Roztok Horien 360 ml

229 Kč
94% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 8.8. vyberte parametry
229 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč

Roztok na kontaktní čočky Horien

Horien je univerzální roztok určený k péči o měkké kontaktní čočky. Roztok čočky čistí, dezinfikuje a regeneruje během uchovávání. Roztok je vhodný také pro citlivé oči, protože se svou hodnotou pH se blíží lidským slzám.

Roztok Horien ničí nebezpečné bakterie a odstraňuje veškeré proteinové usazeniny nahromaděné na čočkách v průběhu nošení. Jedinečné složení pak zajišťuje dostatečné zvlhčení a lubrikaci čoček po celý den. Výrobce uvádí, že roztok eliminuje 99,9 % bakterií a mikroorganismů.

Použití roztoku Horien

Roztok Horien je označen „NO RUB“. To znamená, že umožňuje čištění kontaktních čoček bez nutnosti mechanického odstranění nečistot mnutím.
V případě čištění „NO RUB“ je nutné čočky bezprostředně po vyjmutí z oka uložit do pouzdra naplněného čerstvým roztokem, kde musí setrvat po dobu minimálně 6 hodin.
V případě mechanického čištění (mnutím) a následným opláchnutím, stačí čočky ponechat uložené v pouzdře s roztokem minimálně 5 minut.

Pozn.: Většina odborníků však mechanické čištění čoček doporučuje, neboť je při něm z čočky odstraněna většina usazenin mnohem efektivněji.

Další alternativy balení:

500 ml
2 x 360 ml
3 x 360 ml

Vlastnosti - Roztok Horien 360 ml

Výrobce: Haichang Contact Lens
Typ roztoku: Univerzální
Objem: 360 ml
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Expirace: 6 měsíců a více
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

Roztok Gelone 360 ml

  • s obsahem hyaluronátu sodného
  • ideální i pro citlivé oči
  • pouzdro na čočky součástí balení
  • poštovné zdarma
Cena: 249 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (3)

Sandra

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, za jak dlouho se roztok musí spotřebovat po otevření a zda je obal na čočky k balení přidaný a nebo jen mate na obrázku. Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, roztok Horien musí být spotřebován do tří měsíců od otevření láhve. Pouzdro na kontaktní čočky je součástí balení.

P_E_T

Výborný roztok, skvěle čistí a navlhčuje čočky.

Martina

Dobrý den, jelikož se v tom moc nevyznám, tak bych se chtěla zeptat, zda je tento roztok vhodný na čočky ColourVUE - Crazy - nedioptrické (2 čočky) ?

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, tento roztok je vhodný k péči o veškeré druhy měkkých kontaktních čoček, tedy i ColourVue Crazy.