Roztok All in One Light 3x360 ml

Výroba tohoto produktu byla ukončena a již není možné ho objednat.
629 Kč

Roztok All In One Light 3x 360 ml

Roztok All In One Light v cenově výhodném balíčku 3x 360 ml od společnosti CooperVision je multifunkční roztok pro kontaktní čočky. Jeho složení se dokáže komplexně postarat o všechny měkké kontaktní čočky – hydrogelové i silikon-hydrogelové. Roztok All In One Light dokáže čočky opláchnout, vyčistit, desinfikovat, lubrikovat a zároveň i uchovávat po dobu, kdy nejsou čočky nošeny.

Nejjemnější složení

U víceúčelového roztoku All In One Light slibuje výrobce snášenlivost i nositelům s velice citlivýma očima. Složení roztoku bylo nositeli s citlivýma očima testováno a osvědčilo se jako vhodné i pro osoby trpícími alergiemi, jejichž oči jsou opravdu velmi náchylné k podráždění. Toto jemné složení roztoku zabraňuje vysušování kontaktních čoček a stará se tak o potřebnou lubrikaci a pohodlí během nošení. Roztok je odborníky doporučován i pro nositele s výrazně suchýma očima.

Dostupná balení

Tento jemný víceúčelový roztok All In One Light je dodáván v cenově výhodném balení tří lahví o objemu 360 ml, ke kterým náleží i tři pouzdra pro uchovávání a čištění kontaktních čoček.
Roztok All In One Light od CooperVision je dostupný také v základním balení 360 ml, v ekonomickém balíčku 2x 360 ml a v cestovním balení 100 ml . Ke každé lahvi vždy náleží pouzdro.

Vlastnosti - Roztok All in One Light 3x360 ml

Výrobce: Coopervision
Typ roztoku: Univerzální
Objem: 3x360 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Hyaluronát sodný: Ne
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

Roztok Gelone 3 x 360 ml

  • s obsahem hyaluronátu sodného
  • ideální i pro citlivé oči
  • 3x pouzdro na čočky součástí balení
  • poštovné zdarma
Cena: 669 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře