TopVue Air (6 čoček)

Garance vrácení peněz
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 4 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací...
TOP měsíční
Vzhledem ke své pohodlnosti a velmi výhodné ceně se tyto čočky velmi rychle staly našimi nejprodávanějšími měsíčními čočkami.
attributesPrimary

Čtvrtek 27.7.

cleaner
blank

479 Kč

Dopravci

Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 200 Kč
59 Kč
89 Kč
ZDARMA
kurýr GLS Doručení na adresu:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 200 Kč
75 Kč
105 Kč
ZDARMA
PPL Doručení na adresu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 200 Kč
89 Kč
119 Kč
ZDARMA

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 200 Kč
24 Kč
54 Kč
ZDARMA


Pozn: Česká pošta i PPL garantují doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.

 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 580 x

Komentáře

Přidat komentář

Marek Novotný

Dobrý den, po pálení očí a trochu rozmazání vidění ( používal jsem ALCON AIR Optix Nigh& Day) mi lékař doporučil změnit značku. Něco, kde je více vody, garancí vrácení peněz mě zaujali TopAir, je to v hodná volba?

Zákaznický servis - Marktéa

Dobrý den, Marku, děkujeme za Váš dotaz. Čočky TopVue Air jsou velice kvalitní a mají i vyšší obsah vody než Air Optix Night and Day Aqua. Je zde ale větší rozdíl v průměru čočky. Každé oko je schopné přijmout určitý rozdíl v parametrech. Můžete si čočky objednat a případně využít služby Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakýkoli další dotaz, napište nám. Přejeme hezký den.

Kateřina Moravcová

Dobrý den, dceři vyhovují TopVue Premium, ale chtěla by 30ti denní čočky. Může místo Premium začít používat tyto, TopVue Air? Podle parametrů by mohly vyhovovat. Děkuji

Zákaznický servis - Marktéa

Dobrý den, Kateřino, děkujeme za Váš dotaz. Našla jste si alternativu správně. Čočky TopVue Air jsou skutečně adekvátní náhradou – jejich parametry průměru a zakřivení se shodují a obsah vody a propustnost kyslíku je téměř totožná. Měly by tedy být pro Vaší dceru vyhovující. Pokud by se snad stalo, že by z nějakého důvodu neodpovídaly jejím požadavkům, můžete využít služby Garance vrácení peněz. V případě, že budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Rádi Vám poradíme. Mějte krásný den.

Pavla

Dobry den, rada bych se zeptala, zda na cockach najdu oznaceni, zda ji nasazuji ve spravne poloze..jsem zvykla od Johnsonu na oznaceni na cockach 123 a vim, ze kdyz vidim 321, mam cocku obracene. Dekuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Pavlo, děkujeme za Váš dotaz. Tyto kontaktní čočky bohužel indikátor rubu a líce nemají. Je zde možná pouze vizuální kontrola tvaru čočky. Pokud by byla převrácená, okraje čočky by směřovaly ven. Při správné poloze má čočka tvar mističky a okraje nikam nevyčnívají. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Přejeme Vám krásný den.

Roman

Tak musím se přidat ke spokojeným uživatelům,čočky se krásně nasazují i vyndávají,vůbec o nich v očích nejde vědět a co hlavně jde přes ně vidět ostřeji a celkově lépe než u ostatních.Jen by bylo super,kdyby se vnich mohlo alespoň zdřímnout na chvíli např.:po obědě :)

Karolína

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli vadí, že mé zakřivení je 8.8 a tyhle čočky se dají objednat pouze v 8.6? Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Karolíno, děkujeme za Váš dotaz. Oko by mělo přijmout rozdíl do 0,20. Je to ale pouze všeobecná informace a skutečnost je velmi individuální. V každém případě můžete TopVue Air vyzkoušet a v případě, že by Vám nevyhovovaly, je můžete vrátit a využít tak službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám.

Jakub Navara

Mně naprosto vyhovují. Už je nosím nějaký ten pátek a neměl jsem sebemenší problém. Pár mi vydržel celý měsíc. Já si určitě stěžovat nemůžu :)

Michal

Zdravím,je možné si v čočkách zdřímnout např.,po obědě,nebo je nutné je vždy vytahovat.Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Michale, děkujeme za Váš dotaz. Čočky nejsou určeny pro přespávání a určitě by bylo lepší je vyjmout. Takto to doporučuje výrobce. Záleží samozřejmě na Vás, jestli to vyzkoušíte. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Roman

Dobrý den, chci se zeptat, používám čočky air optix hydraglyde a měl bych dotaz, zda mohu vyzkoušet a používat tyto čočky, jestli mezi nimi není nějaký zásadní rozdíl.děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Romane, děkujeme za Váš dotaz. Čočky TopVue Air by pro Vás měly být vyhovující. Nejsou zde žádné velké a podstatné rozdíly. Rozdíl je pouze v kontinuálním nošení, pro které TopVue Air nejsou vhodné. U čoček TopVue je možné využít službu Garance vrácení peněz, takže je můžete bez obav vyzkoušet. Pokud budete míz další otázky obraťte se na nás. Přejeme krásný den.

Katka K.

Hodně dlouho jsem si myslela, že je normální čočky v oku cítit, ale pak jsem si zkusila tyhle a bylo to úplně něco jiného. Pro mě jsou to ty nejpohodlnější ččočky, co jsem kdy měla. Díky

Filipa Drahovská

Zdravím. Čočky jsou příjemné a pohodlné. Nosím je každý den a bez problémů.

Igor Krejčí

Nesedí v oku, špatně zaostřují do dálky. Rychle vysychají a nevydrží. Musím měnit max po 3 týdnech a po dobrání balíčku se rozhodně vracím k osvědčeným Oasys. Toto byla špatná volba.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Igore, děkujeme za Váš komentář. Je nám líto, že Vám čočky nevyhovují. Pokud budou dodrženy podmínky, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Přejeme hezký den.

Vlastík Tejčka

Vybral jsem si tyhle čočky jako levnější alternativu čoček, které se mi snažili nacpat v optice. Mají stejné parametry a řekl bych, že mi vyhovují ještě více než ty předražené. Jsem vážně spokojený!

kateřina marková

dobrý den, chci se po 4 letech vrátit ke kont. čočkám. jsem po operaci lasik. mám 2dpt. kdysi jsem nosila asi 12 let johnson surevue. nosila jsem je denně, kupovala jsem měsíční.ke konci mi již začali dělat potíže červené žilky v oku (oči potřebovaly asi více kyslíku). nyní chci čočky a nevím jaké vybrat. je jich strašně moc. poradíte mi? chci určitě jednodenní. mnohokrát děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kateřino, děkujeme za Váš dotaz. Po operaci je opravdu nutné být k očím šetrná. Ideální by bylo probrat tyto věci osobně s očním specialistou, který Vám může provést vyšetření a aplikovat kontaktní čočky s ohledem na jeho výsledky a všechny další okolnosti. Volba jednodenních čoček je ve Vašem případě naprosto správná. S výběrem to ovšem bude složitější. Vzhledem k tomu, že jste neuvedla žádné jiné parametry než dioptrie, bude to tak trochu sázka do loterie. Můžete vyzkoušet čočky TopVue Elite nebo například 1 Day Acuvue Moist. Oba druhy patří k velice oblíbeným a kladně recenzovaným. Záleží ale už na Vašem osobním pocitu pohodlí, které čočky pro Vás budou ty pravé. Pokud byste chtěla doplnit některé hodnoty, například pro průměr a zakřivení čočky, nebo byste měla další dotaz, určitě nám napište. Velice rádi Vám poradíme. Přejeme krásný den.

