je v případě potřeby možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud bychom Vám mohli pomoci s něčím dalším, napište nám. Přejeme hezký den.
Erika Čverhová

Dobrý deň, nosievam šošovky prevažne v lete, minulý rok som mala Biofinity toric a teraz som pozerala na Proclear Toric, kroté sú pre oko prirodzenejšie? Proclear toric majú aj iné zakrivenie a priemer, ako veľmi je to podstatné? Aký cylinder si vybrať ak mám v okuliaroch -1? Ďakujem

Zákaznický servis

Dobrý den,

pokud Vám vyhovují čočky Biofinity Toric, pak doporučujeme u nich zůstat. Jakýkoliv přechod na jiné torické čočky doporučujeme konzultovat s očním lékařem, případně optikem, který se zabývá aplikací čoček.

vojtěch palenčár

Dobrý den, používám čočky bc 8.6 dia 14.2 pwr +1,25 hi max add +2,50...Mám suché oči a proto jsem si vybral tito cocky, ale z vaší nabídky nevím jaké vybrat zakřivení a průměr...Děkuji za info palenčár

Zákaznický servis
Dobrý den, dle Vašich parametrů lze usuzovat, že potřebujete (a nosíte) multifokální čočky, nikoli torické.
Markéta Maďarová

Dobrý den, asi není možné kombinovat 3ks jednich parametrů a 3ks na druhé oko? Dříve byli v nabídce balení po 3ks :-( nyní už je to jen u Toric XR :-( . Děkuji za odpověď Markéta

Zákaznický servis

Dobrý den, kombinovat různé parametry v jednom balení čoček bohužel nelze. Děkujeme za pochopení

Pavla

Dobrý den, ráda bych si objednala čočky s cylindrem -3,75, v nabídce je však nemáte. Ovlivní menší cylindr vidění? Děkuji P.

Zákaznický servis
Dobrý den, tuto cylindrickou hodnotu naleznete u čoček Proclear Toric XR, které jsou totožné s čočkami Proclear Toric, pouze jsou určené svými parametry cylindru pro korekci vyššího astigmatismu.
Alžběta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi těmito čočkami a torickými čočkami Biofinity? Je vůbec nějaký? Které jsou kvalitnější? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, čočky se liší v použitém materiálu, parametrech zakřivení, obsahu vody a propustnosti kyslíku. Tyto informace naleznete v tabulce vlastností na stránkách obou produktů.