TopVue Air Multifocal (1 čočka)


Výhodnější balení: TopVue Air Multifocal (3 čočky) - 489 Kč (ušetříte 48 Kč)


attributesPrimary

Úterý 25.6.

cleaner
blank
Přidejte si výhodně roztok:
289 Kč

179 Kč

Dopravci

kurýr GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Skladové objednávky přijaté do 17:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
65 Kč
95 Kč
ZDARMA
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Skladové objednávky přijaté do 14:00 doručíme následující pracovní den.*
Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 1600 Kč
69 Kč
99 Kč
ZDARMA
Večerní doručení Večerní doručení – Praha
Skladové objednávky přijaté do 11:00 doručíme tentýž pracovní den.*
Platba předem
Dobírka


Výdejní místa

Zasilkovna.cz Geis Point Osobní převzetí:
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Hotovost
Objednávky nad 1600 Kč
29 Kč
59 Kč
ZDARMA


*Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1 – 2 dny. Balíček odesíláme až po připsání částky na náš účet.

*Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Tyto podmínky jsou platné v rámci České republiky.


*Večerní doručení: Pro skladové objednávky přijaté do 11:00 můžete očekávat doručení ten samý den mezi 18:00 a 22:00. V den doručení obdržíte SMS s heslem pro převzetí balíčku. Při platbě na dobírku mějte prosím připravenou hotovost, dopravce bohužel nemá k dispozici platební terminál.
 

On-line platby

Platební (kreditní) karty:

Při on-line platbě na našem eshopu lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a platební systém PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou Diners Club platba kartou PayPal

ePlatba:

Při použití služby ePlatba máte možnost využít banky Raiffeisenbank, Komerční banka, Fio banka, mBank, Sberbank a Česká spořitelna.
ePlatba Raiffeisenbank ePlatba Komerční banka ePlatba Fio banka ePlatba Mbank ePlatba Sberbank ePlatba Česká spořitelna

Hodnoceno 56 x

Komentáře

Přidat komentář

Jitka Collisová

Dobrý den, můj optik mi doporučil bifokální čočky, které by na pravém oku byly -2,50 na dálku a -1,00 na blízko a na levém oku mám -1,75 na dálku a -0,25 na na blízko. Poradíte mi, prosím, jak si je mám objednat? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jitko, díky za dotaz. U multifokálních čoček se zadává dioptrie naměřená na dálku. U Vás by to znamenalo pro pravé oko dioptrii –2,50 s adicí +1,50. Pro levé oko by to byla dioptrie –1,75 a adice +1,50. Vyzkoušejte tyto TopVue Air Multifocal v balení po 1 čočce, případně v klasickém balení, u kterého je možné využít službu Garance vrácení peněz. Najít 100% vyhovující multifokální čočky není někdy úplně jednoduché a nákup jiné značky by se pro Vás mohl stát zbytečnou investicí. Když se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Mirka

Dobrý den , mám na dálku -1,5D na blízko vidím dobře . Jaký mám zvolit add power ? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Mirko, díky za otázku. Pokud máte naměřené dioptrie pouze na dálku, měly by Vám vyhovovat sférické čočky – tedy pouze se sférickou dioptrií –1,50. Multifokální čočky jsou určeny pro korekci vidění na dálku i na blízko, takže pokud vidíte do blízka bez problémů, doporučili bychom Vám čočky TopVue Air. U čoček můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že Vám multifokální čočky doporučil oční specialista, napište nám prosím více informací. Zatím děkujeme a přejeme Vám hezký den.

Martin Hnilo

Dobrý den, šlo opravdu o omyl, levé oko -3,25,+1,00, pravé -3,75, +1,00. Jaká by byla tedy správná hodnota add power? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Martine, díky za upřesnění. Adice se vypočítá tak, že se od dioptrie naměřené do dálky odečte dioptrie naměřená na blízko. U Vás by vyšly hodnoty dost vysoké. U levého oka by to byla dioptrie –3,25 a adice +4,25. Pro pravé oko bychom doporučili upravit dioptrii na –3,50 a adice by vycházela na +4,50. Bohužel nemáme v nabídce kontaktní čočky, které by takhle vysokou adici nabízely. Je možné, že jde o nějaké nesrovnalosti s parametry. Nesprávná znaménka mohou výpočet úplně rozhodit. Poraďte se raději s kontaktologem. Budete mít jistotu, že vyberete správné parametry čoček. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Martin Hnilo

