SofLens Multi-Focal (3 čočky)

429 Kč
97% doporučuje
Výroba byla ukončena a probíhá doprodej skladových zásob. Zadejte své parametry pro ověření skladovosti.
Kdy odešleme? vyberte parametry vyberte parametry
Přidat 239 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
239 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Kontaktní čočky SofLens Multi-Focal

SofLens Multi-Focal patří mezi měsíční čočky výrobce Bausch and Lomb a jsou určené ke korekci presbyopie (vetchozrakosti). Ta vzniká jako přirozený důsledek stárnutí lidského organismu, kdy člověk kolem čtyřicátého roku věku čelí zhoršujícímu se zraku a přestává vidět ostře na blízko i do dálky.

Korekce vidění na všechny vzdálenosti

Kontaktní čočky SofLens Multi-Focal jsou vybaveny optikou Natra-Sight, která umožňuje ostré vidění na malé, střední i velké vzdálenosti bez namáhavého zaostřování.

Odolnost vůči usazeninám a celodenní komfort

Materiál čoček SofLens Multi-Focal není náchylný ke zvýšené tvorbě usazenin a spolu s patentovaným designem okrajů přináší pocit celodenního pohodlí.

Denní způsob užívání

Kontaktní čočky SofLens Multi-Focal jsou určené k dennímu způsobu nošení (čočka je denně dezinfikována), neumožňují však kontinuální nošení (čočka je ponechána v oku i během spánku). Na noc je nutné čočky vyjmout, promnout a uložit do dezinfekčního roztoku.

Hodnota adice

Adice představuje speciální dioptrickou hodnotu, která doplňuje běžnou (sférickou) dioptrickou korekci. Ostré vidění je pak zachováno na všechny vzdálenosti.
LA (LOW ADITION) – nízká adice: pokryje rozmezí od +0.75 do +1.50
HA (HIGHT ADITION) – vysoká adice: pokryje rozmezí od +1.75 do + 2.50

Jak pečovat o čočky ?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti - SofLens Multi-Focal (3 čočky)

Výrobce: Bausch and Lomb
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.80, 8.50
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 24 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 38%
Dioptrický rozsah: od -7.00 do +6.00
Adice: High (+2.50), Low (+1.50)
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Polymacon
Jméno produktu: SofLens Multi-Focal
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air Multifocal (3 čočky)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 499 Kč

Komentáře (2)

Tomáš Petržilka

Dobrý den, jak mám postupovat při objednávce multifokálních čoček. Konkrétně jak mám zadat hodnoty dioptrií a adice, když mám +3 dioptrie na dálku a +4,5 na blízko? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis
Dobrý den, Tomáši, děkujeme za otázku. Podle údajů, které jste uvedl, budou Vaše hodnoty pro multifokální čočky následující: dioprtrie: +3,00, add power: +1,50 a údaj o zakřivení byste měl mít od svého kontaktologa či očního specialisty. Pokud s multifokálními čočkami začínáte, doporučovali bychom Vám vyzkoušet kontaktní čočky TopVue Air Multifocal, protože je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. Tu byste mohl využít, pokud by Vám z nějakého důvodu čočky nevyhovovaly. Nebo je zde možnost nejprve vše konzultovat s Vaším kontaktologem, který Vám s výběrem vhodných kontaktních čoček pomůže a poté podle zjištěných informací můžete dále nakupovat bez obav on-line. Hezký den.
Klára Nožičková

Dobrý den , ráda bych používala měsíční čočky , můžete mi poradit zda tyhle čočky jsou vhodné , nebo jaké mi doporučíte , používám jednodenní . Dioptrie -1,50 add power LO (max add+1,25) zakřivení 8,70 průměr 14 děkuji Nožičková

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Kláro, děkujeme za dotaz. Tyto kontaktní čočky bychom Vám spíše nedoporučovali. S největší pravděpodobností by velký rozdíl v průměru čoček způsoboval problémy při nošení. V průměru čočky se doporučuje dodržet rozdíl do 0,20. Ideální by bylo, kdybychom věděli, jaké konkrétní čočky nyní nosíte, abychom se mohli řídit podle materiálu. I tak ale bude složitější doporučit konkrétní kontaktní čočky, protože jednotlivé typy a značky multifokálních čoček se mohou lišit v rozdělení adice. Některé čočky mají adiční hodnou pevně danou, jiné mají rozpětí od do. Můžeme Vám nabídnout kontaktní čočky TopVue Air Multifocal, u kterých je případně možné využít službu Garance vrácení peněz. U jiných kontaktní čoček Vám bohužel nemůžeme vrácení nevyhovujícího typu čoček nabídnout a nákup by pro Vás mohl znamenat zbytečnou investici. Pokud by Vás tedy zaujala jiná značka než TopVue, doporučujeme Vám navštívit aplikační středisko kontaktních čoček, kde si budete čočky před nákupem moci vyzkoušet. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.