Roztok SoloCare Aqua 3 x 360 ml

679 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 27.6. vyberte parametry
679 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč

Popis roztoku SoloCare AQUA

SoloCare AQUA je víceúčelový roztok na čištění, dezinfekci, oplachování, hydrataci a uchovávání všech druhů měkkých kontaktních čoček. Díky použití šetrných aktivně čistících látek je roztok vhodný i pro citlivé oči.
Roztok Solocare AQUA má bezpečnostní uzávěr. Sterilita roztoku je zajištěna zapečetěným hrdlem, které otevřete úplným dotažením uzávěru.

Dostupná balení:

Solocare Aqua 90 ml
Solocare Aqua 360 ml
Solocare Aqua 2x 360 ml
Solocare Aqua 4x 360 ml

Hydratační technologie a systém dezinfekce

Technologie HydroLock udržuje kontaktní čočky neustále vlhké, a tím zajišťuje vyšší komfort při jejich nošení. Roztok čočkám pomáhá udržet vždy minimálně 90 % jejich vlhkosti.
Účinné čistící složky roztoku ničí škodlivé mikroorganismy. Součástí balení roztoku SoloCare AQUA je i originální ploché antibakteriální pouzdro MicroBlock, v jehož materiálu jsou ionty stříbra. Ionty stříbra ničí bakterie a udržují vnitřní prostředí pouzdra dokonale čisté.

Čištění čoček s roztokem Solocare Aqua

Před uložením čoček do pouzdra s čerstvou dávkou roztoku čočky vždy manuálně vyčistěte. Stačí na čočky aplikovat několik kapek roztoku a na hřbetu ruky, nebo mezi prsty, je velice jemně promnout. Tento způsob čištění je velmi efektivní při odstraňování nečistot a navíc pak stačí čočky do pouzdra uložit pouze na 5 minut.
I když je toto výrobcem doporučený postup, vždy je ideální ponechat čočky v roztoku přes noc.

Roztok SoloCare AQUA nepoužívejte po uplynutí 3 měsíců ode dne prvního otevření.

Pozn.: Licenci na výrobu roztoku SoloCare AQUA převzala společnost Menicon Holdings BV. Kvalita a vlastnosti roztoku se nijak nezměnily.

Přečte si článek:
Jak čistit kontaktní čočky roztokem?

Vlastnosti - Roztok SoloCare Aqua 3 x 360 ml

Výrobce: Menicon
Typ roztoku: Univerzální
Objem: 3x360 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

Roztok Gelone 3 x 360 ml

  • s obsahem hyaluronátu sodného
  • ideální i pro citlivé oči
  • 3x pouzdro na čočky součástí balení
  • poštovné zdarma
Cena: 669 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (5)

Comments: Do you have any questions?

Miroslav Doškář

souhlasím s ostatními, lahev netěsní a teče přešel jsem na Gelone

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Miroslave, děkujeme za Vaši reakci. Věříme, že s roztokem Gelone budete spokojen ve všech směrech. Přejeme hezký den.

Milan

Od té doby co licenci na výrobu roztoku SoloCare AQUA převzala společnost Menicon od původního výrobce Alcon a změnili uzávěr a pouzdra, tak láhev teče, špatně se kape na čočky a pouzdra jsou nepřenosná. Takže hledám jiný roztok jako náhradu.

Odpověď

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Milane, tato zkušenost nás opravdu mrzí. Jako alternativu Vám můžeme doporučit Roztok Gelone 360 ml. Je vhodný pro všechny druhy měkkých kontaktních čoček a u zákazníků je velmi oblíbený. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Eduard Kučera

Bohužel mám stejnou zkušenost, uzávěr nelze dotáhnout a teče. Jinak je roztok skvělý!

Lenka

Taky mám pocit, že ten uzávěr na láhvi není úplně ideální, pouzdra mi ale nekapou. V batohu jsem jej ještě nenesla, na cestování používám radši denní čočky.

Tomáš

Roztok jako takový Ok, ale ty pouzdra nedrží...kapou. Závěr na roztoku taky.A to už jsem jich koupil opravdu dost.Utahuju to fakt dost a ve Španělku mě do batohu vytekl skoro celý (myslím po rozdělání - ne originál zabalený)