TopVue Air for Astigmatism (1 čočka)


Výhodnější balení: TopVue Air for Astigmatism (3 čočky) - 419 Kč (ušetříte 28 Kč)


attributesPrimary

Pátek 21.6.

cleaner
blank
Přidejte si výhodně roztok:
289 Kč

149 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA

Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.

 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 39 x

Komentáře

Přidat komentář

Radka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, pokud mám na pravém oku dioptrie 4,25, cyl 0,25 a osu 30 a na levém oku mám dioptrie 2,25, cyl 0,75 a osu 165, jaké parametry čoček byste mi doporučili? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Radko, díky za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat sférické čočky a pro oko levé čočky torické. Abychom Vám ale mohli poradit, jak správně upravit parametry, potřebujeme znát hodnoty včetně plusových a minusových znamének. Doplňte prosím kompletní zápis parametrů. Zatím Vám přejeme hezký den.

Jan Sáblík

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, pokud mám na levém oku cylindr -0,75 dioptrie -2,50 úhel 160 zakřivení 8,7 a průměr 14,5 mohu použít kontaktní čočky se zakřivením 8,6 a s průměrem 14,2? Bude to pro moje oko znatelný rozdíl? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jane, díky za otázku. Rozdíl v zakřivení by neměl představovat problém. Rozdíl v průměru čočky je už ale větší, než se doporučuje dodržet. I tak ale můžete čočky vyzkoušet. Buďto můžete vyzkoušet toto balení po 1 kuse, nebo velké balení, u kterého můžete případně využít službu Garance vrácení peněz. V případě dalších otázek se na nás neváhejte obrátit. Zatím Vám přejeme hezký den.

Marek Křivánek

Dobrý den, také poprosím o radu - mám naměřené hodnoty na pravém oku Dioptrie -1,75; Cylindr Dp -1,5; Osa 100; na levém oku Dioptrie -2,25; Cylindr Dp -1,0; Osa 65. To je do dálky. Pak mám ještě uvedené na blízko na levém oku Cylindr Dp +65; Osa PD (tomu moc nerozumím). Jaké parametry bych měl tedy u čoček navolit? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Marku, díky za otázku. Ideální by bylo, kdybychom si mohli prohlédnout Váš předpis od očního specialisty. Můžete nám ho poslat buď na Facebook – https://www.facebook.com/cockykontaktni/ nebo na info@cocky-kontaktni.cz. Podle Vašeho zápisu bychom odhadovali, že 65 je hodnota PD (pupilární distance). To je vzdálenost zorniček a tato hodnota je důležitá pouze pro dioptrické brýle. Doporučili bychom Vám vyzkoušet tyto torické čočky a pro pravé oko zvolit dioptrii –1,75 cylindr –1,25 a osa 100°. Pro levé oko dioptrie –2,25 cylindr –0,75 a osa 60°. Pokud budete chtít cokoli doplnit, nebo se na cokoli dalšího zeptat, napište nám. Zatím vám přejeme hezký den.

Kateřina

Dobrý den na jak dlouho je tato čočka měsíční?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kateřino, díky za otázku. Čočka je měsíční. Vyměnit byste ji tedy měla po 30 dnech. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Daniya Unembayeva

Dobrý den, prosím Vás o radu, obávám se že objednám špatně. Mám v protokolu o vyšetření : OD (v sloupci DOM je "x") NAT 0,04 SF -5,25 CYL -1,50 AX 175 OS (v sloupci DOM nic není) NAT 0,06 SF -4,50 CYL -1,25 AX 175 V nabídce osa nevidím 175, jak musím si čočky zvolit? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za otázku. Hodnoty bude nutné upravit a tyto čočky nerozlišují dominantní a nedominantní oko. OD je oko pravé a doporučili bychom Vám něj dioptrii –5,00 cylindr –1,25 a osu 170°. U levého oka bychom pak hodnoty upravili na dioptrii –4,25 cylindr –1,25 a osu 170°. Určitě vyzkoušejte, zda jsou hodnoty vhodné, na tomto balení po 1 čočce. Pro každé oko si objednejte čočku s příslušnými hodnotami. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Katka

