SofLens Multi-Focal (6 čoček)

attributesPrimary

Úterý 25.6.

cleaner
blank
Přidejte si výhodně roztok:
237 Kč

699 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA
Večerní doručení Večerní doručení – Praha
Skladové objednávky přijaté do 11:00 doručíme tentýž pracovní den.*
Platba předem
Dobírka


Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

*Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.


*Večerní doručení: Pro skladové objednávky přijaté do 11:00 můžete očekávat doručení ten samý den mezi 18:00 a 22:00. V den doručení obdržíte SMS s heslem pro převzetí balíčku. Při platbě na dobírku mějte prosím připravenou hotovost, dopravce bohužel nemá k dispozici platební terminál.
 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Inovativní silikon-hydrogelové čočky TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody.

Cena: 958 Kč
Přejít na produkt
Garance vrácení peněz
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 4 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši.
TOP multifok.
Vzhledem k pohodlnosti a velmi výhodné ceně se tyto čočky velmi rychle staly našimi nejprodávanějšími multifokálními čočkami.

Komentáře

Přidat komentář

Jana

Dobrý dne mám dotaz na výběr Add power. Naměřeno mám na dálku pravé oko -3,50 levé oko -3,50, na blízko pravé oko -1,25 levé oko -1,25 . Jaký Add power vybrat - jde to vůbec u těchto čoček? Moc děkuji Jana.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jano, děkujeme za Váš dotaz. U multifokálních čoček se zadává dioptrii naměřená na dálku, takže ve Vašem případě –3,50. Adice je rozdíl mezi dioptrií do dálky a do blízka a u Vás by to tedy vycházelo na adici 2,25. U kontaktních čoček bychom Vám tedy doporučili adici +2,00. Pokud máte zájem o tyto konkrétní kontaktní čočky, musíme Vás odkázat na kontaktologa, který Vám je bude odborně aplikovat. Pokud budete mít jakékoli další dotazy, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Tomáš Zetek

Dobrý dne mám dotaz na výběr Add power. Naměřeno mám na dálku pravé oko +1,00 levé oko+1,25, na blízko pravé oko +2,75 levé oko+3,00 . Stačí Low a nebo už musím mít High. Děkuji Tomáš.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Tomáši, děkujeme za Váš dotaz. Při objednání zadáte pro pravé oko dioptrie +1,00 a add power +1,75 – tady High. Pro levé oko dioptrie +1,25 a add power +1,75 – rovněž High. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

SofLens Multi-Focal (6 čoček) + roztok Gelone 360 ml

Cena za balíček: 936 Kč
Ušetříte: 52 Kč

Kontaktní čočky SofLens Multi-Focal

SofLens Multi-Focal patří mezi měsíční čočky výrobce Bausch and Lomb a jsou určené ke korekci presbyopie (vetchozrakosti). Ta vzniká jako přirozený důsledek stárnutí lidského organismu, kdy člověk kolem čtyřicátého roku věku čelí zhoršujícímu se zraku a přestává vidět ostře na blízko i do dálky.

Korekce vidění na všechny vzdálenosti

Kontaktní čočky SofLens Multi-Focal jsou vybaveny optikou Natra-Sight, která umožňuje ostré vidění na malé, střední i velké vzdálenosti bez namáhavého zaostřování.

Odolnost vůči usazeninám a celodenní komfort

Materiál čoček SofLens Multi-Focal není náchylný ke zvýšené tvorbě usazenin a spolu s patentovaným designem okrajů přináší pocit celodenního pohodlí.

Denní způsob užívání

Kontaktní čočky SofLens Multi-Focal jsou určené k dennímu způsobu nošení (čočka je denně dezinfikována), neumožňují však kontinuální nošení (čočka je ponechána v oku i během spánku). Na noc je nutné čočky vyjmout, promnout a uložit do dezinfekčního roztoku.

Hodnota adice

Adice představuje speciální dioptrickou hodnotu, která doplňuje běžnou (sférickou) dioptrickou korekci. Ostré vidění je pak zachováno na všechny vzdálenosti.
LA (LOW ADITION) – nízká adice: pokryje rozmezí od +0.75 do +1.50
HA (HIGHT ADITION) – vysoká adice: pokryje rozmezí od +1.75 do + 2.50

Jak pečovat o čočky SofLens Multi-Focal (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti

Výrobce: Bausch and Lomb
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.80, 8.50
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 24 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Obsah vody: 38%
Dioptrický rozsah: od -7.00 do +6.00
Adice: High (+2.50), Low (+1.50)
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Polymacon