SofLens Toric (6 čoček)

879 Kč
94% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? vyberte parametry vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Přidat 239 Kč 187 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky SofLens Toric

SofLens Toric (dříve známé jako SofLens 66 Toric) jsou měsíční čočky výrobce Bausch and Lomb navržené k dennímu způsobu nošení. Patří mezi torické čočky určené ke korekci vyšších hodnot astigmatismu. Na trhu se objevují také pod označením SofLens for Astigmatism.

Stabilní poloha na oku

ČočkySofLens Toric jsou vybaveny stabilizačním systémem QAS (Quick Alignment System). Ten zajišťuje jejich dobrou přilnavost v oku. K nápravě astigmatismu dochází pomocí optiky, která zaostřuje světlo na jeden bod, čímž umožňuje jasné a ostré vidění.

Jak pečovat o čočky SofLens Toric (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči

Vlastnosti - SofLens Toric (6 čoček)

Výrobce: Bausch and Lomb
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.50
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Propustnost kyslíku: 32 Dk/t
Obsah vody: 66%
Materiál: Alphafilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: SofLens Toric
Zdravotnický prostředek: Ano

Chytrá alternativa

Poštovné zdarma

TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

  • Vysoká prodyšnost
  • Zvlhčení hyaluronátem sodným
  • Celodenní komfort nošení
  • Garance vrácení peněz
Cena: 799 Kč

Ostatní také zakoupili

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Martin

Dobrý den, na brýlích mám následující dioptrie L: +3,5D cylindr -1 osa 0° P: +3,25D cylindr -1 osa 170° jaké mám zvolit čočky, když nabízíte prakticky u všech výrobců jen 0,75 nebo 1,25? Děkuji MS

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Martine, děkujeme Vám za otázku. Před nákupem kontaktních čoček je potřeba upravit brýlový zápis. Ke korekci zraku budete potřebovat torické (astigmatické) čočky, např. tyto. Pro pravé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie +3,25, cylindru -0,75 a osy 170°. U levého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie +3,50, cylindru -0,75 a osy 180°. Správně byste však měl mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Vyberete-li si čočky sám, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit případnou reklamaci. Pokud byste si přeci jen chtěl čočky vybrat sám, mohli bychom Vám z našeho sortimentu nabídnout silikon-hydrogelové měsíční čočky TopVue Air for Astigmatism. Vybraná balení čoček TopVue disponují službou Garance vrácení peněz. Jestliže Vám nebudou čočky vyhovovat, můžete službu využít a nepřijdete o své finance. Nezapomeňte, že se v obou případech jedná o vícedenní čočky a budete k nim potřebovat roztok k péči, např. Gelone. Budete-li mít další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Lenka Hanusová

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat jak mám objednat tyto čočky, když mám -4 , -1,75 nevím co ztoho jsou dioptrie a co cylindry, abych to neobjednala špatně. A ještě jsem se chtěla zeptat když mám 8,6 jestli nevadí když tyto čočky mají 8,5. Moc děkuji za radu. Přeji pěkný den

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lenko, je nám líto, ale z tohoto zápisu nemůžeme ani my poznat, které hodnoty jsou platné pro cylindr. S největší pravděpodobností bude -4,00 dioptrie a -1,75 cylindr, ale existují torické čočky, u kterých je možné zvolit cylindr až -5,75. Torické čočky jsou určeny pro korekci astigmatismu a je nutné znát také hodnotu pro osu. Oko by mělo být schopné tolerovat takový rozdíl v parametru zakřivení, ale jde vždy o individuální záležitost. Pokud si nejste jistá, navštivte raději znovu svého očního lékaře a ujistěte se, které hodnoty patří k jakým parametrům a jestli skutečně potřebujete torické kontaktní čočky. Přejeme hezký den.

Jana Novotná

Dobrý den,s čočkami nemám vůbec žádnou zkušenost. Jeden pár čoček vydrží na jeden měsíc,tudíž celé balení tři měsíce..? Zajímá mně také,zda jde astigmatické čočky objednat v nějakém barevném provedení.Děkuji za Info

Zákaznický servis

Dobrý den,

pokud zakoupíte měsíční čočky, pak opravdu jeden pár můžete používat měsíc od prvního použití a 6-ti kusové balení Vám vydrží 3 měsíce. Na stránkách nenabízíme žádné barevné čočky, které by současně korigovali astigmatismus.

Lenka Hobzová

Dobrý den, u těchto čoček mi více vyhovuje nepřerušené nošení tzn i na spaní. Může mi to nějak uškodit? Při každodenním měnění mě oči řezaly. Můžete mi popřípadě doporučit jiné vyhovující čočky. Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den,

kont. čočky SofLens Toric jsou měsíční čočky navržené pouze k dennímu způsobu nošení. Spát v těchto čočkách se nedoporučuje. Čočky v kterých přespávat lze, jsou například PureVision Toric nebo PureVision 2 HD for Astigmatism. Jestli Vám tyto čočky budou vyhovovat bohužel nevíme.

Šímová Monika

Dobrý den, chtěla bych si objednat tyhle čočky jsem s nimi spokojená. Mám ale jiné dioptrie než předtím. Levé oko D 2,5 CYL. 1,5 OSA 165 což v nabídce není... Prosím poradte které hodnoty zvolit. Děkuji za odpověd.

Zákaznický servis

Dobrý den, je nám líto, ale s volbou dioptrie v cylindru a osou by Vám nejlépe poradil kontaktolog.

Daniel Krčál

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, zda-li není nějaká alternativa těchto čoček, například nějaké 3 měsíční čočky nebo cenově levnější čočky. Děkuji

Zákaznický servis
Dobrý den, v současné chvíli 3měsíční torické kontaktní čočky v nabídce nemáme. Prohlédněte si celou nabídku našich torických čoček.