Dobrý den, mám naměřené následující parametry: pravé oko: dioptrie -5,0; cylindr -1,0; osa 20. Levé oko: dioptrie - 6,0, cylindr -1,0; osa 170. Prosím o radu, jak upravit parametry čoček, když v nabídce není cylindr -1,0. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Katko, děkujeme za Váš dotaz. Dle tabulek by Vám měly pro pravé oko vyhovovat dioptrie –4,75, cylindr –0,75 a osa 20°. U levého oka je to dioptrie –5,50 cylindr –0,75 a osa 170°. Pokud budete mít jakékoli další dotazy, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Jan

Dobrý den, naměřené hodnoty: Levé oko: Sph. dptr. -2,5; Právé oko: Sph. dptr. -2,0; cylindr:-0,5; osa: 175 Rád bych se zeptal které čočky si mám vybrat (sférické/torické) a s jakými hodnotami, případně o přepočet. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jane, díky za otázku. My bychom Vám doporučili sférické čočky. Pro levé oko Vám doporučujeme dioptrii –2,50 a pro pravé oko dioptrii –2,25. Dále pak záleží na tom, o jakou periodu výměny máte u kontaktních čoček zájem. Jednodenní, čtrnáctidenní nebo měsíční. Určitě bychom Vám doporučovali vyzkoušet čočky značky TopVue. Funguje u nich služba Garence vrácení peněz. Pokud byste chtěl více informací o konkrétních čočkách, určitě nám napište. Zatím Vám přejeme hezký den.

Tereza

Dobrý den, mám hodnoty PO: -3.50 D, cyl -1.25, osa 126°, LO: -4.50 D, cyl -0-75, osa 48°. Ráda bych se zeptala, jakou v tomto případě zvolit hodnotu osy u nabízených čoček. Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Terezo, díky za Váš dotaz. Tyto úpravy jsou velice individuální, ale mělo by být vyhovující zvolit hodnotu co nejbližší té naměřené. Pro pravé oko tedy 130° a pro levé oko bychom Vám doporučovali úpravu na dioptrii –4,25 cylindr –0,75 a osu 50°. Pokud budete mít jakékoli další dotazy, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Klára Dančíková

Dobry den, chci se zeptat jake parametry cocek objednat, kdyz PO dioptrie 0, cyl -2,25, osa 12 a LO dioptrie 0, cyl -2,25, osa 2.. nevim jake osy zvolit..dekuji za radu

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kláro, díky za Váš dotaz. U pravého oka bychom Vám doporučili osu 10°a u levého 180° (což je u kontaktních čoček stejné jako 0°). Určitě vyzkoušejte tyto čočky, které jsou dostupné v balení 1 kuse. Poku budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Leona Cinová

Dobrý den, objednala jsem si u Vás čočky pro manžela. Dioptrie jsme objednávali podle dioptrií na brylich, manžel říká, že s nimi vidí hůře na blízko při čtení. Je to normální pro nošení kontaktních čoček nebo bude potřebovat přeměření u kontaktologa? Děkuji předem za odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Leono, díky za otázku. Dioptrie pro brýle a kontaktní čočky se mohou lehce lišit. Záleží na tom, jaké hodnoty byly pacientovi naměřeny a samozřejmě je ideální, aby výsledky měření byly co nejaktuálnější. Také je nezbytné vybrat správný typ čoček. Tyto kontaktní čočky korigují astigmatismus. Záleží také na vhodném materiálu a parametrech čočky. V každém případě u čoček funguje služba Garance vrácení peněz, kterou můžete při dodržení podmínek využít. Pokud budete mít jakékoli dotazy, napište nám. Zatím mějte hezký den

Denisa

Dobrý den, ráda bych se zeptala, na levém oku mám SPH -1,75, CYL -1,00 AX 10. Jak upravit CYL, který je pouze 0,75 a 1,25? Děkuji za radu.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Deniso, děkujeme za Váš dotaz. Ve Vašem případě by měl být vyhovující cylindr –0,75. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Jana

