SofLens Natural Colors - dioptrické (2 čočky)


Hodnoceno 132 x

Komentáře

Přidat komentář

Anna

Dobrý den, budou se dělat tyto čočky i v dioptricích po 0,25 nebo pouze po 0,5? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Anno, díky za otázku. Nemáme žádné informace o tom, že by měl výrobce v plánu rozšířit dioptrickou řadu. Jsou dostupné pouze dioptrie po 0,50. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli jiného, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Ilona

Dobrý den, chtěla bych se zeptat..mám zakřivení 8.5 a 14.2, myslíte že by to nebyl moc velý rozdíl a čočky by dobře přilnuly a neškrábali? Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ilono, děkujeme za Váš dotaz. Rozdíl velký není. Pro oko by měly být oba tyto rozdíly přijatelné. Bohužel Vám ale nemůžeme slíbit, že Vám čočky budou vyhovovat. Velmi záleží na vlastnostech materiálu a také na složení Vašeho slzného filmu. Pokud chcete mít před nákupem jistotu, vyhledejte aplikační středisko těchto barevných čoček. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

petra

dobrý den, kde uvidím tu orientační galerii barev? díky

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petro, po kliknutí na fotografii kontaktních čoček se Vám zobrazí galerie, kde posledním obrázkem je náhled všech barevných variant. Stačí se k němu proklikat šipkami po stranách obrázku. Přejeme hezký den.

Hana Malková

Mozna bych si je i objednala, kdyby tam byli i fotky jak cocky vypadaji a ne jenom nazev.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Hano, galerie byla doplněna. Jako poděkování za Váš podnět jsme Vám poslali malý dárek v podobě kreditu na další nákup. Při použití barevných kontaktních čoček, závisí výsledná barva na barvě očí konkrétního nositele a také na světelných podmínkách. Výsledek se tedy může od obrázku lišit. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

SofLens Natural Colors – dioptrické

Tyto kontaktní čočky slouží pro změnu barvy očí a pro korekci zraku. Dioptrická varianta SofLens Natural Colors patří do kategorie barevných krycích kontaktních čoček a jejich efekt by měl být dost silný na to, aby změnil i tmavé barvy duhovky do požadovaného odstínu. K dispozici jsou:
variace modré: Pacific a Topaz,
odstíny zelené: Aquamarine, Amazon a Emerald,
hnědé barvy: India, Dark Hazel,
šedé odstíny: Jade, Platinum,
a fialová: Indigo.

Výrobcem Bausch and Lomb je u kontaktních čoček doporučena měsíční perioda výměny při každodenním nošení a tříměsíční při nošení občasném. Kontaktní čočky Soflens Naturals Colors nejsou vhodné pro přespávání.

V naší nabídce najdete i SofLens Natural Colors – nedioptrické.

Vlastnosti

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.70, 8.40
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 2 čočky
Propustnost kyslíku: 14 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Obsah vody: 38%
Dioptrický rozsah: od -6.00 do -0.25, od -6.00 do -0.50
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Polymacon