Machková

Dobrý den, používám měsíční čočky PureVision 2 a občas jednodenní TopVue Daily. Chtěla bych se zeptat, jestli je mezi těmito čočkami TopVue Air a PureVision 2 nějaký zásadní rozdíl a které jsou k očím šetrnější. Díky kladným recenzím přemýšlím o jejich zakoupení. Přeji hezký den a předem děkuji za odpověď!

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Mezi PureVision 2 a TopVue Air je malý rozdíl v parametru průměru čočky, ale vzhledem k tomu, že Vám vyhovují TopVue Daily, určitě budou vyhovující i Air. PV a TV mají i podobné hodnoty v propustnosti kyslíku a obsahu vody. Nejdůležitější je pocit pohodlí při nošení. Komfort tedy poznáte až po nasazení čoček. Díky službě Garance vrácení peněz se nemusíte bát ztráty finančních prostředků. Přejeme hezký den.

Novotná A.

Hravě vydrží celý měsíc. Myslím, že se hezky přizpůsobí oku. Necítím žádné nepříjemné pocity a jsem celkově spokojená. Jak s cenou tak s kvalitou.

Andrejka Vaďurová

Vyzkoušela jsem už různé čočky, ale vždycky jsem se vrátila k těmto. Vyhovují mi ze všech nejvíc. Ráda všem doporučuji!

Jirka Studený

Pečlivě čistím a jsou pohodlné celý den. Neměnil bych je

Karolína Pluhaříková

Jsou super. Vybrala jsem si je jjako svoje první čočky a ani jsem nevěřila jak snadno se mi je povedlo nasadit. Určitě všem doporucuji

Pavla K.

dobrý den. s čočkami jsem moc spokojená. celý den je v očích necítím

Ladislav Horký

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, tyto čočoky jsou tedy obdobné jako Air optix aqua? ty mi totiž poslední dobou moc nevyhovují tak bych chtěl zkusit tyto. díky

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ladislave, děkujeme za Váš dotaz. Čočky se shodují v parametrech zakřivení a průměru. Je zde rozdíl v použitém silikon – hydrogelovém materiálu. TopVue Air mají vyšší obsah vody než Air Optix Aqua, které mají zase nepatrně vyšší propustnost kyslíku. Rozdíly zde tedy jsou. Doporučujeme Vám TopVue objednat a vyzkoušet a v případě, že by Vám snad nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Přejeme hezký den.

Lenka

Dobry den. Chtela jsem se zeptat, zda nabizite I cocky, kde je cylinder a osa. V parametrech jsem tyto udaje k zadani nikde nenasla. dekuji

Veronika

Dobrý den, používám čočky Optima FW (čtvrtletní) a chtěla bych přejít na měsíční. Můžete mi prosím poradit, jestli jsou vhodné čočky TopVue Air? Nebude očím tento přechod vadit? Děkuji!

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Veroniko, čočky Optima, které jste dosud nosila jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu, zatímco TopVue Air jsou ze silikon – hydrogelu. Pokud byste chtěla čočky ze stejného materiálu jako jsou Vaše Optima FW, můžete vyzkoušet TopVue Plus. Přechod na nové čočky je vždy rizikem, protože jde o individuální záležitost a zda Vám budou čočky vyhovovat, poznáte opravdu až po vyzkoušení. U čoček TopVue Air i Plus můžete využít službu Garance vrácení peněz. Čočky objednáte a pokud by Vám nevyhovovaly, můžete je dle platných podmínek vrátit a získat zpět své peníze. V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Zuzana

Dobry den, vyzkousela jsem tyto cocky a jsou prijemne, zadny problem, ale nemuzu se dohledat nazvu vyrobce, na krabicce nic neni. Na vasich strankach jste odpovidali, ze je vyrabi Pegavision, ale to neni pravda, na jejich strankach v nabidce tyto cocky nejsou. Trochu me to znepokojuje a mam obavy tyto cocky pouzivat dlouhodobe. Neprodavaji je ani zadne kamenne optiky. Jsou bezpecne? Diky za odpoved.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Zuzano, děkujeme Vám za dotaz. Výrobcem čoček je společnost Interojo. Jde o kvalitní a prověřené kontaktní čočky, které nejsou v žádném případě závadné. Pokud Vám při nošení vyhovují, nehrozí Vám žádné riziko a nemusíte mít žádné obavy. Přejeme Vám krásný den.

Helena

Dobrý den, čočky od Vás objednávám pravidelně a u posledních dvouch balení se mi stalo že ze 3 párů byla vždy jedna čočka vadná, měla uprostřed šedý flíček který mi mlžil vidění při nošení, nevím jestli to jsou vadné kusy nebo jak se to stane.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Heleno, dle Vašeho popisu se pravděpodobně jedná o výrobní vadu. Ty před expedicí produktu bohužel neodhalíme. Zašlete nám prosím vadné čočky k reklamaci, zajištěné proti vyschnutí a poškození. Postup a adresu naleznete v obchodních podmínkách. Děkujeme Vám a přejeme hezký den.

J. Hruška

Pohodlné a velmi odolné čočky. Při sportu nebo práci s počítačem nedráždí a ani nevysychají.

Lucie Šmérková

Dobrý den, před chvilkou jsem si objednala čočky Top Vue air a na mail mi přišli dvě potvrzení o zadání objednávky. Můžete prosím jednu objednávku stornovat? Jedno balení mi stačí. Děkuji moc, Šmérková

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, paní Šmérková, Vaše objednávka byla stornována. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme hezký den.

Klára Císařová

Dobrý den, velice Vám děkuji za opravdu rychlé jednání a bezproblémové využití služby "Garance vrácení peněz". Těší mě, že vše funguje tak, jak píšete na Vašich stránkách. Děkuji, s pozdravem Císařová.

Lucie Frčková

Dobrý den, mohu se zeptat zda mají čočky UV filtr? Děkuji a přeji pěkný den, Lucie Frčková

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Lucie, děkujeme za Váš dotaz. Tyto kontaktní čočky UV filtr neobsahují. Pokud budete mít další dotazy, neváhejte se na nás kdykoliv znovu obrátit. Přejeme hezký den.

Klára

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda při vrácení čoček stačí jako doklad o koupi kopie faktury stažená z mého účtu na Vašich stránkách? A je třeba připsat i důvod vrácení? Děkuji za dopověď.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Kláro, ano kopie faktury je dostačující doklad o koupi. Pokud se jedná o využití služby Garance vrácení peněz, důvod psát nemusíte. Ten byste uvedla v případě, že by se jednalo o reklamaci. Děkujeme Vám za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Dan

Maximální spokojenost, čočky se snadno nasazují a v očích netlačí. Navíc jsou pohodlné i po celodenní práci s pc.