Dobrý den, používám BC 8,7 a DIA 14,5 ,ale ty to čočky mají 8,6 a 14,2 ,chtěla bych vědět jestli je to velký rozdíl, tyto co kdy bych chtěla vyzkoušet? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jani, díky za dotaz. V zakřivení by neměl být problém. U průměru se doporučuje dodržet rozdíl do 0,20, což by tady bohužel nevyšlo. I tak ale můžete čočky vyzkoušet, protože je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz, a když Vám nebudou sedět, můžete nám je vrátit. U čoček je hodně důležité zvolit také správný materiál, který bude pro oči příjemný. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Lenice

Testování čoček bylo super. Nečekala jsem, že budu až tak spokojená. Díky za tip

Aneta

Dobry den, na predpisu od ocni lekarky mam nasledujici parametry: -5,25 dsf s -0,75 dcyl ax 0. Jake parametry u cocek mam zvolit? Dekuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Aneto, díky za otázku. Vyzkoušejte dioptrie –5,00 cylindr –0,75 a osu 180°. Tohle balení po 1 kuse bude na zkoušení ideální. Když pro Vás budeme moci cokoli udělat, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Honza

Dobrý den ještě jednou. Naměřené parametry lékařem: Do dálky: pravé oko: dioptrie -0,25 ; cylindr -0,75 osa 0° levé oko: dioptrie -0,25 ; cylindr -1,0 osa 180° Ještě jednou děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Honzo, díky za Váš dotaz a za doplnění parametrů. Pak by Vám měly pro pravé i levé oko vyhovovat čočky s dioptrií –0,25 cylindrem –0,75 a osou 180°. Když se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Nikola

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet vaše čočky TopVue for Astigmatism(1 čočka), na levém oku mám naměřeno: diptrie -5, cylindry -0,25 a osu 180. Na pravém oku mám naměřeny diptrie -4, cylindry -1 a osu 170. Mohla bych poprosit o radu jak upravit dioptrie, když v nabídce nejsou cylindy -1 ani -0,25 . Děkuji za odpověď :)

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Nikolo, díky za Váš dotaz. Pro levé oko vyzkoušejte čočky TopVue Air s dioptrií –4,75 a pro pravé oko –4,00 cylindr –0,75 a osa 170°.Pokud byste se rozhodla pro koupi základních balení, nemusíte se bát zbytečné investice, protože u čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz. V případě dalších otázek nám zase napište. Přejeme Vám hezký den

Honza

Dobrý den, chtěl bych vyzkoušet Vaše čočky TopVue Air for Astigmatism (1 čočka). Doktor mi naměřil na obě oči stejné dioptrie u cylindru a osy se však měření liší. Na jednom oku mám -0,75 cylindr a osu 0° a na druhém -1,0 cylindr a osu 180°. Bohužel u Vás je možné cylindr jen -0,75 nebo -1,25 a osa 0° není vůbec k dispozici. Hledal jsem i na jiných web. stránkách a někde osa 0° je někde není. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Honzo, díky za otázku. Výsledky měření se musí pro kontaktní čočky často upravovat. Úprava cylindru je závislá na hodnotě naměřené dioptrie, takže bychom potřebovali znát dioptrie, cylindr i osu. Napište nám prosím ještě jeden komentář se všemi parametry. Zatím díky a přejeme hezký den.

