PureVision 2 for Presbyopia (3 čočky)

629 Kč
93% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky PureVision 2 for Presbyopia

PureVision 2 for Presbyopia výrobce Bausch and Lomb jsou měsíční kontaktní čočky určené ke korekci presbyopie neboli vetchozrakosti. Tato oční vada patří mezi projevy přirozeného stárnutí lidského organismu a způsobuje špatné vidění na malé vzdálenosti.

Korekce vidění na všechny vzdálenosti

Speciálně vyvinutý tří zónový design PureVision 2 for Presbyopia umožňuje ostré vidění na všechny vzdálenosti. Zvlhčující technologie ComfortMoist navíc zajišťuje pohodlné nošení již od okamžiku prvního nasazení.

Kontinuální nošení

Čočky PureVision 2 for Presbyopia jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, který zajišťuje potřebný přísun kyslíku k rohovce oka. Výrobce proto schvaluje jejich nošení nejen v denním režimu (s každodenní dezinfekcí), ale i v režimu kontinuálním (bez nutnosti čočky z očí vyjímat). Kontinuální způsob nošení je však nutné předem konzultovat s očním specialistou.

Vlastnosti - PureVision 2 for Presbyopia (3 čočky)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 130 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 36%
Materiál: Balafilcon A
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Adice: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
UV filtr: Ne
Jméno produktu: PureVision 2 for Presbyopia
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air Multifocal (3 čočky)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 499 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Pavel Milovič

Dobrý den u těchto čoček nemusím určovat dominantní oko? A jelikož je mi 40 let teprve začínám mírně špatně vidět na blízko mám zvolit adici Low nebo High? Děkuji

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Pavle, děkujeme Vám za otázku. Ne, zde není potřeba určit dominanci oka. Presbyopické čočky se vyrábějí buď s rozlišením dominantního a nedominantního oka a je tomu přizpůsobena i konstrukce čočky. U těchto čoček doporučujeme odbornou aplikaci, neboť se velmi často musejí upravovat dioptrické hodnoty. Nebo jsou čočky konstruovány s postupným nárůstem dioptrie (difrakční kruhy), kde není nutné rozlišení dominance očí, jako je tomu u těchto čoček. Pokud začínáte pociťovat zhoršující se zrak, doporučujeme Vám navštívit očního specialistu a nechat si přeměřit zrak. Bez aktuálních hodnot Vám, bohužel, nemůžeme doporučit nic konkrétního. Děkujeme Vám za pochopení. Hezký den.

Lada Staveníková

Dobrý den , prosim použivam adici +2.00 Med, mohu tyhle cocky použit? Jakou mam zvolit adici?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lado, díky za Váš dotaz. Pokud nemáte kontaktní čočky vyzkoušené, pak Vám nákup nedoporučujeme. Výběr multifokálních čoček není jednoduchý a multifokální čočky by Vám měl vždy nejprve vybrat kontaktolog. Pokud si je vyberete sama, je zde velká pravděpodobnost, že Vám nebudou vyhovovat. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.