Soňa Brychtová

Dobrý den, když tyto čočky nemají indikátor na rub a líc, jak poznám, jak si je mám nasadit? A nebude vadit očím přechod z Biofinity na tyto čočky? Děkuji za odpověď. Přeji hezký den.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, Soňo, přechod na jiné kontaktní čočky je vždy tak trochu rizikem, tudíž Vám nemohu slíbit, že Vám nové čočky budou na 100 % vyhovovat. Oboje tyto kontaktní čočky jsou ale vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu a parametry jsou velmi podobné, tudíž by mělo být vše v pořádku. Co se týče rubu a líce kontaktních čoček, doporučuji Vám si pročíst náš článek Nasazení kontaktní čočky na oko nebo shlédnout naše video Správná poloha kontaktní čočky. Děkujeme Vám, že jste se na nás obrátila a přejeme hezký den.

Pavlína Vránová

Dobrý den ještě jednou, moc děkuji za vstřícnost a rychlé jednání. P. Vránová. :-)

Pavlína Vránová

Dobrý den, objednala jsem si u vás čočky Topvue air, bylo to před měsícem a na půl roku, a už podruhé mi v práci praskla čočka v pravém oku. Jsem z toho nešťastná, protože jinak mi čočky vyhovují, ale v práci je to nepříjemné. S takovou mi půl roku nevydrží určitě:-( Má někdo podobnou zkušenost? Děkuji za info a přeji hezký den.

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den, velmi nás mrzí, že máte takovéto problémy. Je pravděpodobné, že se jedná o výrobní vadu a defektní je celé balení. Proto Vás prosíme, abyste balení kontaktních čoček, ze kterého jste vadné čočky brala, zaslala zpátky na naši adresu v Jindřichově Hradci. My Vám zašleme zdarma celé nové balení kontaktních čoček TopVue Air a ty vadné pošleme na posouzení výrobci. Děkujeme, že jste se na nás obrátila a přejeme hezký den.

Štěpán Šťastný

Dobrý den, chtěl bych se zeptat které čočky jsou těmto nejpodobnější a dají se nosit nepřetržitě 1 měsíc. Nosím čočky přes 15 let. Vyhovovali mi čočky, které už se dnes ale nevyrábí. Nosím měsíční čočky od Bausch and Lomb Pure Vision, ale často přes ně vidím mlhovitě a okraj čočky stále cítím na oku, řeže mě a čočky jsou spíše nepříjemné. Děkuji za pomoc

Zákaznický servis - Martina

Dobrý večer pane Šťastný, právě tyto kontaktní čočky TopVue Air by mohly být adekvátní náhradou. Obsahují velké množství vody a jejich okraje jsou pro větší pohodlí ztenčené. Další podobné čočky jsou Biofinity, které mají taktéž vysoký obsah vody a dobře propouští kyslík. Citlivost oka na čočku může být ale také zapříčiněna nevhodným průměrem nebo citlivostí na materiál čočky. Při změně značky kontaktních čoček Vám bohužel nemůžeme garantovat, že Vám budou čočky naprosto vyhovovat. Děkujeme Vám za Váš příspěvek a přejeme hezký večer.

Kateřina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. zda je moc velký rozdíl v zakřivení? Používám čočky se zakřivením 8 a tady je v nabídce pouze zakřivení 8,6. Abych s tím neměla problém. Děkuji

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den,

problém by neměl nastat při rozdílu do 0.2. Ve Vašem případě Vám to ale garantovat nemůžeme. Kontaktní čočky TopVue Air však nabízíme s garancí vrácení peněz. Čočky si můžete tedy objednat na zkoušku, pokud Vám nebudou vyhovovat stačí nám je zaslat zpět a my Vám za ně vrátíme peníze. Nemusíte se tedy obávat zbytečné finanční investice. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Michaela

Dobrý den, vztahuje se garance vrácení peněz i na uživatele s rozdílem dioptrií na očích? Což znamená koupit 2 balení a vrátit případně 2x 5 ks čoček. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den,

ano, garance vrácení ceny se vztahuje i na dvě balení těchto čoček. Můžete tedy zaslat i 2×5 čoček.

Gabriela Kratochvílová

Přeji pěkný den, dívala jsem se na tyto kont. čočky a dle recezí uživatelů bych je ráda vyzkoušela, mám zatím zkušenosti pouze je s kont. čočkama jednodenníma. Dívala jsem se na paramerty co jsou psané na krabičce a jsou o něco malinko menší než jaká možnost volby u čéček co zde nabízíte. Na mé krabičč je BC 8,5 u Vás 8,6 a DIA 14,1 a u Vás 14,2 . Je v tom velký rozdíl ? bylo by možno nejaké vysvětlení ? děkuji předem

Zákaznický servis

Dobrý den, takto malý rozdíl v parametrech by neměl způsobit žádné potíže, navíc u těchto čoček garantujeme vrácení ceny pokud by Vám nevyhovovaly. Parametr zakřivení (BC) charakterizuje „vyklenutí“ oka a průměr (DIA) je průměr kruhu, charakterizuje tedy velikost čočky. Jejich nákup můžeme jen doporučit.

Růžena Knesplová

Dobrý den, jsou tyto čočky torické? A je možné objednat zakřivení 8,80? Předem děkuji za informaci Růžena Knesplová

Zákaznický servis - Martina

Dobrý den,

pokud potřebujete torické čočky, je nutné do košíku vložit čočku, která má v názvu „toric“ nebo „for astigmatism“. V tomto případě tedy TopVue Air for Astigmatism. Tyto čočky se ale vyrábějí pouze v jednom zakřivení 8.6. Rozdíl do 0.20 by Vám ale neměl působit potíže. Pokud by tomu tak bylo, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš zájem a přejeme hezký den.

Jana Červenková

Doporučuju :) Nemám s nimi žádný problém. Oči mě nepálí ani nemlží. Oči si rychle zvykly na jiný druh čoček než jsem používala…

Ilona Vychodilová

Dobrý den a jaký je rozdíl mezi těmito čočkami a čočkami Cooper Vision Biofinity? Které jsou lepší?

Zákaznický servis

Dobrý den,

nelze říci, které s těchto čoček budou pro Vás lepší. Obě čočky jsou silikon-hydrogelové, TopVue Air jsou ale představitelem třetí generace silikon-hydrogelových čoček a vyznačují se extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Navíc u nich nyní garantujeme vrácení peněz, pokud by Vám nevyhovovaly.

Markéta

Dobrý den, můžu na tyhle čočky používat roztok AO SEpt plus hydraglyde ?

Zákaznický servis

Dobrý den,

tento roztok je velice vhodný pro všechny druhy měkkých kont.čoček, tedy i na TopVue Air.

Martin Vainer

Super, super, super. Tyhle kontaktní čočky jsou vážně terno. Dříve jsem používal Purevision první i druhé generace, které nebyly špatné, ale vyzkoušel jsem tyto a jiné už nechci. V kombinaci roztokem Gelone a očními kapkami rovněž Gelone představují absolutní špičku. Sedí perfektně, neškrábou, nezamlžují se, nepálí, prostě o nich vůbec nevím. Nechtěl jsem psát recenzi po prvním vyzkoušení, ale používám je už téměř rok. Jenom se bojím, aby se výrobce nepokoušel něco "vylepšovat" a nerozhasil je.

