Proclear Toric XR (6 čoček)

1 949 Kč
94% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
1 949 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky Proclear Toric XR

Proclear Toric XR jsou torické měsíční kontaktní čočky od společnosti CooperVision, které slouží ke korekci astigmatismu. Vyšší cylindrické hodnoty až do -5.75 umožňují zlepšení vízu u nositelů trpících těžší formou astigmatismu. Proclear Toric XR rozšiřují rozsah parametrů Proclear Toric.

Vhodné pro suché oči

Díky patentované zvlhčující technologii PC nabízí Proclear Toric celodenní pohodlí a vynikající kvalitu vidění. Svým specifickým materiálovým složením jsou tyto kontaktní čočky vhodné zejména pro uživatele trpící syndromem suchého oka.

Vysoký obsah vody

Proclear Toric zadržují velké množství vody, které umožňuje vysokou propustnost kyslíku. Tuto jejich vlastnost ocení obzvláště nositelé mající citlivé oči nebo ti, kteří tráví mnoho času prací na počítači nebo v klimatizovaných prostorech.

proclear toric vs. proclear toric xr

Vlastnosti - Proclear Toric XR (6 čoček)

Výrobce: Coopervision
Zakřivení (BC): 8.80
Průměr (DIA): 14.40
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Propustnost kyslíku: 30 Dk/t
Obsah vody: 62%
Cylindr: od -0.75 do -5.75
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +10.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Omafilcon B
Jméno produktu: Proclear Toric XR
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 799 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Apolena K.

Dobrý den, již několik let užívám kontkatní čočky Biofinity Toric se zakřivením 8,70 a diametrem 14,50. Poslední dobou mám spíše suché oko, tak jsem přemýšlela, že bych vyzkoušela Proclear Toric. Jen mám obavu z odlišných parametrů, mám se držet spíše Biofinity Toric, které mi sedí na oku nebo mohu vyzkoušet i tyto? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Gabriela
Dobý den, Apoleno, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů je tolerovaná mezní odchylka ±0,20 mm od parametrů Vašich očí. Ty však bohužel neuvádíte, zmiňujete pouze velikostní parametry čoček, které v současné době používáte. Rádi bychom Vás upozornili, že pokud si čočky zvolíte sama bez odborné pomoci, nelze na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry uplatnit eventuální reklamaci. Správně byste měla mít čočky odborně aplikované očním specialistou. Např. ZDE si můžete najít nejbližšího specialistu, který spolupracuje s výrobcem těchto čoček. V případě, že pociťujete suchost očí, můžete doplnit péči o oční kapky, např. HYLO Care nebo oční mast vitA POS, která se aplikuje na noc. Pokud byste měla další otázky, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Renata Voláková

Prosím o radu, na mé krabičce mám tyto údaje. BC8,8 DIA14,4 PWR -03,00 CYL/AX -2,75x015 Jak správně zadat parametry ?

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Renato, děkujeme Vám za otázku. Do kolonky dioptrie zadáte hodnotu -3,00, cylindru -2,75 a osy 15°. První údaje BC (zakřivení) a DIA (průměr) jsou konstantní a jsou tedy přednastaveny. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.