Dobrý den, jsem dlouholetý uživatel kontaktních čoček na krátkozrakost. V psolední době jsem začal hůře vidět na blízko. Rád bych vyzkoušel multifokální čočky Topvue. Lékař mi naměřil tyto hodnoty: levé oko -3,15, +1,00, pravé -3,75, +1,00. Jak mám správně zvolit Add power? Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Martine, díky za Váš dotaz. Pro levé oko máte skutečně naměřené dioptrie –3,15? Většinou se hodnoty udávají po 0,25. Napište nám prosím, zda jste zapsal dioptrii pro levé oko správně. Zatím díky a přejeme Vám hezký den.

Tomáš Petržilka

Dobrý den, chápu správně, že když si chci objednat čočky s dioptriemi +4 na blízko a +2,5 na dálku, musím do pole dioptrie zvolit +4 a do pole add power +2,5? Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Tomáši, děkujeme za otázku. U multifokálních čoček se zadává dioptrie naměřená do dálky a adice je rozdíl mezi naměřenými dioptriemi do dálky a do blízka. U Vás bychom doporučovali dioptrii +2,50 a adici +1,50. Vyzkoušejte parametry na těchto TopVue Air multifocal a kdyby Vám snad nevyhovovaly, konzultujte výběr čoček s očním specialistou. Multifokální čočky jsou složité a mnohdy je nutné vyzkoušet více značek, něž najdete ty správně čočky pro korekci presbyopie. Pokus byste se chtěl zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

Věra Svobodová

Dobrý den, mám pravé oko +1,25 D, levé oko +1,0 D a do blízka na obě oči 1,75 D. BC 8.8, ADD High. Chci si objednat měsíční čočky, ale nějak v tom tápu. Můžete mi prosím poradit? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Věro, díky za Váš dotaz. Nosila jste už nějaké kontaktní čočky? Pokud ano, napište nám prosím jaké a s jakými parametry. Kdybychom měli vypočítat adici z uvedených dioptrií, určitě by nám nevyšla hodnota, která spadá do adice High. Není 1,75 právě adice? Předem díky za doplnění informací. Zatím mějte hezký den.

Josef Kramarovič

dobry den poterebuji poradit mam dioptrie leve oko PWR+2, 50 ADD+1,50 Prave oko PWR+1,50 ADD +1,50 mel jsem čočky COMFILCOM A při stejnyma parametry vidim huř do blizka dekuji za odpoved

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Josefe, díky za Váš dotaz. Multifokální čočky mají poněkud složitější funkci. Jsou konstruovány tak, že kombinují několik optických zón. Na čočce oko vlastně přechází od dioptrií na blízko až k dioptriím do dálky. Existuje několik typů konstrukce čočky a tak se způsob fungování multifokálních čoček může u jednotlivých výrobců lišit. Pokud chcete, můžete ještě vyzkoušet čočky TopVue Air Multifocal s vyšší adicí. Pokud Vám ale nebudou vyhovovat, raději konzultujte výběr nových čoček se svým očním specialistou. Pokud se budete chtít na něco zeptat, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Hana Pekárková

Dobrý den, jaké parametry multifokálních čoček bych měla zadat, když na pravém oku mám do dálky -2,5, cyl -0,25, osa 165 a na levém -2,5, cyl 0,5, osa 180. Na blízko, bez brýlí nebo čoček, přečtu vše (nebyla mně naměřena žádná dioptrie), ale s brýlemi nebo čočkami na dálku mám se čtením problém. Mohly by tento problém vyřešit multifokální čočky? Pokud ano, jakou hodnotu "adice" mám zvolit? Předem děkuji za radu.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Hano, díky za Váš dotaz. Podle naměřených parametrů Vás trápí astigmatismus. Jaké kontaktní čočky nyní nosíte? Pokud nosíte sférické čočky (pouze s dioptrií) je možné, že vidění na blízko je negativně ovlivněno chybějící korekcí astigmatismu. Není vyloučena ani presbyopie, ale doporučili bychom Vám navštívit kontaktologa, který Vám sdělí přesnou diagnózu. Adice je totiž rozdíl mezi dioptrií naměřenou do dálky a do blízka. Nemáme ji tedy z čeho vypočítat. Pokud byste se ale chtěla zeptat na něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Marie Kuncová