Monika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na alternativu čoček Ciba Vision Toric Visitint, které jsem používala řadu let a na kterých mám i cylindr -2,50. Poradíte mi prosím? Nikde jsem nenašla možnost zadat cylindr. Děkuji a přeji hezký den

Zákaznický servis

Dobrý den,

výrobce neurčil žádného nástupce těchto torických čoček. Doporučujeme tedy konzultaci u očního lékaře, případně optika a odbornou aplikaci nových čoček. Ne každé čočky se vyrábějí s cylindrem –2,50.

Petra

Dobrý den, lze k těmto čočkám použít roztok Roztok Opti-Free Pure? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den,

tento roztok je vhodný na všechny typy měkkých kont.čoček, tedy i na TopVue Air.

Ivule

Dobrý den. Chtěla bych vyzkoušet tyto kontaktní čočky. Myslíte, že výrobce uvažuje o tom, že by mohl výrábět v +dioptriích vyšší rozsah než do +8. Děkuji za odpověd. Hezký den. :-)

Zákaznický servis

Dobrý den,

zatím nemáme žádné info, o možném rozšíření dioptrické škály u těchto čoček.

Vladimír Bašista

Dobrý den,zbyl mi čistící roztok Solo Care Aqua a chci se optat,zda se může použít na kont.čočky TopVue Air.Děkuji za info.

Zákaznický servis

Dobrý den, tento roztok je vhodný k čištění všech měkkých kont.čoček, tedy i TopVue Air. Můžete ho bez obav použít.

Andrea

Dobrý den, hledám alternativu k čočkám Frequency 55. Můžete doporučit tyto čočky vzhledem k obsahu vody, který je o něco nižží? U jiných čoček jsem měla pocit suchých očí. Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, nákup těchto čoček můžeme doporučit, protože se jedná o čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu třetí generace, který se vyznačuje vyváženým poměrem obsahu vody a propustností kyslíku. Navíc u těchto čoček nabízíme „garanci vrácení peněz“, pokud by Vám nevyhovovaly.

Kateřina Tomíčková

Dobrý den, zakoupila jsem u Vás tyto čočky a velmi mi vyhovují. Nicméně jsem na kontrole zjistila, že bych potřebovala jiné dioptrie. Je možné čočky vyměnit nebo jen mám využít služby "garance vrácení peněz" a koupit čočky nové? Zbývá mi pět čoček. Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, doporučujeme zbylé čočky odeslat na naši reklamační adresu k výměně. Dioptrie Vám budou obratem vyměněny v rámci „garance vrácení ceny“ za celé balení.

Markéta

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet tyto čočky. Nyní jsem měla Air Optix od Alcon. Pokud by mi nevyhovovali, platí i pro tento rok, že je budu moct vrátit? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, garance vrácení ceny platí u těchto čoček i nadále.

Jan Špaňhel

Bohužel budu muset vrátit nové čočky TopVue Air, přes 10 let jsem použival Surevue, ale už se nevyrábí. Nové čočky mě řežou v očích a nesedí, tak jak ty předtím. Denní rutinou se dnes staly brýle místo čoček :( budu hledat další alternativu.

Zákaznický servis

Dobrý den, velice nás to mrzí, ale opravdu se může stát, že Vám tento typ kont.čoček nevyhovuje. Pokud Vám nějaké čočky zbyly, nabízíme využití „garance vrácení ceny“.

David

Dobrý den chtěl bych se zeptat +0,25 jsou dioptrie na dalku nebo na blízkou vzdálenost

Zákaznický servis

Dobrý den, plusové dioptrie korigují dalekozrakost, tzn. že vidíte špatně na blízko.

Marek

Já jsem naprosto spokojen, nosím je zhruba půl roku a objednávám další ..

Daniela Lukešová

Tyto čočky jsou zatím nejlepší, co se týká nošení. Bohužel, vždy po týdnu každodeního nošení mi přímo v oku praskly. Takže balení na 3 měsíce jsem spotřebovala do měsíce. Máte také někdo takovou zkušenost?

Zákaznický servis

Dobrý den, tato negativní zkušenost nás velice mrzí. Může se jednat o vadné čočky. Případnou reklamaci vadných čoček doporučujeme řešit se zákaznickým servisem.

tereza piekarzová

Dobrý den, jsem maximálně spokojená , co se týče těhle konkrétních čoček od Topvue ! Rozhodně doporučuji na 100% :-) Velké díky!

Vítek

Dobrý den, vadily by tyhle čočky, když mám zakřivení 8.40?

Zákaznický servis

Dobrý den, takto malý rozdíl v zakřivení by neměl způsobit žádné problémy. Lidské oko běžně dokáže tolerovat rozdíl v zakřivení až 0,2. Čočky TopVue Air Vám mohu doporučit, jsou to nové kont.čočky, velice oblíbené našimi zákazníky.

Lucka

Dobrý den, měla bych dotaz. Před asi půl rokem mě v oku začali škrábat čočky Air Optix. Prvně jsem si myslela, že mám pouze zánět, ale v září mě čočky znova začaly škrábat a došla jsem si k oční lékařce. Ta mi řekla, že mám nějak rozšířené cévky okolo rohovky a že je to kvůli hypoxii. Na měsíc mám pauzu od čoček, ale chci se zeptat, jestli tyto čočky jsou dobře prodyšné? Nebo bych s touto "vadou" vůbec tyto čočky neměla použít?

Zákaznický servis

Dobrý den, kont.čočky TopVue Air jsou nové, velmi prodyšné a zákazníky oblíbené kont.čočky, ale pokud trpíte jakýmkoliv očním onemocněním, jejich vyzkoušení by bylo vhodné konzultovat se svým očním lékařem.

Miroslav Obadal

Přešel jsem na tyto z TopVue Monthly a zdají se být tak o polovinu tenčí a mnohem pohodlnější, skvělá věc :)

Eva Ficalová

Velmi rychlé doručení, čočky jsou jemné a příjemné.

Jiřina

S čočkami jsem naprosto spokojená, přešla jsem z Biofinit a tyto jsou stejně kvalitní, ale znatelně levnější.

Jiří Sochor

Dobrý den.Dosud používám čočky Air Optik 8,60,+4,50,průměr 13,8.Chtěl bych zkusit Top vue Air.Byl by v tom nějaký problém.Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den, obecně se soudí, že lidské oko bývá schopno malé odchylky v průměru a zakřivení čoček bez prblému tolerovat, není to však pravidlem u každého. Někdo tuto změnu ani nepocítí a pro jiného je nesnesitelná a čočka pro něj díky tomu nenositelná – záleží na individuální citlivosti jedincova oka. Nikdo Vám proto nemůže zaručit, jak tuto změnu přijme právě vaše oko. Kontaktní čočky TopVue Air si však můžete díky garanci vrácení peněz objednat pouze na zkoušku – když Vám nebudou sedět, stačí je zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze.