Aleš Hollý

Dobrý den, v současné době a dlouhodobě požívám kontaktní čočky TopVue Air - měsíční, se kterýma jsem velmi spokojený. Byl jsem u očního lékaře a ten zjistil, že na každé oko mám cylindr. Chtěl bych vyzkoušet TopVue Air for Astigmatism, ale mám parametry DP: -2.00 CYL. -0.75 OSA 180° - v nabídce si vyberu DL: -2.50 CYL. -0.50 OSA 180° - v nabídce CYL. -0.50 není Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Aleši, díky za otázku. Na pravé oko vyzkoušejte čočky TopVue Air for Astigmatism s naměřenými parametry a pro levé oko upravte dioptrii na –2,75 a zůstaňte prozatím u klasických TopVue Air. U čoček je případně možné využít službu Garance vrácení peněz a jsou také dostupné v balení po 1 čočce. Cylindr 0,50 se u čoček nevyrábí a doporučuje se jej přepočítat na dioptrii. Určitě ale dodržujte pravidelné kontroly u svého očního specialisty, aby byla včas zjištěna případná změna parametrů. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím mějte hezký den.

Sobotka

Nosil jsem Air a když mi doktorka po kontrole naměřila další věci, tak tyhle pro mě byly jasná volba. Sedí mi stejně dobře a i stejně dobře vidím.

Jan

Dobrý den. V současnosti používám na levé oko čočku switch premier toric. Je to má vůbec první kontaktní čočka a příliš nevyhovuje. Cítím kontakt s víčkem a navíc nejspíš dochází k akumulaci slz pod čočkou, což vede k rozostřenému vidění, dokud nezavřu oko a nezatlačím na víčko. Obdobný problém mám i v pravém oku. Problém je, že mě omezují vysoké kladné dpt. Na brýlích mám (vlevo): +6,0 -1,0 osa 177, čočka: +6,5 -1,25 osa 180. Teoreticky bych mohl zkusit +6,0 -0,75 180° nebo +6,0 -1,25 180°. Druhou možností ale snížím dpt o 0,5. Při takto vysokých dpt to ohniskovou vzdálenost moc nezmění, ale důsledky zřejmě nelze předvídat. Na pravém oku mám na brýlích: +5,5 -0,5 osa 177, čočka +6,0 -0,75 osa 20 (po refrakci optometrista změnil osu) Myslíte, že by bylo vhodné pro pravé oko vyzkoušet i čočku, která korekci astigmatismu nemá? Vidění mi sice při refrakci přišlo lepší, ale se samotnou čočkou v oku to už taková sláva není. Proto mě napadlo prostě zkusit čočku s +5,25 dpt (TopVue Air). Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jane, díky za Váš dotaz. I když bychom Vám poradili opravdu rádi, řešení takovýchto specifických případů na dálku po internetu je poněkud obtížné. Naše doporučení většinou vychází ze všeobecných informací a doporučené přepočty jsou dle obecně daných vzorců a tabulek. Pokud bychom tedy postupovali jako vždy, doporučili bychom Vám pro levé oko dioptrii +6,50 cylindr –0,75 a osu 180°. Pro pravé oko bychom doporučili čočku pouze s dioptrií +5,50. V případech, jako je ten Váš, doporučujeme konzultovat problémy s čočkami přímo se specialistou, který je aplikoval. Měl by Vám nabídnou alternativu a hledat vhodné hodnoty korekce. Pokud ale chcete, vyzkoušejte tyto TopVue Air for Astigmatism. Balení po 1 čočce je na zkoušení ideální a v této velikosti balení jsou dostupné i čočky TopVue Air. Jestliže Vás napadnou jakékoli další dotazy, napište nám. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.

Žaneta P.

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet vaše čočky ale mám parametry sph-1,25 cylindr -1,0, osa 90 a -1,5, cylindr -0,75, osa 80. Cylindr -1,0 na výběr nemáte, mohu ho nahradit -0,75? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Žaneto, díky za Váš dotaz. Ano, cylindr je potřeba upravit na –0,75. Ostatní parametry zůstanou stejné. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

René

Nosil jsem klasické TopVue Air a když se objevil astigmatismus přechod na nové čočky byl snadný a bezproblémový. Tuhle cestu určitě absolvovalo více nositelů.

