PureVision 2 for Astigmatism (3 čočky)

549 Kč
89% doporučuje
Skladem
Výrobce dočasně omezil výrobu tohoto produktu. Některé dioptrie dočasně není možné dodat.
Kdy odešleme? pondělí 24.6. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky PureVision 2HD for Astigmatism

PureVision 2HD for Astigmatismpatří mezi torické kontaktní čočky společnosti Bausch and Lomb určené ke korekci astigmatismu. Předností těchto silikon-hydrogelových čoček je tenkost, efektivní lubrikace a vylepšené optické vlastnosti.

Speciální design a vylepšené optické vlastnosti

Kontaktní čočky PureVision 2HD for Astigmatism se pyšní designem AutoAglin, jenž zaručuje výjimečnou stabilitu a redukuje rozmazané vidění způsobené pohybem čočky.
Vylepšené optické vlastnosti čoček ocení především lidé trpící nedostatkem kontrastní citlivosti. Ta se projevuje rozmazaným viděním za zhoršených světelných podmínek.

Zvlhčující technologie a dlouhotrvající komfort

Díky technologii ComfortMoist, která bohatě zvlhčuje povrch čočky, poskytují PureVision 2HD for Astigmatism vysoký komfort po celý den. Přes výjimečnou tenkost si zachovaly velmi příjemné vlastnosti při manipulaci.

Kontinuální varianta užívání

PureVision 2HD for Astigmatism jsou určeny k běžnému (čočky jsou na noc vyjmuty) i k prodlouženému nošení, kdy je možné čočku ponechat v oku celých 30 dní a 29 nocí. Odpadá tak nutnost pravidelného čištění a čočky mohou být ponechány v oku i při spánku.
Tento způsob užívání je však nutné konzultovat s očním specialistou. Na povrchu čoček totiž dochází k ukládání depozit, která se mohou stát příčinou zdravotních komplikací.

Vlastnosti - PureVision 2 for Astigmatism (3 čočky)

Výrobce: Bausch and Lomb
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.90
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 36%
Propustnost kyslíku: 91 Dk/t
Materiál: Balafilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Jméno produktu: PureVision 2 for Astigmatism
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 429 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Terezie Konečná

Dobrý den, ráda bych si objednala na zimní období kontaktní čočky, ale potřebovala bych poradit. Mám suché oči a oční mi uvedla tyto údaje. P: SPH+0,25, CYL +0,25, OSA 165°,PD 27,5. L: +0,25, CYL+0,25, OSA 180°, PD 26,5. Můžete mi prosím poradit, jaké rozmezí by bylo pro mě nejlepší a kvůli suchým očím jaká značka čoček? Děkuji

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Terezie, děkujeme Vám za otázku. Ačkoliv máte na obou očích naměřený cylindr, je jeho hodnota prozatím příliš nízká a do parametrů kontaktních čoček se nepromítne. Ke korekci zraku Vám proto nyní budou stačit klasické sférické čočky s hodnotou dioptrie +0,25 pro obě oči. Pokud s čočkami nemáte žádné zkušenosti, doporučili bychom Vám jednodenní čočky. Ráno si aplikujete dokonale čistou čočku a večer ji jednoduše vyhodíte. Nemusíte se o čočky nijak starat, odpadá čištění roztokem. S čočkami se naučíte manipulovat a posléze můžete přejít na čočky měsíční. Správně byste však měla mít čočky vybrané a aplikované očním specialistou. Ten Vám podle parametrů očí a Vašich potřeb vybere vhodné čočky. Vyzkouší je a v případě potřeby je může změnit. Zpravidla se jedná o placenou službu, ale vyhnete se tak často časově i finančně náročnému procesu hledání vhodných čoček. Pokud si vyberete čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit eventuální reklamaci. Chcete-li si přes to čočky vybrat sama, mohli bychom Vám z našeho sortimentu nabídnout např. TopVue Daily s obsahem hyaluronátu sodného nebo TopVue Blue Blocker se zvlhčující technologií. Vybraná balení čoček TopVue disponují službou Garance vrácení peněz, proto se nemusíte obávat vyzkoušet oboje čočky. Pokud by Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovovaly, můžete je dle podmínek služby vrátit a my Vám vrátíme peníze. V případě dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Rj

Dobrý den, mám od Dr napsané parametry na korekci zraku na dálku +(astigmatismus) Pravé oko sféra dioptrie-1, cylindr dp-3, osa20% Levé oko sféra dioptrie-1, cylindr dp-3,5, osa150% Ale tyto parametry mi nejdou zadat k dokončení objednávky. Můžete mi, prosím, poradit?

