PureVision Toric (6 čoček)

869 Kč
97% doporučuje
Výroba byla ukončena a probíhá doprodej skladových zásob. Zadejte své parametry pro ověření skladovosti.
Kdy odešleme? vyberte parametry vyberte parametry
Přidat 239 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
239 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Kontaktní čočky PureVision Toric

Výroba některých kombinací parametrů byla ukončena. Probíhá jejich doprodej. Pro ověření dostupnosti zadejte své hodnoty.

PureVision Toric jsou torickou variantou známých sférických kontaktních čoček PureVision. Představují vhodné řešení korekce vyššího stupně astigmatismu, záruku komfortního nošení a ostrého vidění.

Vysoká propustnost kyslíku

PureVision Toric jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu Batafilcon A, který je kombinován s technologií ArGel. Vyznačují se vyváženou centrací a vysokou propustností kyslíku.

Kontinuální nošení

Díky dobré propustnosti kyslíku umožňují PureVision Toric kontinuální způsob nošení. Tento způsob užívání by měl být schválen kontaktologem vhledem k individuální potřebám nositele a hromadění depozit na povrchu čoček.

Jak pečovat o čočky ?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti - PureVision Toric (6 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.70
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 112 Dk/t
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 36%
Materiál: Balafilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Jméno produktu: PureVision Toric
Mohu v čočkách spát?: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 799 Kč

Komentáře (4)

Dagmar

Dobry den, Nosila jsem tuto značku 15 let a výroba je pozastavena kvůli tomu co se teď deje ve světě a nebo už se nikdy na trh nevrátí? Jelikoz uz jsem zkusila mnoho zkušebních páru a bohuzel mi zadne nesedi jen tato znacka. Moc dekuji za odpoved

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Dagmar, děkujeme Vám za otázku. U čoček PureVision Toric byla výroba ukončena a probíhá doprodej skladových zásob. Jestliže již není Vaše dioptrická kombinace skladem, tak už ji nebude možné v našem e-shopu koupit. Hledání nové značky není snadné a může být i velmi zdlouhavé. Vždy je dobré vycházet z podobnosti velikostních parametrů a stejného druhu materiálu. Čočky PureVision Toric jsou ze silkon-hydrogelového materiálu se zakřivením 8,70 mm a průměrem 14,00 mm. Torické čočky mají obecně větší průměr, proto nebude lehké tento parametr dodržet. Nicméně je důležitějším parametrem zakřivení. Z našeho sortimentu silikon-hydrogelových torických čoček bychom Vám tak mohli nabídnout čočky Miru 1month Menicon toric, které mají jako jediné průměr 14,00 mm a zakřivení 8,60 - proto jsou z hlediska velikostních parametrů nejpodobnější čočkám PureVision Toric. Dále bychom Vám mohli nabídnout čočky Biofinity Toric, se zakřivením 8,70 mm a průměrem 14,50 mm nebo Clariti Toric, se zakřivením 8,70 mm a průměrem 14,40 mm. Správně byste však měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Pakliže se rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Alexandra Tencikova

proc se uz nevyrabi? byly to nejlepsi cocky, pravidelne jsme se nosila 13 let.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Alexandro, děkujeme Vám za otázku. Proč výrobce ukončil výrobu těchto čoček, bohužel, nevíme. Je nám líto, že jste přišla o své oblíbené čočky. Druhou generací těchto čoček jsou čočky PureVision 2 for Astigmatism, které jsou vyrobené ze stejného materiálu, ale je poměrně velký rozdíl ve velikostních parametrech. Hezký den.

Alena

Prosím, můžete mi přepočítat cylindr a osu pro zadání objednávky, na receptu je PO +4.00 +1.75 82 LO +3.50 +1.25 115 Děkuji Alena

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Aleno, díky za Váš dotaz. Podle tabulek by to byla pro pravé oko dioptrie +6,50 cylindr -1,75 a osa 170°. Pro levé oko dioptrie +5,00 cylindr -1,25 a osa 30°. Pokud jste čočky ještě nevyzkoušela a máte zájem o tyto konkrétní čočky, doporučujeme Vám navštívit aplikační středisko, kde čočky vyzkoušíte. My jsme hodnoty upravili podle vzorečků a tabulek, ale ty nemusí být 100% vyhovující pro každého. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Kamila Lehečková

Dobrý den, je možné koupi2 kusy čoček na vyzkoušení? Děkuji Lehečková

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kamilo, děkujeme za Váš dotaz. Je nám líto, ale zkušební pár těchto čoček nemáme k dispozici. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.