Stefanie Hurtíková

Dobrý den. Ráda bych vyzkoušela nový typ čoček TopVue Air. Doposud užívám TopVue Monthly, které mají ovšem průměr 14.00. TopVue Air mají průměr 14.20. Mohl by to být velký problém? v tomto se opravdu nevyznám. Děkuji za odpověď. Hurtíková

Zákaznický servis

Dobrý den, lidské oko bývá zpravidla schopno takto malou odchylku průměru čoček tolerovat bez obtíží. U čoček TopVue Air navíc poskytujeme garanci vrácení peněz. Můžete si je tedy objednat bez obav pouze na zkoušku a když Vám nebudou vyhovovat, jednoduše nám je zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze.

Gabriela Novotná

Perfektní čočky, doporučuji.

Sandra

Dobrý den, doposud jsem používala čočky Acuvue Advance PLUS, ale řekla bych že mi úplně nesedí. Mám ale zakřivení 8.3 a průměr 14.00. Myslíte že je vhodné si čočky objednat? Chci zkusit něco jiného. Můžete mi případně doporučit jiné čočky? Díky

Zákaznický servis

Dobrý den, problém by mohl nastat díky odlišným parametrům průměru a zakřivení čoček, kontaktní čočky TopVue Air však nabízíme s garancí vrácení peněz. Čočky si můžete tedy objednat na zkoušku, pokud Vám nebudou vyhovovat stačí mám je zaslat zpět a my Vám za ně vrátíme peníze. Nemusíte se tedy obávat zbytečné finanční investice. Děkujeme za pochopení

Kateřina

musím tyto čočky opravdu pochválit, nosím je už cca půl roku a je to pro mě velké zlepšení. předtím jsem nosila čočky oasys a tyto topvue mi vyhovují daleko více.

jana

mam dotaz doted jsem pouzivala cocky airoptix,muzu pouizit tyto,jsou stejne?

Zákaznický servis

Dobrý den, kontaktní čočky TopVue Air disponují stejnými parametry jako Air Optix Aqua, navíc jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu poslední generace, který se vyznačuje vyváženým poměrem obsahu vody a propustností kyslíku. Na čočky poskytujeme garanci vrácení peněz, takže si je zákazník může bez obav objednat pouze na zkoušku – v případě, že mu čočky nebudou vyhovovat, obdrží zpět své peníze.

ostrovská

Děkuji za reklamaci čoček. Vše v pořádku, peníze byly připsány na můj účet :-)

Kristková

Dobrý den, neexistují tyhle čočky také v provedení multifokálním? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den, v nejbližší době bude naše nabídka čoček rozšířena o novinku TopVue Air Multifocal, prosíme Vás tedy o trpělivost. Na tento typ čoček bude také poskytována garance vrácení peněz, takže si je naši zákazníci budou moci bez obav objednat na zkoušku.

ostrovská

Dobrý den,dne 1.6. jsem Vám dle instrukcí poslala žádost o vrácení peněz (spolu s kontakt. čočkami a sepsanou reklamací). Zatím se mi nedostalo žádného vyjádření ani vrácení peněz.Děkuji za odpověď.

Karol

Evo, radím Biofinity. Jsou ještě lepší než Surevue. I po spánku a krátkém přenášení - stále v pohodě.

Eva

Stále hledám náhradu za měsíční Surevue, které jsem bez problémů nosila přes 10 let. Ani TopVue Air nedosahují podle mého názoru kvalit Surevue . TopVue Air Jsou ze silnějšího materiálu, překáží v oku, kalí se mi, po pár hodinách jsou potažené bílým filmem. Poradí mi někdo co pořídit místo perfektních měsíčních Surevue?

Gábina

Tak jsem konečně našla moje AQUALITE UNI. Zakřivení 8.6, materiál Innofilcon A, průměr 14.2. Cena cena originálního produktu výše je mnohem příjemnější než cena za jiné balení pojmenované jako AQUALITE UNI.

VS

Dobrý den, chci se zeptat. Nosila jsem 11 let měsíční Surevue se kterými jsem byla naprosto spokojená, a nedaří se mi za ně najít náhradu. V optice mi doporučovali Air Optix, a že prý se nesetkali, že by někomu neseděly. Mně neseděly. Po půl dni jsem přes ně měla rozmazané vidění a cítila jsem tlak v oku, takže jsem je musela dát pryč. Ve srovnání se Surevue jsou hodně tvrdé, materiál je úplně jiný. Koupila jsem je na bigmall a už je nechtějí vzít zpět. Vyhodila jsem tedy zbytečně peníze a jsem zklamaná. Ale chci se zeptat, napodruhé už se potřebuji trefit dobře. Líbí se mi, že nabízíte garanci vrácení peněz, to se málokde vidí. Chci se zeptat - doporučili byste Top Vue jako nejvhodnější nejměkčí náhradu měsíčních Surevue nebo jaký je rozdíl mezi Top Vue Air a např. Acuvue? Díky za radu. V optice mi nejsou schopni sehnat zkušební pár, vymlouvají se, že mají smlouvu jen s některými firmami a s těmi, se kterými smlouvu nemají, mi prostě vzorek měsíčních čoček neseženou. Díky. VS

Zákaznický servis

Dobrý den, kontaktní čočky TopVue Air patří k poslední generaci silikon-hydrogelových čoček, která je (narozdíl od silikon-hydrogelových čoček předchozích generací) typická vyváženým poměrem silikonové a hydrogelové složky. Vyvážený poměr obou složek materiálu pak zajišťuje čočkám vysokou prodyšnost (zajištěnou mikroskopickými kanálky v silikonu) a zároveň vysoký obsah vody (podíl vody v hydrogelu), který je důležitý parametrem pro zajištění pohodlí čoček (čočka musí být dostatečně vlhká, aby byla oku příjemná). Čočky TopVue Air můžete bez obav vyzkoušet, neboť na ně poskytujeme garanci vrácení peněz – v případě, že s nimi nebudete spokojena stačí čočky zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze.

ostrovská

Dobrý den, potřebovala bych se zeptat jakým způsobem je možné čočky reklamovat. Čočky se mi zanáší, v očích škrábou a občas vidím jakoby přes bílý film.. Ostatní čočky jiné firmy mi vždy sedly. Kupovala jsem si balení po 6ti čočkách, otevřený mam jen 1 pár. Děkuji!

Zákaznický servis

Dobrý den, na všechny kontaktní čočky TopVue poskytujeme v případě nespokojenosti garanci vrácení peněz. Pokud tedy nejste s čočkami spokojena, stačí, když nám je zašlete zpět. Do balíčku, prosíme, připojte informaci, z jakého důvodu čočky vracíte a jakým způsobem chcete vrátit peníze (zda do kreditu Vašeho zákaznického konta, či na účet – připojte číslo účtu). Ihned po obdržení Vašeho balíčku Vám peníze budou vráceny.

Andrea Sušková

Dobrý den, chci se zeptat, zda si mohu tyto čočky objednat, když dosud jsem nosila Biofinity, dioptrie -6.00, zakřivení 8,6 a průměr 14,00 Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, čočky v případě zájmu můžete bez obav vyzkoušet, neboť na ně poskytujeme garanci vrácení peněz. V případě, že by Vám neseděly je stačí zaslat jednoduše zpět a my Vám vrátíme peníze.

Eva Toncsková

pekny den hodi se tyto cocky do klimatizacni zony?

