Roztok Acuvue RevitaLens 360 ml

279 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Středa 10.8. vyberte parametry
279 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč

Popis roztoku Acuvue RevitaLens 360 ml

Roztok Acuvue RevitaLens je vhodný pro komplexní péči o všechny vícedenní měkké kontaktní čočky včetně čoček silikon-hydrogelových. Acuvue RevitaLens je víceúčelový roztok, takže vaše oblíbené čočky čistí, dezinfikuje, zvlhčuje, oplachuje a slouží rovněž k uchovávání kontaktních čoček.
Acuvue RevitaLens je vůbec první roztok na kontaktní čočky v portfoliu společnosti Johnson and johnson.

Součástí 360ml balení roztoku je i pouzdro na kontaktní čočky.

Duální dezinfekční systém

Roztok Acuvue RevitaLens v sobě má sílu a efektivitu čištění roztoků peroxidového typu, ale zároveň jednoduché a rychlé použití roztoku víceúčelového.
Díky širokospektrální dezinfekci roztok Acuvue RevitaLens ničí viry i bakterie. Samozřejmostí je odstranění usazenin bílkovinného i lipidového původu. I přes všechny tyto aktivní složky zůstává roztok Acuvue RevitaLens vysoce šetrný k očím.

Vítěz testu

Společnost Johnson and Johnson podrobila roztok Acuvue RevitaLens zatěžkávací zkoušce. Roztok testovali nositelé čoček a porovnávali ho s nejoblíbenějšími roztoky na trhu. 90 % testujících uvedlo, že byly jejich čočky díky roztoku pohodlnější a 94 % připadaly jejich kontaktní čočky čistější.
Nejlepších výsledků roztok samozřejmě dosahuje u čoček z řady Acuvue.

Vlastnosti - Roztok Acuvue RevitaLens 360 ml

Výrobce: Johnson and Johnson
Typ roztoku: Univerzální
Objem: 360 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Hyaluronát sodný: Ne
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

Roztok Gelone 360 ml

  • s obsahem hyaluronátu sodného
  • ideální i pro citlivé oči
  • pouzdro na čočky součástí balení
  • poštovné zdarma
Cena: 249 Kč
Chytrá alternativa

Hodnocení

98%
43 našich zákazníků doporučuje tento produkt

Komentáře (1)

Robin Onofrij

Je možné tento přípravek použít jako na propláchnutí kont. čoček a zpětné nasazení nebo použít roztok jako na úschovu čoček před vysušením v době sportovních aktivit, kdy je nemám na sobě? děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Robine, děkujeme Vám za otázku. Tento víceúčelový roztok je vhodný pro komplexní péči o měkké kontaktní čočky. Roztok slouží k oplachu i uchování čoček, jestliže je právě nepoužíváte. Pokud máte potřebu čočky během nošení oplachovat, možná by pomohlo použít oční kapky, např. HYLO-CARE. Tyto oční kapky jsou doporučovány i v případě, že nosíte kontaktní čočky. Pouze je nutné mezi aplikováním čoček a kapek počkat alespoň 30 minut. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme Vám krásný den.