SofLens Toric (3 čočky)

489 Kč
94% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? vyberte parametry vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr - prodejny a boxy (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL - kurýr (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
GLS - kurýr (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky SofLens Toric

SofLens Toric (dříve známé jako SofLens 66 Toric) jsou měsíční čočky výrobce Bausch and Lomb navržené k dennímu způsobu nošení. Patří mezi torické čočky určené ke korekci vyšších hodnot astigmatismu. Na trhu se objevují také pod označením SofLens for Astigmatism.

Stabilní poloha na oku

ČočkySofLens Toric jsou vybaveny stabilizačním systémem QAS (Quick Alignment System). Ten zajišťuje jejich dobrou přilnavost v oku. K nápravě astigmatismu dochází pomocí optiky, která zaostřuje světlo na jeden bod, čímž umožňuje jasné a ostré vidění.

Vlastnosti - SofLens Toric (3 čočky)

Výrobce: Bausch and Lomb
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.50
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Propustnost kyslíku: 32 Dk/t
Obsah vody: 66%
Materiál: Alphafilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: SofLens Toric
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 429 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Lucie

Dobry den, chtela bych se zeptat,jake cocky objednat pri patametrech: PO +3,5, cil -3,5, ax 180 a LO +4,5,cil -3,ax 180. Pripadne doporucite mi nejaky typ? Nejradeji měsíční. Dekuji

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Lucie, děkujeme Vám za další otázku. Vaše hodnoty z brýlového zápisu nejsou zcela obvyklé a proto jsme je konzultovali s kolegy z optiky. Pro pravé oko bychom Vám doporučili kontaktní čočky s hodnotou dioptrie +3,75, cylindru -3,25 a osy 180°. Pro levé oko pak bude hodnota dioptrie +4,75, cylindru -2,75 a osy 180°. Vyšší cylindrické hodnoty zužují možný výběr čoček, jak jsme Vám psali u minulého dotazu. S těmito hodnotami bychom Vám z našeho sortimentu mohli nabídnout měsíční silikon-hydrogelové Biofinity XR Toric nebo měsíční hydrogelové Proclear Toric XR. Nejen vzhledem k vyšším hodnotám cylindrů bychom Vám však doporučili návštěvu očního specialisty, který s Vámi čočky vybere, odborně aplikuje a případně doladí dle výsledku zkoušky (tento postup je doporučován vždy před prvním nákupem čoček přes internet). Pokud se rozhodnete čočky přeci jen koupit sama, mějte, prosím, na paměti, že nesprávný výběr čoček nebo jejich parametrů není důvodem k reklamaci. Budete-li mít další otázky, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Eva

Dobrý den, prosím o informaci, doposud jsem používala kontaktní čočky B&L Optima FW se zakřivením 8,40, -3,5 dioptrií. Nyní bych chtěla vyzkoušet tyto torické čočky, které jsou ovšem pouze se zakřivením 8,50. Dá se říci, že bude zakřivení čoček "téměř" srovnatelné nebo lze očekávat výrazný rozdíl v komfortu nošení? Mé brýlové hodnoty jsou pravé oko: -2,5; cylindr: -1,25; osa 180° / levé oko: -2,5; cylindr: -1,0; osa 170°. Případně prosím o doporučení jiných vhodných čoček. Děkuji.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Evo, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů je povolená mezní odchylka ±0,2 mm od hodnoty naměřené očním specialistou. Z parametrů je důležitější zakřivení. Rozdíl 0,1 mm by Vám teoreticky neměl vadit. Obecně mají torické kontaktní čočky větší průměr. Takže čočky budou větší a každý uživatel na změny reaguje zcela individuálně. Z tohoto důvodu Vám nejsme schopni říct, jestli Vám čočky bez výhrad sednou. Správně by Vám re-aplikaci čoček měl provést oční specialista. Pokud chcete čočky přesto vyzkoušet, tak bude nutné pro nákup čoček brýlové hodnoty nepatrně upravit. Hodnoty pro pravé oko zůstanou bez změny (dioptrie -2,50; cylindr -1,25; osa 180°), ale hodnoty pro levé se upraví na dioptrii -2,50, cylindr -0,75 a osu 170°. Mějte prosím na paměti, že nevhodný výběr čoček, nebo jejich parametrů není důvodem k reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.