Roztok Opti-Free RepleniSH 120 ml

219 Kč
98% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Roztok na kontaktní čočky Opti-Free RepleniSH

Opti-Free RepleniSH je víceúčelový roztok určený k regeneraci a čištění měkkých kontaktních čoček. Roztok zajistí uživateli vyšší komfort díky své čistící a dezinfekční síle.

Důmyslné technologie

Opti-Free RepleniSH disponuje duálními dezinfekčními prostředky Polyquad® a Aldox®, které čočky zbavují mikroorganismů, které mohou způsobit oční infekce.
Roztok dále disponuje systémem TearGlyde®, který umí pracovat se slzami a vytváří mezi čočkou a okem příjemný vlhký film, který se neustále obnovuje. Čočka je tak perfektně vlhká až po dobu 14 hodin.

Jak použít roztok Opti-Free RepleniSH

Výrobce doporučuje čočku vždy po vyjmutí z oka důkladně navlhčit roztokem a poté ji mechanicky očistit po dobu 20 sec. Poté čočku z obou stran pečlivě opláchněte z obou stran stálým proudem roztoku. Takto očištěnou čočku vložte do pouzdra naplněného čerstvou dávkou roztoku, uzavřete ho a čočku ponechte minimálně 6 hodin regenerovat.


Opti-Free Replenish nabízíme také v balení 300 ml, 2 x 300 ml, 3 x 300 ml a 4 x 300 ml.

Vlastnosti - Roztok Opti-Free RepleniSH 120 ml

Výrobce: Alcon
Typ roztoku: Univerzální
Expirace: 12 měsíců a více
Objem: 120 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Hyaluronát sodný: Ne
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Roztok Gelone 100 ml

  • S obsahem hyaluronátu sodného
  • Ideální i pro ciltivé oči
  • pouzdro na čočky součástí balení
Cena: 129 Kč

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
petr

Dobrý den, chtěl bych se pozeptat na Váš osobní názor, který je nejlepší roztok na klasické kontaktní čočky - frequency asheric (vyjma peroxidových). Je to tento či lepší je gelone, samozřejmě použití je individuální, ale na základě Vašich zkušeností Vás prosím žádám odoporučení nejkvalitnějšího roztoku ke koupi ve Vašem obchodu. velmi vám děkuji

Zákaznický servis
Dobrý den, záleží samozřejmě na každém jednotlivém nositeli, který z roztoků mu vyhovuje, posouzení je vždy individuální. Na základě ohlasů od našich zákazníků však můžeme roztok Gelone jen doporučit. Většina nositelů, kteří roztok Gelone vyzkoušeli, byli spokojeni. Patří mezi nejkvalitnější roztoky na všechny měkké kontaktní čočky právě kvůli přídavku výjimečného lubrikantu hyaluronátu sodnému.