Zákaznický servis

Dobrý den, kontaktní čočky TopVue Air lze nosit i v klimatizovaných prostorech. Vlivem klimatizovaného vzduchu však dochází k většímu vysoušení čoček na oku, proto je vhodné doplnit čočky v takovémto případě zvlhčujícími očními kapkami, kterými v případě potřeby čočkám opět dodáte potřebnou vlhkost.

Alena Rotterová

Dobrý den, chci se zeptat, jak mám vyplnit objednávku na počet mám dát 2, na obou očích mám stejnou velikost.. a dioptrie mám -2..

Zákaznický servis

Dobrý den, jedno balení TopVue Air obsahuje 6 čoček. Pokud máte tedy na obou očích stejné dioptrie, je jen na Vás, zda při objednání zvolíte jedno nebo více balení těchto čoček. Do kolonky dioptrie pak už jen vyplníte svou dioptrickou hodnotu.

Moni

Dobry den je nutne k temto cockam pouzivat Galone? Mam doma zásobu SoloCare. Je vhodna k temto cockam? Dekuji Mona

Zákaznický servis

Dobrý den, k čištění a uchování čoček TopVue Air můžete použít jakýkoliv roztok určený na měkké kontaktní čočky, tedy i roztok Solocare. Výhodou roztoku Gelone ale je, že ve spojení s čočkami TopVue Air tvoří ideální dvojici, a to z důvodu obsahu unikátní zvlhčující látky v obou těchto produktech. Vyzkoušejte a uvidíte. děkujeme za dotaz.

Vlasta

Dobrý den, dostala jsem na vyzkoušení spolu se svými obvyklými čočkami Surevue dvě čočky TopVue AIR. Obě jsou -3.00, BC 9.6, DIA 14.2, ale na jedné je uvedeno před diopriemi P. -3.00 a na druhé D - 3.00. Tento parametr jsem nikde nenašla a nevím co znamená, nejde ani zvolit v rolovacím menu čoček. Můžete mi sdělit co to je? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, výrobce nás ubezpečil, že se jedná pouze o rozdílné symboly značící zkratku pro dioptrickou hodnotu D – Diopter a P – Power.

Eva Červeňáková

Jsem spokojená, jsou úžasné, ovšem nevím jak tomu mám rozumět, zde píšete + roztok 360 ml Gelone, já žádný nedostala. Je to chyba nebo mi ho pošlete ??? Jak tomu mám rozumět ?????

Zákaznický servis

Vážená zákaznice, zkontrolovali jsme znovu Vaši objednávku – Vámi vytvořená objednávka obsahuje pouze jedu položku a to samostatné balení čoček TopVue Air. Skutečně však nabízíme i výhodný balíček TopVue Air + Gelone 360 ml za 708 Kč – tento balíček naleznete k objednání v sekci hlavního menu „výhodné balíčky kontaktních čoček“ nebo kliknutím na odkaz vedoucí na stránku tohoto balíčku přímo na stránce čoček TopVue Air. Děkujeme za pochopení

Kateřina Škodová

Dříve jsem používala AIR Optix. Čočky TOPVUE-AIR po 3 měsících nošení vřele doporučuji. Jsou sice trochu měkčí, ale jsou levnější. Vydržely zakouřené prostředí a dokonce i spánek, když jsem neměla možnost je vyndat. Jsem spokojená.

Petra Zíková

po asi dvou měsících nošení naprostá spokojenost, navíc pořád na ně jsou nějaké zajímavé akce, chválím

Radim

Pro mě jsou to perfektní čočky, vůbec o nich nevím a to je kolikrát mám nasazené opravdu dlouho bez jediného kapání. je fakt že k nim používám roztok s nějakou přídavnou látkou na zvlhčení(gelone) což asi taky pomohlo

Jana

Tyto čočky musím po tříměsíčním testování velice vychválit, mě naprosto vyhovují, nasadím ráno v půl sedmé a vyndavám v jedenáct hodin večer, oči mě absolutně nepálí, žádné podráždění, nevysychají. Jsou silné, netrhají se, s čímž jsem měla u předešlých čoček velký problém. Můžu jedině doporučit.

Hanka Macháňová

Jsem ráda, že jsem dala na svoji zvědavost a ne na komentáře. Tyto čočky už nosím 14 dní a žádné usazeniny se mi na nich netvoří. Používám roztok Gelone a čočky nosím denně i 12 hodin. Roztok v pudélku měním co 3 dny. Dále chci napsat, že nejsou tenké. Používala jsem rok TopVue monthly a ty teda byly extra tenké. Tyto TopVue Air jsou krásně pevné a hlavně drží tvar. Jde poznat i větší propustnost kyslíku, nemám oči rudé po 10 hodinové šichtě v práci u pc. Doporučuji a už u nich zůstanu!

Ondřej Kubík

Já TopVue používám několik let, z toho minimálně přes půl roku Air a jsem naprosto spokojen. Nikdy se mi na nich žádný nános neusazoval, neklouzaly, nevysušují se ani po večerní party v zakouřeném prostředí a celkově sedí perfektně na oku. Za mě rozhodně doporučují.

Jaroslav Ženčák

Doposud jsem si objednával Surevue zakřivení 8.8 a průměr 14.0, Tato značka již nejde objednat, místo ní nabízíte TopVue Air, když zadám mé dioptrie ´-5 a -4.25 tak mi to samo navolí zakřivení a průměr ale uplně jiné než 8.8 a 14.0, Bude mi to sedět?

Zákaznický servis

Dobrý den, kontaktní čočky TopVue Air našim zákazníkům doporučujeme, neboť je na ně poskytnuta garance vrácení peněz a zákazník si je tak může bez obav z případné finanční ztráty objednat pouze na zkoušku. Jedná se o kvalitní čočky nejnovější generace. Rozdíl v průměru a zakřivení by ve Vašem případě neměl znamenat problém, neboť lidské oko bývá zpravidla schopno tolerovat odchylky těchto parametrů činící do 2 desetin milimetru.

Dobra Bendová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, které k. čočky mají UV. Předem děkuji za odpověď. Bendová

Zákaznický servis

Dobrý den, informace o kontaktních čočkách s UV filtrem naleznete na stránce #.

Barča

Dobrý den,mám -3 dioptrie ,ale taky zároveň na každém oku 0,25 cilindru..je moznost u vas zakoupit takove cocky??

Zákaznický servis

Dobrý den, kontaktní čočky se běžně vyrábí s cylindrickou hodnotou od –0.75. V případě Vašeho nízkého cylindru může být oční vada korigována také pomocí asférických kontaktních čoček, které díky svému designu lépe přilnou k oku nositele. Při zvažování nákupu torických kontaktních čoček Vám však doporučujeme návštěvu očního specialisty, který provede potřebná vyšetření (dioptrické hodnoty naměřené pro brýle se nemusí shodovat s těmi pro čočky) a následně vybere vhodný typ čoček a provede odbornou aplikaci. Pouze tak se budete moci ujistit, že Vám dané čočky vyhovují a nadále je budete moci bez obav objednávat. Pokud se rozhodnete čočky zakoupit bez předchozí aplikace, vystavujete se riziku, že Vám zakoupené čočky nebudou vyhovovat a Vy přijdete o svou finanční investici.

