SofLens Toric (3 čočky)

489 Kč
94% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? vyberte parametry vyberte parametry
Přidat
197 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
489 Kč
Výhodné balíčky:

Kontaktní čočky SofLens Toric

SofLens Toric (dříve známé jako SofLens 66 Toric) jsou měsíční čočky výrobce Bausch and Lomb navržené k dennímu způsobu nošení. Patří mezi torické čočky určené ke korekci vyšších hodnot astigmatismu. Na trhu se objevují také pod označením SofLens for Astigmatism.

Stabilní poloha na oku

ČočkySofLens Toric jsou vybaveny stabilizačním systémem QAS (Quick Alignment System). Ten zajišťuje jejich dobrou přilnavost v oku. K nápravě astigmatismu dochází pomocí optiky, která zaostřuje světlo na jeden bod, čímž umožňuje jasné a ostré vidění.

Vlastnosti
Výrobce: Bausch and Lomb
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.50
Velikost balení: 3 čočky
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Propustnost kyslíku: 32 Dk/t
Obsah vody: 66%
Materiál: Alphafilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: SofLens Toric
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

  • vysoká prodyšnost
  • zvlhčení hyaluronátem sodným
  • celodenní komfort nošení
  • poštovné zdarma
Cena: 419 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (1)

Comments: Do you have any questions?

Eva

Dobrý den, prosím o informaci, doposud jsem používala kontaktní čočky B&L Optima FW se zakřivením 8,40, -3,5 dioptrií. Nyní bych chtěla vyzkoušet tyto torické čočky, které jsou ovšem pouze se zakřivením 8,50. Dá se říci, že bude zakřivení čoček "téměř" srovnatelné nebo lze očekávat výrazný rozdíl v komfortu nošení? Mé brýlové hodnoty jsou pravé oko: -2,5; cylindr: -1,25; osa 180° / levé oko: -2,5; cylindr: -1,0; osa 170°. Případně prosím o doporučení jiných vhodných čoček. Děkuji.

Odpověď

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Evo, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů je povolená mezní odchylka ±0,2 mm od hodnoty naměřené očním specialistou. Z parametrů je důležitější zakřivení. Rozdíl 0,1 mm by Vám teoreticky neměl vadit. Obecně mají torické kontaktní čočky větší průměr. Takže čočky budou větší a každý uživatel na změny reaguje zcela individuálně. Z tohoto důvodu Vám nejsme schopni říct, jestli Vám čočky bez výhrad sednou. Správně by Vám re-aplikaci čoček měl provést oční specialista. Pokud chcete čočky přesto vyzkoušet, tak bude nutné pro nákup čoček brýlové hodnoty nepatrně upravit. Hodnoty pro pravé oko zůstanou bez změny (dioptrie -2,50; cylindr -1,25; osa 180°), ale hodnoty pro levé se upraví na dioptrii -2,50, cylindr -0,75 a osu 170°. Mějte prosím na paměti, že nevhodný výběr čoček, nebo jejich parametrů není důvodem k reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.