Roztok AO SEPT PLUS HydraGlyde 360 ml

Upozornění: Tento roztok je na peroxidové bázi!

attributesPrimary

Středa 21.2.

blank

369 Kč

Dopravci

Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 200 Kč
59 Kč
89 Kč
ZDARMA
kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 200 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
PPL Doručení na adresu kurýrní službou:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
89 Kč
119 Kč

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 200 Kč
24 Kč
54 Kč
ZDARMA


Pozn: Česká pošta i PPL garantují doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.

 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 135 x

Oční sprej Laim Moisture 15 ml

Pohodlnější obdoba klasických očních kapek. Podporuje lubrikaci očí a očních víček, čímž znatelně zvyšuje komfortnost užívání kontaktních čoček.

Cena: 289 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

Kristina

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na peroxidovy roztok Aosept. Když jsem v něm poprvé cistila čočky, bylo vše ok. Pouzdro v pohode vyschlo. Při druhém a dalším čištění mi roztok vždy bouřlivě pění a vytéká. I kdyz roztok plním jen po vyznačenou rysku. Po neutralizaci je v pouzdře sotva třetina roztoku, tak se obávám, jestli ty čočky nevyschnou. Zkoušela jsem ho dát i do lednice, ale je to pořád stejný. Poradíte mi, co dělám špatně, že takto pění a jak to můžu vylepšit? Díky za radu. Kristina

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kristino, děkujeme za Váš dotaz. Tato silná reakce roztoku je možná v případě, že jste pouzdro vypláchla víceúčelovým roztokem. Také to může být způsobeno silným znečištěním čoček, které je zapříčiněno složením a vyšší hustotou slzného filmu. Bohužel nemáme jak Vám poradit. Zřejmě budete muset zkusit jiný typ roztoku. Pokud budete chtít poradit s čímkoli dalším, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.

Kateřina Chamrádová

Dobrý den, roztok dorazil bez příbalového letáku psaného v českém (nebo alespoň anglickém jazyce)...můžete mi jej, prosím, zaslat alespoň na email? Děkuji

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Kateřino, ke všem příbalovým informacím objednaných produktů máte přístup ve svém uživatelském účtu. Rozklikněte nabídku v pravé horní části lišty a vyberte „Zobrazit přehled objednávek“. Tam klikněte na příslušnou objednávku a poté na příslušný produkt. Příbalový leták AO Sept Plus HydraGlyde Vám také zašleme na Váš email. Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme hezký den.

Lucie Sladká

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda ještě budete mít na skladě akční balení po 2 ks tohoto nebo původního roztoku AO Sept. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den, v nejbližší době plánujeme do naší nabídky zařadit i výhodné balení tohoto roztoku po 2 kusech.

Martin

dobrý den, tento roztok je stejný jako původní ao sept?

Zákaznický servis

Dobrý den, jedná se o vylepšenou verzi původního roztoku AoSept obohacenou o zvlhčující složku Hydraglyde.

Roztok na kontaktní čočky AO SEPT PLUS HydraGlyde®

AO Sept Plus HydraGlyde® je peroxidový roztok určený k dezinfekci čoček všech druhů měkkých i tvrdých kontaktních čoček obohacený o zvlhčující složku HydraGlyde®, která propůjčuje čočkám potřebnou vlhkost po celou dobu, kdy jsou nasazeny v očích. Součástí balení tohoto roztoku je speciální pouzdro, které obsahuje katalyzační činidlo AODISC potřebné pro správný průběh čistícího procesu.

Dlouhotrvající hydratace

Zvlhčující komplex HydraGlyde® se váže na povrch čoček, kde vytvoří vrstvu bránící vysychání po dobu až 16 hodin. Čočky jsou po celou dobu dostatečně vlhké a poskytují nositeli potřebné pohodlí.

Jak AO Sept Plus HydraGlyde® funguje?

Účinnou čistící složku AO Sept Plus HydraGlyde® tvoří 3% roztok peroxidu vodíku. Při procesu čištění dochází nejen k samotné dezinfekci čoček, ale také následné neutralizaci peroxidové složky roztoku.

Dezinfekční fáze

Peroxid vodíku má charakter zředěné kyseliny, proto účinně odstraňuje z čoček veškeré usazeniny i nežádoucí mikroorganismy. Při přímém kontaktu peroxidu s citlivými tkáněmi oka, by mohlo dojít k jejich poleptání. Při procesu dezinfekce tedy musí nutně proběhnout i následná fáze neutralizace peroxidové složky.

Neutralizační fáze

Aby došlo k úplné neutralizaci roztoku, je nutná přítomnost katalyzačního činidla, které je u roztoku AO Sept Plus HydraGlyde® zajištěno systémem AODISK. Tato neutralizační složka se nachází ve speciálním pouzdře na čočky, které je součástí balení roztoku.

Jak správně AO Sept Plus HydraGlyde® použít?

Vyňaté čočky jsou ukládány do košíčků pouzdra, které musí být následně zalito roztokem do výše vyznačené plnicí rysky. Čočky musí být uloženy v pouzdře s roztokem po dobu minimálně 6 hodin, aby byla zajištěna úplná neutralizace roztoku. Čočky mohou zůstat uloženy v roztoku maximálně po dobu 2 týdnů. Po uplynutí této doby musí být roztok v pouzdře vyměněn za čerstvý.

Upozornění: Je nezbytné, aby při každém procesu čištění kontaktních čoček roztokem AOSEPT PLUS HydraGlyde® proběhla i jeho úplná neutralizaci a nedošlo tak k poškození očí v důsledku poleptání – dbejte proto pokynů uvedených v příbalovém letáku výrobku.

VIDEO: Jak čistit kontaktní čočky roztokem?

Vlastnosti

Expirace: 16 měsíců a více
Hyaluronát sodný: Ne
Typ roztoku: Peroxidový
Obsah balení: 360 ml
Výrobce: Alcon