PureVision 2 for Presbyopia (6 čoček)

1 059 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 23.7. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma
1 059 Kč

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky PureVision 2 for Presbyopia

PureVision 2 for Presbyopia výrobce Bausch and Lomb jsou měsíční kontaktní čočky určené ke korekci presbyopie neboli vetchozrakosti. Tato oční vada patří mezi projevy přirozeného stárnutí lidského organismu a způsobuje špatné vidění na malé vzdálenosti.

Korekce vidění na všechny vzdálenosti

Speciálně vyvinutý tří zónový design PureVision 2 for Presbyopia umožňuje ostré vidění na všechny vzdálenosti. Zvlhčující technologie ComfortMoist navíc zajišťuje pohodlné nošení již od okamžiku prvního nasazení.

Kontinuální nošení

Čočky PureVision 2 for Presbyopia jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, který zajišťuje potřebný přísun kyslíku k rohovce oka. Výrobce proto schvaluje jejich nošení nejen v denním režimu (s každodenní dezinfekcí), ale i v režimu kontinuálním (bez nutnosti čočky z očí vyjímat). Kontinuální způsob nošení je však nutné předem konzultovat s očním specialistou.

Jak pečovat o čočky PureVision 2 for Presbyopia (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti - PureVision 2 for Presbyopia (6 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 130 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 36%
Materiál: Balafilcon A
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Adice: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
UV filtr: Ne
Jméno produktu: PureVision 2 for Presbyopia
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 899 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Petra Šrejmová

Dobrý den, když mám více dioptrií na blízko 3,75 a 4, než na dálku 1,75 a 1,5, jsou i pro mne čočky? Děkuji, Petra Š.

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Petro, děkujeme Vám za otázku. Abychom mohli vypočítat parametry čoček, potřebovali bychom kompletní brýlový zápis včetně všech znamének (+, - nebo =). Jakmile nám informace doplníte (můžete reagovat opět sem do komentáře nebo poslat kopii zápisu na info@cocky-kontaktni.cz), velmi rádi Vám poradíme. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Pavel Růžička

Dobrý den, na blízko mám +1,25 a na dálku -1,75. Koupil jsem tyto čočky ve varintě low. Bohužel na blízko vidím stejně, jako v normálních čočkách. Myslíte, že bych ve variantě +1,75 + viděl i na blízko?

Zákaznický servis
Dobrý den, Pavle, díky za otázku. U multifokálních čoček se zadává dioptrie naměřená na dálku a pak adice. Hodnota adice je rozdíl mezi dioptrií do dálky a do blízka. U Vás by to tedy měla být dioptrie -1,75 a adice vychází na +3,00, což je hodnota poměrně vysoká a našel byste ji pouze o některých čoček. Například Proclear Multifocal XR, nebo třeba u čoček Clariti 1 day Multifocal a Clariti Multifocal je adice HIGH vhodná pro hodnoty až do +3,00. Doporučili bychom Vám poradit se osobně s kontaktologem. Multifokální čočky mají složitější fungování a různé značky jsou vyráběny pomocí různých technologií. Pro konkrétního nositele pak mohou být vhodné pouze některé typy. U kontaktologa budete mít možnost si čočky vyzkoušet a předejte tak zbytečné investici. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Pavel Růžička

Dobrý den, jaký roztok je vhodný k tomuto produktu na vyplachování očí.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Pavle, díky za Váš dotaz. Úplně přesně nevíme, co myslíte vyplachováním očí. Roztoky na kontaktní čočky se používají na čištění v pouzdře určeném pro čištění a uchovávání kontaktních čoček. Nejsou určeny pro aplikaci přímo do oka. Na čištění a uchovávání čoček můžete použít roztok Gelone a přímo do očí můžete aplikovat oční kapky Gelone, které lze kapat do očí, i když máte nasazené kontaktní čočky. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Květoslava Oppelová

Dobrý den, měla by jsem zájem o Multifokální čočky , mám parametry +1.50...8,6.....14.0. Budu potřebovat ještě od optika nějaké jiné parametry? Děkují za odpověď.... přejí hezky den.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Květo, díky za Váš dotaz. Pro multifokální čočky by Vám měl lékař naměřit korekci do blízka i do dálky. Při objednání multifokálních čoček se zadává dioptrie do dálky. Může to být i 0,00. Před nákupem se raději poraďte se svým očním lékařem. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Isabela Povolná

Mám -4,75 dioptrií a koupila jsem si tyhle čočky, se kterými mám vidět na blízko i na dálku. Běžně používám čočky jen na dálku (krátktozrakost) Adici mám high. Skutečnosti je taková, že čočky na dálku zaostřují sotva na -3 dioptrie, takže vidím špatně. Na blízko sice vidím, ale to mi je k ničemu, když čočky kvůli špatnému ostření na dálku nemůžu nosit. Určitě nedoporučuji!

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Isabelo, děkujeme za Váš komentář. Z Vašeho příspěvku nejsme schopni posoudit, zda jste zvolila správné parametry čoček. Pokud Vám konkrétní kontaktní čočky s konkrétními parametry nedoporučil přímo Váš oční specialista, může se stát, že čočky dle vlastního výběru nejsou vhodné. Pro správné určení hodnot u multifokálních čoček je třeba znát své naměřené dioptrie do dálky i do blízka. Pokud Vám budeme moci s čímkoli pomoci, napište nám. Přejeme hezký den.