SofLens Toric (6 čoček)

879 Kč
88% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? Středa 27.10. Stock day info: Today 27. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 27. října vyberte parametry
Přidat
197 Kč
Zásilkovna.cz Zásilkovna
od 29 Kč
PPL PPL
od 65 Kč
Česká pošta Česká pošta
od 69 Kč
GLS GLS
od 69 Kč
879 Kč
Výhodné balíčky:

Kontaktní čočky SofLens Toric

SofLens Toric (dříve známé jako SofLens 66 Toric) jsou měsíční čočky výrobce Bausch and Lomb navržené k dennímu způsobu nošení. Patří mezi torické čočky určené ke korekci vyšších hodnot astigmatismu. Na trhu se objevují také pod označením SofLens for Astigmatism.

Stabilní poloha na oku

ČočkySofLens Toric jsou vybaveny stabilizačním systémem QAS (Quick Alignment System). Ten zajišťuje jejich dobrou přilnavost v oku. K nápravě astigmatismu dochází pomocí optiky, která zaostřuje světlo na jeden bod, čímž umožňuje jasné a ostré vidění.

Jak pečovat o čočky SofLens Toric (6 čoček)?

Jak nasadit čočky na oči? Jednoduše v deseti krocích
Čištění kontaktních čoček dezinfekčním roztokem
Proč nepřenášet kontaktní čočky?
Recept na zdravé oči
Vlastnosti
Výrobce: Bausch and Lomb
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.50
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 12 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Propustnost kyslíku: 32 Dk/t
Obsah vody: 66%
Materiál: Alphafilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrický rozsah: od -9.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Jméno produktu: SofLens Toric
Chytrá alternativa
Poštovné
zdarma

TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

  • vysoká prodyšnost
  • zvlhčení hyaluronátem sodným
  • celodenní komfort nošení
  • poštovné zdarma
Cena: 799 Kč
Chytrá alternativa

Komentáře (5)

Comments: Do you have any questions?

Lenka Hanusová

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat jak mám objednat tyto čočky, když mám -4 , -1,75 nevím co ztoho jsou dioptrie a co cylindry, abych to neobjednala špatně. A ještě jsem se chtěla zeptat když mám 8,6 jestli nevadí když tyto čočky mají 8,5. Moc děkuji za radu. Přeji pěkný den

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lenko, je nám líto, ale z tohoto zápisu nemůžeme ani my poznat, které hodnoty jsou platné pro cylindr. S největší pravděpodobností bude -4,00 dioptrie a -1,75 cylindr, ale existují torické čočky, u kterých je možné zvolit cylindr až -5,75. Torické čočky jsou určeny pro korekci astigmatismu a je nutné znát také hodnotu pro osu. Oko by mělo být schopné tolerovat takový rozdíl v parametru zakřivení, ale jde vždy o individuální záležitost. Pokud si nejste jistá, navštivte raději znovu svého očního lékaře a ujistěte se, které hodnoty patří k jakým parametrům a jestli skutečně potřebujete torické kontaktní čočky. Přejeme hezký den.

Jana Novotná

Dobrý den,s čočkami nemám vůbec žádnou zkušenost. Jeden pár čoček vydrží na jeden měsíc,tudíž celé balení tři měsíce..? Zajímá mně také,zda jde astigmatické čočky objednat v nějakém barevném provedení.Děkuji za Info

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den,

pokud zakoupíte měsíční čočky, pak opravdu jeden pár můžete používat měsíc od prvního použití a 6-ti kusové balení Vám vydrží 3 měsíce. Na stránkách nenabízíme žádné barevné čočky, které by současně korigovali astigmatismus.

Lenka Hobzová

Dobrý den, u těchto čoček mi více vyhovuje nepřerušené nošení tzn i na spaní. Může mi to nějak uškodit? Při každodenním měnění mě oči řezaly. Můžete mi popřípadě doporučit jiné vyhovující čočky. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den,

kont. čočky SofLens Toric jsou měsíční čočky navržené pouze k dennímu způsobu nošení. Spát v těchto čočkách se nedoporučuje. Čočky v kterých přespávat lze, jsou například PureVision Toric nebo PureVision 2 HD for Astigmatism. Jestli Vám tyto čočky budou vyhovovat bohužel nevíme.

Šímová Monika

Dobrý den, chtěla bych si objednat tyhle čočky jsem s nimi spokojená. Mám ale jiné dioptrie než předtím. Levé oko D 2,5 CYL. 1,5 OSA 165 což v nabídce není... Prosím poradte které hodnoty zvolit. Děkuji za odpověd.

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, je nám líto, ale s volbou dioptrie v cylindru a osou by Vám nejlépe poradil kontaktolog.

Daniel Krčál

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, zda-li není nějaká alternativa těchto čoček, například nějaké 3 měsíční čočky nebo cenově levnější čočky. Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, v současné chvíli 3měsíční torické kontaktní čočky v nabídce nemáme. Prohlédněte si celou nabídku našich torických čoček.