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Váš astigmatismus je na levém oku hodně vysoký a ke korekci budete potřebovat čočky s označení XR, které rozšiřují klasické dioptrické kombinace. Na takové čočky se specializuje společnost CooperVision, jejichž nabídku si můžete prohlédnout ZDE. Brýlové hodnoty se pro nákup čoček musí vždy upravit. Pro pravé oko by Vám tedy bude stačit klasická torická čočka Biofinity Toric nebo Proclear Toric s hodnotou dioptrie -0,75, cylindru -2,25 a osy 20°. Pro levé oko už budete potřebovat čočku Biofinity XR Toric nebo Proclear Toric XR s hodnotou dioptrie -1,00, cylindru -3,25 a osy 150°. Protože se však již jedná o složitější korekci zraku, kdy teoretický výpočet nemusí odpovídat Vašim potřebám, doporučujeme Vám před nákupem na internetu odbornou aplikaci čoček. Na této mapě si můžete najít oční optiku, která s výrobcem čoček spolupracuje. Služba bývá zpoplatněna, ale je to investice, která se Vám vyplatí. Pokud se však rozhodnete nakoupit sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Kateřina Kovaříčková

Dobrý den, poprosila bych o radu, nedaří se mi vybrat čočky přesně dle naměřených hodnot. LO: BC 8,7; DIA 14,5; PWR -7, 5; CYL -0, 75; AX 170 PO: BC 8,7; DIA 14,5; PWR -7, 5; CYL -0, 75; AX 180 Mohli byste mi prosím poradit? Předem velice děkuji.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Kateřino, děkujeme Vám za otázku. Dle velikostních parametrů by Vám spíše sedly čočky Biofinity Toric nebo Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism. Další věc jsou Vaše dioptrické hodnoty. Pokud se jedná již o upravené brýlové hodnoty pro nákup kontaktních čoček, pak zadáte hodnoty tak, jak jsou. Jestliže se však jedná o brýlové hodnoty je nutné je pro nákup čoček upravit. Pak byste pro pravé oko potřebovala čočku s hodnotou dioptrie -7,00, cylindru -0,75 a osy 180°. Pro levé oko byste pak potřebovala čočku s hodnotou dioptrie -7,00, cylindru -0,75 a osy 170°. Správně by Vám však měl kontaktní čočky aplikovat oční specialista. Pokud se rozhodnete čočky zakoupit sama, bez odborné aplikace, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů se nevztahuje reklamace. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Kateřina Báčová

Dobrý den, prosím o radu, jaké vybrat čočky. Chtěla bych tyto, ale nevím, jak mám vybrat cylindr a osu, když na pravém oku mám -3,0 dioptrie, cylindr -0,25 a osu 165 a na levém oku -2,75 dioptrie, cylindr -0,25 a osu 15. Mohli byste mi prosím poradit? Děkuji. Báčová

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Kateřino, díky za otázku. Naměřené cylindry jsou příliš nízké a není možné s nimi počítat ani při přepočtu. Doporučili bychom Vám čočky pouze s dioptrií. Pro pravé oko -3,00 a pro levé oko -2,75 dioptrie. Toto doporučení je pouze teoretické a v praxi pak nemusí být 100% vyhovující. Nosila jste již dříve sférické čočky, nebo zatím nemáte se žádnými zkušenost? Jestli s čočkami zatím zkušenost nemáte, můžete vyzkoušet sférické čočky z řady TopVue, u kterých můžete v případě potřeby využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že budete mít další otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Bohumila Zemánková

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda přepočet od mého lékaře je v pořádku, protože v čočkách vidím mnohem hůř než s brýlemi. Brýle mám pravé dio. -3,00 cyl. -2,5 os. 180 a levé dio. -3,00 cyl -2,5 os 5 čočky mám mít -4,0, -2,25, osa 180 a -3,5, -2,25 a 180. Měla jsem čočky TopVue Air for Astigmastism ale vidění bylo často rozostřené a horší než s brýlemi. Teď přemýšlím o změně PurVision 2 nebo Biofinity, popřípadě jednodenní. Moc děkuji za radu

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Bohumilo, díky za otázku. My bychom Vám doporučili jiné parametry čoček. Pro pravé oko by to byla dioptrie -3,00 cylindr -2,25 a osa 180°. Pro levé oko dioptrie -3,00 cylindr -2,25 a osa 10°. Nové parametry můžete případně vyzkoušet na TopVue Air for Astigmatism v balení po 1 čočce. Předchozí balení s nevhodnými parametry můžete vrátit v rámci služby Garance vrácení peněz, pokud budou dodrženy nastavené podmínky. V případě, že bychom Vám mohli pomoci s něčím dalším, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.