Proclear Toric XR (3 čočky)

1 029 Kč
89% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma
1 029 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky Proclear Toric XR

Proclear Toric XR jsou torické měsíční kontaktní čočky od společnosti CooperVision, které slouží ke korekci astigmatismu. Vyšší cylindrické hodnoty až do -5.75 umožňují zlepšení vízu u nositelů trpících těžší formou astigmatismu. Proclear Toric XR zastupují širší řadu parametrů původních Proclear Toric.

Vhodné pro suché oči

Díky patentované zvlhčující technologii PC nabízí Proclear Toric celodenní pohodlí a vynikající kvalitu vidění. Svým specifickým materiálovým složením jsou tyto kontaktní čočky vhodné zejména pro uživatele trpící syndromem suchého oka.

Vysoký obsah vody

Proclear Toric zadržují velké množství vody, které umožňuje vysokou propustnost kyslíku. Tuto jejich vlastnost ocení obzvláště nositelé mající citlivé oči nebo ti, kteří tráví mnoho času prací na počítači nebo v klimatizovaných prostorech.

proclear toric vs. proclear toric xr

Vlastnosti - Proclear Toric XR (3 čočky)

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.80
Průměr (DIA): 14.40
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Propustnost kyslíku: 30 Dk/t
Obsah vody: 62%
Cylindr: od -0.75 do -5.75
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +10.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon B
Jméno produktu: Proclear Toric XR
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 429 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (7)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jan Zítel

Dobry den, mel jsem tyto mesicni cocky mam na dalku -2.25 cylindr -1.25 osa 90 -2.25 cylindr -0.75 osa 90 a chtel bych poradit podobé jako tyto toricke, ale jednodenní . Hezý den

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Jane, děkujeme Vám za komentář. Z našeho sortimentu Vám můžeme nabídnout čočky Dailies AquaComfort Plus Toric, které mají téměř stejné velikostní parametry a jsou vyrobeny také z hydrogelového materiálu, liší se však použitým druhem hydrogelu. Dovolte nám Vás však upozornit, že správně by re-aplikace čoček měla proběhnout pod dohledem odborníka. Pokud se rozhodnete čočky zkoušet sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Štefan Kosturko

Dobrý den. Děkuji velice pěkně. Určitě je vyzkouším. Ty hodnoty jsou opsané z garanční karty dodávané k brýlovým čočkám a hodnoty jsou tam zadané bez desetinné čárky ale máte pravdu že by tam ta desetinná čárka měla být :) Ještě bych se chtěl zeptat ohledem toho přepočtu. Vyzkoušel jsem přepočtový nástroj podle společnosti CooperVision a hodnoty byly poměrně dost odlišné od těch vašich: (P): Sph: -3,00 / Cyl: -2,25 / Os: 90 a (L): Sph: -3,00 / -1,75 / Os: 90. Tak teď nevím jestli je ten přepočet individuální pro každé čočky, nebo jestli mi stránka prostě jenom přizpůsobila podle brýlových čoček nějaký jejich produkt. A ještě jedna otázka na závěr: Váš přepočet je nějaký obecný a dají se podle něho vybrat čočky od různých výrobců? Děkuji velice pěkně. TopVue čočky určitě vyzkouším.

Zákaznický servis

Dobrý den, Štefane, díky za komentář i další otázku. Co se týká našeho výpočtu, vycházeli jsme z hodnot, které jste uvedl (Sph: - 3,00 / Cyl: +2,50 / Os: 90° a pro levé oko na: Sph: - 3,00 / Cyl: +2,00 / Os: 90°). Součástí výpočtu je i převod plusové cylindrické hodnoty na minusovou a tím pádem se celý zápis přepočtem změní. Kalkulátor společnosti CooperVision má v nabídce také jen minusové hodnoty. Znaménka jsou pro výpočet velmi důležité. Jestliže si se znaménky nejste úplně jistý, obraťte se na svého očního specialistu, nebo nám můžete doplnit informace o parametrech a my znovu provedeme výpočet. Hezký den.

