R2 Master AT086F

Polarizovaná Dámské Pánské

Velikost brýlí Jakou mám velikost?
144 mm
Další rozměry
13 mm
139 mm
45 mm 59 mm
Skladem
Kdy odešleme: Středa 21.2.
Cena
1 199 Kč

Značkové brýle R2

Odnož české značky Relax zaměřené na sportovní nadšence. Brýle R2 jsou velmi kvalitní, vybavené nejnovějšími technologiemi a prvotřídními materiály. Brýle jsou na úrovni světových značek, ale za sympatické ceny, které si může dovolit prakticky každý.

O tomto modelu:

Sluneční brýle jsou skvělým módním doplňkem, který zároveň chrání váš zrak. Skla brýlí mají polarizační úpravu. Zabraňují tak oslnění, které může vzniknout při odrazu slunečních paprsků od vodní hladiny, sněhu, skla... Tato úprava je skvělá pro aktivní řidiče a například také pro rybáře. Dvojitý nosník lze označit za úspěšný retro návrat. Můžete se setkat také s označením double bridge a buďte si jistí, že jde o nepřehlédnutelný detail, díky kterému bude trendy. Obruby jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastu.
Brýlové čočky poskytují 100% ochranu proti UV záření. Vaše oči jsou dokonale chráněné proti UVA i UVB paprskům. Skla brýlí jsou tmavá a propouští 8 - 18 % světla. Takové zatmavení je vhodné jako ochrana před silným sluncem.

Brýle se skvěle hodí na všechny venkovní aktivity. Jejich tvar je dokonale praktický a anatomický, takže vám nebudou při sportu nijak překážet. Jejich funkčnost oceníte při běhu, na kole, při horské turistice...