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet kontaktní čočky. Jak prosím správně zvolit? Mám na dálku PO + 1 , LO +0,75 , na blízko PO +2,25 a LO + 2. ADD mám na dálku +1,25 a osa 20. Děkuji za odpověď. Majka Kuncová

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Marie, díky za otázku. Bohužel si mejsme jistí Vašimi naměřenými parametry. Adici lze snadno vypočítat rozdílem mezi dioptriemi do dálky a do blízka. Hodnoty, které popisujete jako adici, jsou ale hodnoty uváděné při astigmatismu – cylindr a osa. Můžete si, prosím, u svého očního specialisty ověřit, jaká oční vada Vás trápí a jaký typ čoček byste měla zvolit? Pokud půjde o kombinovanou vadu presbyopie a astigmatismu, pak Vás musíme odkázat na osobní konzultaci s kontaktologem. V naší nabídce bohužel čočky pro takový typ oční vady nemáme. Jestli pro Vás budeme moci něco udělát, určitě nám napište. Zatím Vám přejeme hezký den.

Eliška Skořičková

Moje první zkušenost. Nosím je už poslední týden a oči jsou spokojené. Vidění je ostré. Nemám co vytknout.

Ivona Šašková

Jsou pohodlné i na úplném konci měsíce. Zatím jsem to tak u žádných čoček neměla. Ráda je doporučím.

Renata Pavlovcová

Na základě předchozí komunikace ze dne 13.6.2018: "Dobrý den, Renato, děkujeme za Váš dotaz. Pro pravé oko si objednejte čočky s dioptrií +2,25 a adicí +2,00 a pro levé oko dioptrii +3,00 a adici +2,00. Pokud byste měla jakékoli další otázky, napište nám." , jsem si pořídila čočky, ale vidím do blízka rozmazaně. Podle všeho mám pravé oko dominantní a potřebuji poradit, jestli si mám na pravé oko pořídit čočku s vyšší adicí nebo na levé s nižší. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Renato, díky za Váš dotaz. Je nám líto, že Vám čočky nevyhovují. Hodnoty jsme Vám vypočítali z dioptrií, které jste ve svém předchozím dotazu uvedla. Protože nemáme možnost osobního kontaktu, jediná možnost pro nás je, postupovat dle obecných vzorců. Skutečnost se ale může lišit. Podle těchto vzorečků postupují i kontaktologové. Ti ale mají možnost okamžitě reagovat, když hodnoty nejsou vyhovující. Každé oči jsou jiné a čočky nemusí vyhovovat z mnoha důvodů. Navíc aplikace multifokálních čoček může být komplikovaná. Někteří nositelé si na multifokální čočky nikdy nezvyknou. TopVue Air Multifokal nerozlišují dominantní a nedominantní oko. Pokud chcete vyzkoušet jiné multifokální čočky, doporučujeme Vám návštěvu aplikačního střediska. Zároveň Vám doporučujeme poradit se o vhodných hodnotách korekce osobně s odborníkem. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím přejeme hezký den.

Hanz

Vyhovují mi. Oči si chvíli zvykaly na to, jak čočky fungují, ale nakonec to pobrali a já si užívám bez brýlí. Čočky jsou prostě v mnoha situacích pohodlnější. Díky za doporučení.

Zuzana

Dobrý den poradite mi prosím jakou zvolit adici.když mám na pravé oko.2+ a na levé 3+? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, Zuzano, díky za Váš dotaz. Adice se počítá v případě, že jsou pro oči naměřené dioptrie do dálky i do blízka. Hodnoty Vám musí sdělit Váš oční specialista. Pokud budete chtít údaje doplnit, nebo se zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Kožera Petr

Vypadá to dobře. Každý den je nošení lepší, takže věřím, že si oči zvyknou. Pohodlí je ok, oči nejsou unavené.

Renata Pavlovcová

Dobrý den, nosím multifokální brýle a chtěla bych vyzkoušet multifokální kontaktní čočky. Na pravém oku mám hodnoty do dálky +2,25 a do blízka +4,00 a na levém oku do dálky +3,00 a do blízka +4,75 dioptrií. Jaké mám zvolit hodnoty u čoček? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Renato, děkujeme za Váš dotaz. Pro pravé oko si objednejte čočky s dioptrií +2,25 a adicí +2,00 a pro levé oko dioptrii +3,00 a adici +2,00. Pokud byste měla jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Lenka Hrdinová