Anna Krapfová

Dobrý den, koupila bych u vás čočky pro parametry sph -1,25 cyl -2,75 osa 14 a -0,75 cyl -1,5 osa 172°? Chceme je pouze na zkoušku, zda by vyhovovaly. Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Anno, díky za Váš příspěvek. Toto balení pro Vás bude na vyzkoušení ideální. Pro čočky ale musíte parametry lehce upravit. Pro jedno oko vyberte dioptrii –1,25 cylindr –2,25 a osu 10°, pro druhé oko dioptrii –0,75 cylindr –1,25 a osu 170°. Budeme rádi, když nám napíšete, jak Vám čočky seděly. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

Milena Drošková

super. spokojenost.

D.

Vidění perfektně ostré! Jou super.

marketa

u mě naprostá spokojenost. o čočkách vůbec nevím. chtěla jsem je vyzkoušet, abych věděla, že s nimi můžu nahradit biofinity toric. tyhle jsou lacinější a při nošení necítím rozdíl. takže jasná volba

Jana G.

Oči si na ně neuvěřitelně rychle zvykly. Jsou to moje první čočky a vůbec by mě nenapadlo, že nošení bude takhle super!

TopVue Air for Astigmatism (1 čočka)

TopVue Air for Astigmatism patří k torickým kontaktním čočkám korigujícím astigmatismus, které jsou vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Design čoček TopVue Air for Astigmatism využívá pokrokovou stabilizační technologii, která zajišťuje čočce stabilní polohu na oku za každé situace po celou dobu nasazení.

Přejít na základní balení TopVue Air for Astigmatism 3 čočky.

Účinná pomoc při astigmatismu

Astigmatismus patří mezi refrakční oční vady a je zapříčiněn nepravidelným tvarem rohovky, která je u postiženého člověka klenuta podle osy orientované určitým stupněm. Pro dosažení správné korekce oka postiženého astigmatismem je tedy, kromě určení cylindru a stupně osy, nutná ještě stabilní poloha čočky na oku. Tím, že TopVue Air for Astigmatism zachovávají stabilní polohu na oku, je zajištěno, že cylindr a osa čočky jsou umístěny přesně na tom místě rohovky, které je potřeba korigovat pro dosažení kvalitního vidění.

Jak TopVue Air for Astigmatism fungují?

TopVue Air for Astigmatism využívají stabilizační technologii SHT PrismBallast díky níž je dosaženo dokonalé stability čočky na oku. Jedná se o technologii inspirující se klasickým prizmatickým balastem dosahujícím stability čočky působením gravitační síly pomocí ztluštěním dolní části čočky. Při použití klasického prizmatického balastu může docházet k subjektivnímu vnímání zesílení čočky uživatelem, v krajních případech může zasahovat dokonce do optické zóny (např při horších světelných podmínkách a velkého rozšíření pupily). Technologie SHT PrismBallast však toto eliminuje, neboť hmota samotného balastu je rozložena zcela jedinečným způsobem. Díky speciálnímu tvaru a rozložení hmoty balastu TopVue Air for Astigmatism je zachován plynulý pohyb očního víčka po celém povrchu čočky a stabilita čočky je navíc pozitivně ovlivněna mrkáním. K tomu dochází tak, že horní víčko stabilizuje čočku pomocí působení na dvě rovnoměrně rozložené stabilizační zóny čočky.
 SHT Prism Ballast

Pohodlné již od prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism jsou dodávány v blistru, jehož součástí je roztok obohacený zvlhčující látkou – hyaluronátem sodným, který je navíc naprosto kompatibilní s fyziologickým prostředím oka. TopVue Air for Astigmatism jsou díky této látce oku příjemné a pohodlné již od okamžiku prvního nasazení.

Vysoce prodyšné a zároveň hydratované

Inovativní technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air for Astigmatism potřebnou propustnost kyslíku. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air for Astigmatism 100 Dk/t.

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Důležitý faktor pro zdravé užívání kontaktních čoček představuje také obsah vody. TopVue Air for Astigmatism jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody si zachovávají vysoký stupeň hydratace v průběhu celého dne. Množství vody obsažené v TopVue Air for Astigmatism také snižuje hromadění depozit na povrchu čoček.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 1 čočka
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Hyaluronát sodný: Ano