PureVision 2 for Astigmatism (3 čočky)

489 Kč
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 19.4. Pondělí 19.4. vyberte parametry
Přidat
237 Kč
Zásilkovna.cz Osobní odběr 6338×
od 29 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
489 Kč

Kontaktní čočky PureVision 2HD for Astigmatism

PureVision 2HD for Astigmatismpatří mezi torické kontaktní čočky společnosti Bausch and Lomb určené ke korekci astigmatismu. Předností těchto silikon-hydrogelových čoček je tenkost, efektivní lubrikace a vylepšené optické vlastnosti.

Speciální design a vylepšené optické vlastnosti

Kontaktní čočky PureVision 2HD for Astigmatism se pyšní designem AutoAglin, jenž zaručuje výjimečnou stabilitu a redukuje rozmazané vidění způsobené pohybem čočky.
Vylepšené optické vlastnosti čoček ocení především lidé trpící nedostatkem kontrastní citlivosti. Ta se projevuje rozmazaným viděním za zhoršených světelných podmínek.

Zvlhčující technologie a dlouhotrvající komfort

Díky technologii ComfortMoist, která bohatě zvlhčuje povrch čočky, poskytují PureVision 2HD for Astigmatism vysoký komfort po celý den. Přes výjimečnou tenkost si zachovaly velmi příjemné vlastnosti při manipulaci.

Kontinuální varianta užívání

PureVision 2HD for Astigmatism jsou určeny k běžnému (čočky jsou na noc vyjmuty) i k prodlouženému nošení, kdy je možné čočku ponechat v oku celých 30 dní a 29 nocí. Odpadá tak nutnost pravidelného čištění a čočky mohou být ponechány v oku i při spánku.
Tento způsob užívání je však nutné konzultovat s očním specialistou. Na povrchu čoček totiž dochází k ukládání depozit, která se mohou stát příčinou zdravotních komplikací.

Vlastnosti
Výrobce: Bausch and Lomb
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.90
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 36%
Propustnost kyslíku: 91 Dk/t
Materiál: Balafilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Jméno produktu: PureVision 2 for Astigmatism
Mohu v čočkách spát?: Ano
Chytrá alternativa

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

  • vysoká prodyšnost
  • zvlhčení hyaluronátem sodným
  • celodenní komfort nošení
  • poštovné zdarma
Cena: 419 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (2)

Comments: Do you have any questions?

Komentář

Kateřina Báčová

Dobrý den, prosím o radu, jaké vybrat čočky. Chtěla bych tyto, ale nevím, jak mám vybrat cylindr a osu, když na pravém oku mám -3,0 dioptrie, cylindr -0,25 a osu 165 a na levém oku -2,75 dioptrie, cylindr -0,25 a osu 15. Mohli byste mi prosím poradit? Děkuji. Báčová

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kateřino, díky za otázku. Naměřené cylindry jsou příliš nízké a není možné s nimi počítat ani při přepočtu. Doporučili bychom Vám čočky pouze s dioptrií. Pro pravé oko –3,00 a pro levé oko –2,75 dioptrie. Toto doporučení je pouze teoretické a v praxi pak nemusí být 100% vyhovující. Nosila jste již dříve sférické čočky, nebo zatím nemáte se žádnými zkušenost? Jestli s čočkami zatím zkušenost nemáte, můžete vyzkoušet sférické čočky z řady TopVue, u kterých můžete v případě potřeby využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že budete mít další otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Komentář

Bohumila Zemánková

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda přepočet od mého lékaře je v pořádku, protože v čočkách vidím mnohem hůř než s brýlemi. Brýle mám pravé dio. -3,00 cyl. -2,5 os. 180 a levé dio. -3,00 cyl -2,5 os 5 čočky mám mít -4,0, -2,25, osa 180 a -3,5, -2,25 a 180. Měla jsem čočky TopVue Air for Astigmastism ale vidění bylo často rozostřené a horší než s brýlemi. Teď přemýšlím o změně PurVision 2 nebo Biofinity, popřípadě jednodenní. Moc děkuji za radu

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Bohumilo, díky za otázku. My bychom Vám doporučili jiné parametry čoček. Pro pravé oko by to byla dioptrie –3,00 cylindr –2,25 a osa 180°. Pro levé oko dioptrie –3,00 cylindr –2,25 a osa 10°. Nové parametry můžete případně vyzkoušet na TopVue Air for Astigmatism v balení po 1 čočce. Předchozí balení s nevhodnými parametry můžete vrátit v rámci služby Garance vrácení peněz, pokud budou dodrženy nastavené podmínky. V případě, že bychom Vám mohli pomoci s něčím dalším, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.