Štefan Kosturko

Dobrý den. Chtěl bych Vás požádat o pomoc. Potřeboval by jsem si vybrat kontaktní čočky a nevím jak na to. Parametry na brýlových čočkách mám: P: Sph: - 300 / Cyl: +250 / Os: 90 / Průměr: 75 L: Sph: - 300 / Cyl: +200 / Os: 90 / Průměr: 75 Nevím si z nabídky vybrat vyhovující cylindr. Za odpověď a pomoc předem děkuji.

Zákaznický servis
Dobrý den, Štefane, děkujeme za otázku. Váš zápis s velkou pravděpodobností nemá desetinné čárky, prosíme, ověřte si správnost zápisu. Pokud bychom doplnili zápis o desetiné čárky pro pravé oko na: Sph: - 3,00 / Cyl: +2,50 / Os: 90° a pro levé oko na: Sph: - 3,00 / Cyl: +2,00 / Os: 90°, pak by se hodnoty pro nákup kontaktních čoček musely upravit. Pomocí výpočtů a přepočtové tabulky byste pro pravé oko zadal hodnoty dioptrie -0,50, cylindru -2,25 a osy 180° a pro levé oko hodnoty dioptrie -1,00, cylindru -1,75 a osy 180°. Pokud máte možnost si před nákupem kontaktní čočky vyzkoušet u svého kontaktologa, využijte toho. Vyhnete se tím promarněné investici. Nebo Vám můžeme z naší nabídky doporučit kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism, u kterých funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám kontaktní čočky nevyhovovaly, nepřijdete tak o vloženou investici. Pokud pro Vás můžeme udělat něco dalšího, napište nám. Hezký den.
Vendula Černovická

Dobrý den, mám naměřené hodnoty na P oku -2 dioptrie, cylindr -0,5, osa 180st, a na L -2,5, cyl. -0,5 a osa 180st, poraďte mi prosím, jaké torické čočky si mám objednat, když daný cylindr není v nabídce. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Vendulo, díky za Váš dotaz. U kontaktních čoček se cylindr přepočítá na sférickou dioptrii. Pro pravé oko by to u kontaktních čoček pro pravé oko byla dioptrie -2,25 a pro levé oko -2,75. Tyto přepočty jsou pouze podle vzorečků a nemusí být 100% vyhovující pro každého. Občas jsou nutné individuální úpravy. Pokud chcete nějaké čočky vyzkoušet bez konzultace s kontaktologem, doporučujeme Vám sférické čočky z řady TopVue. U této značky můžete v případě potřeby využít službu Garance vrácení peněz. Pokud byste měla jakékoli další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
stepan

Dobrý den, Dlouhodobě používám čočky Biofinity toric,kde byl max. cylindr -2,25. Chci se zeptat u Proclear Toric jestli by šlo objednat cylindr -3.00 který mám já. Děkuji za odpověd.

Zákaznický servis

Dobrý den, kont.čočky Proclear Toric XR se vyrábějí pouze s cylindry, které nabízíme (tedy ..,-2.75,-3.25,...). Který cylindr vybrat by Vám měl doporučit kontaktolog.

Barbora

Dobrý den, potřebuji cylindr -3,50 a -4,50 na druhé oko. Jsou vůbec v nabídce? Děkuji Barbora

Zákaznický servis

Dobrý den, tyto kont.čočky se vyrábějí pouze v cylindrech, které vidíte na webu. Pokud potřebujete cylindr jiný, doporučujeme koupit čočky, které Vám byly odborně aplikovány a které máte vyzkoušené.

Iveta

Dobrý den, potřebovala bych cylindr -0,25. Je vůbec v nabídce kontaktních čoček? Děkuji,Iveta

Zákaznický servis

Dobrý den, takto nízká hodnota cylindru není v nabídce kontaktních čoček dostupná. Zpravidla se při takto nízké cylindrické hodnotě koriguje zrak pouze sférickými nebo asférickými čočkami, které touto hodnotou vůbec nedisponují. Asférické čočky se lépe přizpůsobují tvaru oka a jsou tedy vhodné i ke korekci nižších forem astigmatismu. Určitě však doporučujeme celou situaci ještě konzultovat s Vaším očním specialistou, který je schopen provést všechna potřebná vyšetření a na jejich základě doporučit optimální řešení. Děkujeme za pochopení