Roztok Gelone 50 ml

95 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 26.9. vyberte parametry
Osobní odběr od 29 Kč
Česká pošta od 69 Kč
Zásilkovna domů od 59 Kč
PPL od 65 Kč
GLS od 69 Kč
Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Roztok na kontaktní čočky Gelone

Víceúčelový roztok Gelone v tomto malém a praktickém balení můžete mít vždy u sebe. Lahvička s 50 ml roztoku se vám bude hodit při cestování, ale tuto malou lahev roztok u sebe můžete mít bez problému i ve všední den, kdy ji snadno uložíte do kabelky, brašny i batohu.
Malý roztok Gelone u sebe můžete mít i na palubě letadla, kde jsou povoleny tekutiny do objemu 100 ml. Ideální velikost na léto, kdy vás čeká spousta výletů a cestování.

Gelone je víceúčelový roztok, který se perfektně postará o všechny typy měkkých kontaktních čoček. Vyčistí je a bude je i pečlivě uchovávat po dobu, kdy nebudou nošeny. Díky svému unikátnímu složení, které vzniklo kombinací dezinfekčních složek a kyseliny hyaluronové, je roztok Gelone vhodný i pro ty nejcitlivější oči. Čistící složky roztoku spolu tvoří dokonalý systém dezinfekce. Kyselina hyaluronová naopak dodává čočkám potřebnou pružnost, měkkost a vlhkost.

Hyaluronát sodný

Hyaluronát sodný (neboli sodná sůl kyseliny hyaluronové) tvoří hlavní složku roztoku Gelone. Je to látka, která je lidskému tělu zcela přirozená a je plně kompatibilní s vnitřním prostředím oka. Nachází se například v kloubní tekutině, ve sklivci oka či ve tkáni kůže.

Vysoký stupeň lubrikace

Zásluhou kyseliny hyaluronové, která dokáže (mimo jiné) vázat velké množství vody, roztok Gelone znatelně zvyšuje lubrikaci čoček. Jejich nošení se tím pádem stává mnohem komfortnější než při používání běžných roztoků. Díky svým unikátním vlastnostem, zejména schopnosti podporovat regeneraci buněk, je kyselina hyaluronová často používána také v oční chirurgii - působí protizánětlivě, podporuje bezjizevnaté hojení tkáně a její používání má antibakteriální a antivirotické účinky.

Roztok Gelone nabízíme také v balení 100 ml, 360 ml, 2x 360 ml, 3x 360 ml a 4x 360 ml.

Vlastnosti - Roztok Gelone 50 ml

Výrobce: Soleko
Typ roztoku: Univerzální
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Objem: 50 ml
Hyaluronát sodný: Ano
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (6)

patrik

když mám barevné oční čočky z booho budu potřebovat roztok?

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Bohužel jste nám nenapsal, o jaké konkrétní čočky se jedná. Všeobecně k vícedenním kontaktním čočkám potřebujete roztok, se kterým o čočky budete pečovat. Pokud máte jednodenní čočky, nemusíte si roztok pořizovat, čočky jsou určené pouze na jedno použití. Pokud budete mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Marta Horváthová

Když mi čoky přišli dneska a obednám si roztok a příjde mi až v Pondělí můžu čočky nasadit znovu ?

Zákaznický servis

Dobrý den, Marto, děkujeme Vám za otázku. Vyhledali jsme si v systému Vaši objednávku a máte objednané nedioptrické jednodenní crazy čočky. K těmto čočkám roztok nepotřebujete, protože jsou jednodenní tudíž na jedno použití. Proto není možné tyto čočky používat opakovaně. Hezký den.

dana

parádní balení můžu mít roztok u sebe všude :)

Jitka Vaňková

Je roztok vhodný i na jednodenní čočky? Vím, že jednodenní čočky mám po dni nošení vyhodit, ale jde mi o to, že i ty jednodenní čočky potřebuju čas od času během dne propláchnout, protože se mi na nich usadí nějaká nečistota. Díky za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jitko, ano, roztok můžete použít i na opláchnutí jednodenních čoček. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Petr

Ideální balení na to mít ho neustále při sobě nebo na víkendovej vejlet.

Lída Dvořáková

Jsem ráda, že se tahle velikost balení zařadila do nabídky. Gelone používáme doma 3 z 5 :)