Dobrý den,jaké zvolit hodnoty čoček,když mám na dálku -4,25 a druhé oko -3,5.Na blízko s těmito brýlemi vidím rozmažaně,proto je na čtení musím odkládat.S klasickými čočkami mám proto problém,protože vidím dobře do dálky,ale na blízko rozmazaně. Předem děkuji za odpověď a radu.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Lenko, díky za Váš dotaz. Pravděpodobně Vás začala trápit presbyopie. Pro její korekci jsou skutečně vhodné multifokální kontaktní čočky. Hodnoty adice se ovšem jen tak neodhadují a vycházejí z provedeného měření zraku. Pokud chcete čočky vyzkoušet bez návštěvy očního specialisty, objednejte si čočku s dioptrií –4,00 s adicí +1,00 pro jedno oko a pro druhé –3,25 a opět zvolte nejnižší možnou adici +1,00. V případě, že navštívíte kontaktologa, provede znovu měření a naměří Vám na každém oku dioptrii do dálky i do blízka. Z těchto hodnot se pak vypočítá adice. Pokud byste se chtěla zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Ivoš

Příjemnost materiálu mě překvapila. S většinou čoček jsem měl míval po delším nošení problémy. Tady u TopVue všechno v pořádku. Paráda a velká spokojenost.

Dáda Drdová

super pohodlné. oči si hodně rychle zvykly

Kamil Čurda

Čočky nasadím a po prvním mrknutí o nich nevím. Materiál je příjemný a vidím konečně všechno. Bylo mi protivné mít několikery brýle.

Ája

Dobrý den, prosím o radu: mám brýle s hodnotami pravé oko -5,5, add 1,75 levé oko -3,5 add 1,75 jaké zvolit hodnoty u čoček - domnívám se, že by stačilo -5,25 a -3,25, ale nevím si rady s addicí, pokud je na výběr jen 1,5 a 2,0. A ještě mám dotaz: pro lepší snášenlivost čoček na oku má větší význam vyšší hodnota obsahu vody nebo raději vyšší hodnota Dkt? Děkuji za radu i za výborný web :-)

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ájo, díky za Vaši otázku. Ano, u kontaktních čoček byste měla dioptrie upravit. Dle tabulkových přepočtů Vám doporučujeme pro pravé oko dioptrie –5,25 s adicí +1,50 a pro levé oko –3,25 s adicí +1,50. Abyste si vhodnost parametrů ověřila, objednejte si tyto TopVue Air Multifocal. Pokud by snad vidění do blízka bylo nedokonalé, můžete pak vyzkoušet zvýšit adici. Tabulkové přepočty nemusí být 100%. Snášenlivost materiálu kontaktních čoček záleží na potřebách očí konkrétního nositele. Tyto potřeby jsou různé. Někdo potřebuje kontaktní čočky s vysokou propustností kyslíku, jiní musí mít kontaktní čočky s dominancí obsahu vody. Proto je vždy nutné kontaktní čočky vyzkoušet. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Daňek.

Sedly mi hned na poprvé skvěle. Celý den v pohodě. Večer byly oči OK.

Václav Vaňousek

Dobrý den, chtěl bych si objednat a vyzkoušet multifokální čočky. Mám levé oko -5 a pravé -6 . Pro lepší čtení používám brýle +1. Můžete mi prosím poradit jakou hodnotu čoček si zvolit ? Děkuji za radu.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Václave, díky za Vaší otázku. Oční vadu by Vám měl diagnostikovat oční lékař. U multifokálních čoček je při objednání nutné zadat dioptrii do dálky a k tomu adici, která se vypočítá jako rozdíl mezi dioptrií do dálky a dioptrií do blízka. U Vašich dioptrií je třeba udělat korekci pro kontaktní čočky a dle Vámi zadaných parametrů by výsledkem tedy měla být dioptrie –4,75 s adicí +5,75 pro levé oko a dioptrie –5,50 s adicí +6,50 pro pravé oko. Takové hodnoty nenajdete u žádných kontaktních čoček, které jsou standardně vyráběny. Doporučujeme Vám tedy osobní konzultaci s kontaktologem, který Vám přeměří zrak a umožní vyzkoušet vybrané kontaktní čočky. Nejvyšší hodnoty adice najdete například u Proclear Multifocal XR. Adice je zde do +4,00. Vzhledem k ceně čoček a nepravděpodobnému výsledku Vám opravdu doporučujeme osobní konzultaci s lékařem. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Zatím mějte hezký den.

