Roztok Gelone 360 ml + 100 ml ZDARMA


Hodnoceno 264 x

Komentáře

Přidat komentář

Dana Závodská

tento roztok nosim uz leta, dekuji za tento balicek.

Nikita

S roztokem jsem nanejvýš spokojená, dobře čistí a je opravdu šetrný, oči mě vůbec nepálí ani neštípou. Čočky vydrží v očích déle a skoro se nevysušují. Malé balení je super vejde se mi do kabelky a když jedu na víkend domu z kolejí, tam mi sebou stačí.

Petr L

Dobrý den, Ani v příbalovém letáku k tomuto roztoku jsem nenalezl informaci, jestli odstraňuje proteiny, čímž se chlubí ostatní výrobci (OptiFree, Renu...). Jak to je? Nebo to není až zas tak důležité?

Zákaznický servis

Dobrý den, odstraňování proteinů je samozřejmě velmi důležitá věc, na kontaktní čočce by vlivem nošení vznikla depozita, která mají přímý dopad na pohodlí nošení kontaktních čoček a mohou vyvolávat i zdravotní komplikace. Všechny roztoky All-in-One musí tuto podmínku splňovat. Roztok Gelone bílkovinná (i tuková) depozita odstraňuje. Jeho vyšší užitná hodnota oproti jiným roztokům je hlavně v použití velmi účinného a biokompatibilního lubrikantu (hyaluronát sodný) v kombinaci s antibakteriálním pouzdrem. Děkujeme Vám však za připomínku a navíc přidáváme poměrně novou informaci o čištění kontaktních čoček pomocí roztoků All-in-One. Nezávislé výzkumy, které nejsou ovlivněny tlakem výrobců, prokázaly, že pokud budete používat libovolný (kvalitní) roztok All-in-One (v studii bylo zahrnuto cca 15 značek roztoku) a zároveň budete mechanicky čistit čočku jemným mnutím, tak dosažený výsledek vyčištění je o čtyři řády lepší, než pokud mnout nebudete. Výsledek se dá kvantifikovat pomocí rozdílu hmotnosti usazenin (depozit, odebraných z povrchu čočky) na kontaktních čočkách které byly zároveň promnuty ve srovnání s těmi, které mechanicky čištěny nebyly. Hmotnost depozit u mechanicky čištěných čoček byla desettisíckát menší nez u čoček do roztoku pouze uložených. Bavíme se samozřejmě o velmi malých číslech, ale výsledek je to impozantní…

HoneyBunny

Na palubu platí toto omezení, ale do zavazadla, které je v "podpalubí" to takto striktně omezeno není. ;)

Mišule

Ještě platí restricke max 100 ml objem tekutiny s sebou na palubu letadla??

Zákaznický servis

Dobrý den, podle dostupných informací stále platí toto omezení objemu tekutin na palubu letadla. Doporučujeme navštívit stránky konkrétní aerolinky, tam najdete přesné informace.

Výhodný balíček – 100 ml roztoku dostanete ZDARMA

Speciální balení roztoku Gelone 360 ml + 100 ml ZDARMA!