Nikola Zajacova

Dobrý den. Chtěla bych prosím poradit. Chtěla bych si objednat tyto kontaktní čočky,ale nevím zda mi budou sedět. Proto bych si chtěla objednat balení po jedné čočce, ale mám psané zakřivení 8,50 a diametr 14,50. Nevíte zda je to nějaký problém? Dekuji

Zákaznický servis

Dobrý den, parametr zakřivení by ve Vašem případě neměl představovat problém, neboť lidské oko bývá zpravidla schopno tolerovat odchylky činící do 2 desetin milimetru. Problém by mohl spočívat v odlišném parametru průměru. Čočky je třeba nejprve vyzkoušet, tak nejlépe poznáte, zda Vám budou sedět, či nikoli. Na balení čoček TopVue Air obsahující 6 kusů poskytujeme navíc garanci vrácení peněz – čočky objednáte na zkoušku a když Vám nebudou vyhovovat, jednoduše je zašlete zpět a my Vám za ně vrátíme peníze.

pavel

Mě vyhovují a nikdy sem nezažil lepší, opravdu nejsou vůbec cítit v oku a manipulace s nimi úžasná. Jde asi taky o to jakým roztokem a jak důkladně je kdo čistí. pokud na to někdo kašle tak je jasné že je po týdnu jak v mlze.. ale uvidíme, nosím je od listopadu tak uvidíme třeba po půl roce jaké to bude ...

Nicol

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné v čočkách i přespat? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, v čočkách lze vzhledem k jejich vysoké propustnosti kyslíku i příležitostně přespávat. Obecně je však pravidelné přespávání v kontaktních čočkách obecně, či jejich kontinuální nošení řadou odborníků důrazně nedoporučováno, neboť při spánku se značně snižuje přísun kyslíku k rohovce oka, což může vést k jejímu překyselení a následným zdravotním obtížím. Na čočkách se také hromadí množství usazenin (depozit), která (když nejsou pravidelně odstraňována) mohou způsobit podráždění očí a oční infekce.

MO

Dobry den,chtela bych se zeptat,zda je mozne zakoupit pouze jeden par cocej,jakoby na zkousku?Abych nemela cele baleni zbytecne v pripade,ze nebudou vyhovovat?Dekuji

Zákaznický servis

Dobrý den, ano, čočky TopVue Air můžete v našem internetovém obchodě zakoupit k vyzkoušení i po jednotlivých kusech. Nabídku samostatných kusů těchto čoček naleznete zde.

sid kovar

Dobrý den, nikdy jsem čočky nepoužíval, nemám s tím absolutně žádnou zkušenost..na blízko mám brýle 2,25-2,5 a zjistil jsem, že i na dálku mi vyhovuje nasadit aspoň plastové jedničky, mám lepší periferní vidění, pochopitelně ostrost je příjemnější.Ty čočky mají nějakou univerzální ostřící schopnost, nerozumím tomuto údaji /od -12.00 do +8.00/ nebo to je škála co vyrábíte, omlouvám se, sna nebudu za blba?) Pokud by mi to na dálku a třeba na blízko pomohlo, rád to zkusím?

Zákaznický servis

Dobrý den, Vámi uvedené dioptrické rozmezí je skutečně dioptrická škála čoček nabízená výrobcem. Korekce vidění do dálky a zároveň na blízko je možná pomocí speciálních kontaktních čoček – multifokálních čoček, které pracují na bázi několika optických zón. Rádi bychom Vás však upozornili, že výběr vhodných multifokálních čoček je náročnější proces, při kterém je nezbytné podstoupit oční vyšetření pro přesné určení dioptrických hodnot korekce na blízko a na dálku, aby mohla být stanovena tzv. adiční hodnota (hodnota adice), poté je nutné absolvovat odbornou aplikaci čoček, při níž jsou pacientovy očním specialistou vybrány a nasazeny nejvhodnější multifokální čočky.

David Neuman

Dobrý den. Chci se zeptat. Na jednom oku mám 2,25 dioptrie a na druhém 2,0 dioptrie a cilindr. V oční zprávě mám napsané: OD - 2,0 D sf - 0,5 D cyl ax 97 st. Můžu si objednat čočky normálně 2,0 a 2,25, nebo to kvůli cilindru mám objednat jinak? Děkuji ta odp.

Zákaznický servis

Dobrý den, pokud je naměřena hodnota cylindru a osy, je vhodnější korigovat oční vadu pomocí torických (astigmatických) kontaktních čoček. Torické čočky se však vyrábějí v omezené škále těchto parametrů, která se u každého výrobce liší. Pokud tedy uvažujete o koupi čoček, je vhodné, podstoupit nejprve odbornou aplikaci u očního specialisty – hodnoty naměřené pro dioptrické brýle se mohou lišit od hodnot potřebných pro korekci kontaktními čočkami.

Martin Slezar

Přeji hezký den, mám dotaz. Používám Acovue Advance PLUS ( -4,75 .. 8,7 .. 14,0 . Byl by velký problém použít tyto nové čočky ? Přece jen je rozdíl ve dvou parametrech. Díky za zhodnocení..

Zákaznický servis

Dobrý den, ve Vašem případě činí rozdíl parametrů pouhé 2 desetiny milimetru – tento rozdíl by mělo být lidské oko schopno bez problémů tolerovat. Na čočky TopVue Air navíc nabízíme garanci vrácení peněz v případě, že Vám nebudou jakkoliv vyhovovat. Čočky si tedy můžete bez obav objednat pouze na zkoušku, pokud Vám nebudou „sedět“, stačí je zaslat zpět a my Vám za ně vrátíme peníze.

martin

Ještě se chci zeptat parametry očí mám stejné na obou když bych od vás koupil jedno balení 6KS na obě oči za 475 kč je to na 3 měsíce? prosím píste mi na email MartinV.dark@seznam.cz

Zákaznický servis

Dobrý den, v případě, že máte na obou očích stejné dioptrie, vydrží Vám jedno balení čoček na 3 měsíce.

martin

Dobrý den používám BC 8,6 DIA 14,00 a PWR mam -6,5 Myslíte si že bych mohl nosit tento produkt? nosím Iwear xr Supreme s tónovaním. Měkké.

Zákaznický servis

Dobrý den, rozdíl průměru a zakřivení ve Vašem případě činí pouhé 2 desetiny milimetru, které by lidské oko mělo být schopno tolerovat. Na čočky TopVue Air navíc nabízíme garanci vrácení peněz v případě, že by Vám neseděly. Čočky si tak můžete objednat na zkoušku bez obav z případné finanční ztráty. Jedná se o silikonhydro­gelové čočky třetí generace, jejichž výhoda spočívá ve velkém obsahu vody při zachování vysoké propustnosti kyslíku – čočky jsou díky obsažené vodě oku příjemné, nevysušují se a velká prodyšnost zase zajišťuje očím potřebný přísun kyslíku a zachovává tak jejich zdraví.

Daniel Víta

Většinou se nějakou "recenzí" na zboží koupené na internetu nezaobírám ale pro tentokrát udělám vyjímku :-) Na tenhle eshop jsem narazil protože (naštěstí) neměli v mé optice čočky které jsem dříve používal. Mimochodem, u oněch čoček jsem byl zvyklý na to že pořád vypadávaly - stačilo si trošku promnout oko a čočka byla rázem venku. V obchode by ty čočky co vypadávaly stály o POLOVINU víc než tyhle skvělé čočky které opravdu dokonale drží a ani necítím že je mám. K objednávce jsem dostal ještě zdarma roztok, který by se samozřejmě musel kupovat samostatně, a pouzdro. Jak obchod tak tyhle čočky můžu jednoznačně doporučit :-)

Lenka Švejk Plačková

Dobrý den, mají prosím tyto čočky indikátor rub a líc? Děkuji Lenka

Zákaznický servis

Dobrý den, tyto čočky nejsou opatřeny indikátorem rub-líc.

Alena Kalců

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mohu používat tyhle čočky, když mám parametry na jednom oku: BC 8.7 DIA 14.5 PWR - 3.75 CYL-0.75 AXIS030 . A Druhé oko BC 8.7 DIA 14.5 PWR - 4.50 CYL-0.75 AXIS 160. Nebo, jestli byste mi mohli doporučit nějaké z levnějších čoček. Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, čočky TopVue Air pro Vás bohužel vhodné nejsou, vzhledem k uvedeným parametrům jsou pro Vás vhodné torické (astigmatické) čočky. U torických čoček můžete zvolit výše uvedené parametry cylindru a osy, kterými běžné sférické čočky nedisponují.

Markéta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda si tyto čočky můžu objednat, když mám zakřivení 8,4 a průměr 14,0 u právě používaných čoček. Děkuji.

Zákaznický servis

Dobrý den, lidské oko by mělo být schopno tolerovat odchylku průměru a zakřivení činící do 2 desetin milimetru, takže by ve Vašem případě neměl nastat žádný problém. Pokud by Vám čočky neseděly, můžete využít naši garanci vrácení peněz a nemusíte se tedy obávat finanční ztráty. Čočky TopVue Air jsou většinou uživatelů velice dobře snášeny a kladně hodnoceny, věříme, že s nimi budete spokojena.

Jarča

Nemůžu si je vynachválit. Jsou krásně pohodlné a vydžim v nich celý den bez kapek.

David

Děkuji za předchozí odpověď. Ještě se chci, prosím, zeptat jak to mají tyto novější čočky s UV filtrem? Ty předchozí jej měly. Děkuji..

Zákaznický servis

Dobrý den, tento „model“ čoček TopVue není opatřen UV filtrem z důvodu, aby si materiál čoček ponechal co nejvyšší propustnost kyslíku.

David

Dobrý den, mohu se, prosím, zeptat jestli mají tyto čočky (od korejského výrobce Interojo) vůbec něco společného s čočkami TopVue od výrobce Pegavision? Díky za odpověď.

Zákaznický servis

Dobrý den, značka TopVue rozšířila svůj sortiment o nové silikon-hydrogelové čočky pod názvem Air, k výrobě těchto čoček byl zvolen pouze jiný výrobce, čočky jsou samozřejmě odlišné od čoček TopVue Monthly, Daily i Bi-weekly, neboť, jak již bylo zmíněno, jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelu, nikoli z hydrogelu. To jaká firma zajišťuje praktickou část výroby čoček v tomto případě není tolik podstatné. Většina čoček různých výrobců se dnes vyrábí v Asii, neboť výrobní náklady jsou tam nižší, než např. v Evropě. Výrobce čoček může být např. německou, britskou nebo americkou firmou, ale výroba čoček stejně probíhá v Asii. Děkujeme za pochopení

Lucie Urbanová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli jsou tyto čočky asférické jako ostatní TopVue.

Zákaznický servis

Dobrý den, žádné z čoček řady TopVue nedisponují asférickým designem. Jsou to sférické čočky se ztenčenými okraji, které zajišťují pohodlnější nošení. Děkujeme za pochopení

Simona

Dobrý večer, mám zakřivení 8,5, myslíte, že to u těchto čoček vadí?

Zákaznický servis

Dobrý den, v současné době již není parametru zakřivení přikládán takový význam jako dříve. Výroba čoček technologicky postoupila, již se nevyrábějí pouze odstředivým litím, a proto není tento parametr rozhodující. Výroba čoček je dnes zaměřena na poskytnutí maximálního komfortu nositeli, navíc lidské oko je schopno tolerovat odchylky průměru a zakřivení činící do 2 desetin milimetru.

Evča

Mela jsem čočky nasazené celý den a pak ještě na "celonoční pařbě" s kámošema a klobouk dolu. Bylo tam zakouřeno a horko, ale oči mě z nich nepálily ani nedřely. Ráno trošku červené, ale aby ne po flámu :-). Takže super

Vlaďka Skupová

Připojuji se ke kladným hodnocením, také jsem s čočkami nemám žádný problém. Oceňuji také snadné nasazování (u některých čočke s ním mívám problém). Cena příjemná, zboží dorazilo v termínu a v pořádku. Celková spokojenost.

Jitka

zlákala mě zaváděcí cena, zatím je nosím třetí den, zkusila jsem i přes noc a vše ok :-)

Michal

nosím je už týden a bez problémů, jsou pohodlné a nemám ani trochu červené oči

Pohodlnější než air optix a levnější, někdy v nich přespím a všechno v pohodě. Můžu doporučit.

TopVue Air (6 čoček) + roztok Gelone 360 ml

Cena za balíček: 708 Kč
Ušetříte: 60 Kč

TopVue Air (6 čoček) + roztok Laim-Care 400 ml

Cena za balíček: 728 Kč
Ušetříte: 30 Kč

Popis čoček TopVue Air

Měsíční kontaktní čočky TopVue Air jsou představitelem třetí generace silikon-hydrogelových kontaktních čoček, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení.

Pohodlné již od prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air jsou dodávány v plastové vaničce (blistru), jejíž roztok je obohacen přídavkem hyaluronátu sodného. Hyaluronát sodný představuje jednu z nejefektivnějších lubrikačních látek, jejímž bonusem je navíc naprostá kompatibilita s fyziologickým prostředím oka. Tato látka je lidskému organismu zcela vlastní – nezpůsobuje tedy žádné nepříjemné pocity, ani nežádoucí komplikace (jako tomu může být u jiných zvlhčujících prostředků).

Vysoce prodyšné

Inovativní technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air vysokou prodyšnost. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air 100 Dk/t.

Celodenní hydratace

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue

Dalším parametrem kontaktních čoček důležitým pro jejich zdravé užívání je obsah vody. Voda je nezbytná pro potřebnou hydrataci čoček. TopVue Air jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody pak zůstávají dostatečně hydratované v průběhu celého dne, kdy jsou nasazeny. Obsažená voda také snižuje ukládání depozit na povrchu čoček TopVue Air.

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Air jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny jednoho páru 30 dní. Na noc je nutné čočky vyjmout, vyčistit, a uložit do pouzdra naplněného roztokem.

Manipulace s čočkami TopVue Air

Vlastnosti

Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Expirace: 48 měsíců a více
Jak často měnit?: 30 dní
Hyaluronát sodný: Ano
Materiál: Innofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Obsah vody: 45%
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Průměr (DIA): 14.2
Obsah balení: 6 čoček
Zakřivení (BC): 8.6