Jiří Vlček

Dobrý den, jaké parametry multifokálních čoček bych měl zadat, když na jednom oku mám do dálky -3,5 a na druhém -4,0 do dálky. Na blízko brýle nepotřebuji a čtu nejraději bez brýlí. Jakou hodnotu "adice" mám zvolit? Předem děkuji za radu.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jiří, díky za Váš dotaz. Multifokální čočky jsou určeny pro korekci presbyopie. Při této vadě jsou pacientovi naměřeny dioptrie do dálky i do blízka. Při objednání se zadává dioptrie do dálky a adice. Adice se vypočítá tak, že od dioptrie do dálky odečteme dioptrii do blízka. Pokud tedy nemáte žádnou dioptrii naměřenou, měly by Vám stačit obyčejné sférické kontaktní čočky – například TopVue Air s dioptrií –3,25 pro jedno oko a pro druhé –3,75 (u dioptrií „z brýlí na čočky“ se dělá malá úprava z důvodu rozdílné vzdálenosti kontaktní a brýlové čočky od oka). V případě, že si nejste jistý druhem oční vady, doporučujeme Vám vyšetření a osobní konzultaci s lékařem. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Stela Králíková

skvělé vyrovnání vidění na dálku i blízko. z kombinovaných čoček jsou pro mě nejlepší. o čočkách nevím ani minutu z celého dne.

Deniska Pavlíková

konečně vidím všechno ostře. multifokální čočky jsou boží. Díky za pomoc s výběrem.

Ivana Kosová

dekuji za odpoved a prosim jktere cocky bys jste mi doporucila?dekuji Kosova

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ivano, doporučujeme Vám právě tyto TopVue Air Multifocal. Můžete objednat dvě tyto zkušební čočky (každou s odpovídajícími parametry), nebo můžete objednat dvě balení po 3 kusech a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Ivana Kosová

Moc dekuji za odpoved a radu!prave oko do dalky +2,50leve +2,75 add.1,75 na blizko prave +4,25leve+4,75 velice dekuji za odpoved s pozdravem Kosova

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za doplnění. Pokud zápis chápeme správně, měly by Vám vyhovovat následující parametry kontaktních čoček: pro pravé oko dioptrie +2,50 a adice + 1,75. Pro levé oko zvolíte dioptrii +2,75 a adici +1,75. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

Ivana Kosová

Dobry den prosim o rada,jake cocky muzu objednat kdyz mam namereno na dalku plus 2,75 PLUS 2,50 A NA DALKU PLUS 4,25 A 4,50?OMLOUVAM SE ALE NEJDOU MI PLUSKA DEKUJI S POZDRAVEM KOSOVA.PS A ADD,1,75

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ivano, děkujeme za Váš dotaz. Díváte se správně po multifokálních kontaktních čočkách. Při objednávání multifokálních čoček se zadává dioptrie do dálky a daná adice. Bohužel nejsme v Vašeho zápisu příliš moudří. Pokud se koriguje presbyopie, jsou pro každé oko naměřeny dioptrie do dálky i do blízka. Abychom Vám mohli správně poradit, byl by pro nás ideální zápis v následujícím pořadí – pravé oko: dioptrie do dálky, dioptrie do blízka a pak levé oko: dioptrie do dálky a dioptrie do blízka. Adice se pak vypočítá jako rozdíl mezi dioptrií do dálky a dioptrií do blízka. Pokud je to možné napište nám neměřené parametry ještě jednou. Děkujeme a přejeme hezký den.

Slavek

Dobrý den. Jaké parametry čočky bych si měl objednat, když na dálku mám -0,25 a na blízko +1 ? Děkuji za radu.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Slávku, děkujeme za Váš dotaz. Měly by pro Vás být vyhovující kontaktní čočky s dioptrií –0,25 a adicí +1,00. Přesně vychází adice +1,25, ale tato hodnota adice není u kontaktních čoček vyráběna. Vždy je lepší parametry podhodnotit, než volit hodnoty vyšší. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Dara

Pohodlné příjemné vidění je ostré. U mě určitě spokojenost a veliká.

Alena Šmejkalová

podle listku na bryle je to -3 na dalku, -0,5 na blizko add 1,00

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za doplnění informací. Podle tabulkových přepočtů nám vychází adice +2,50. U multi­fokálních kontaktních čoček se zadává dioptrie do dálky – tedy –3,00 a adice +2,50. Doporučujeme Vám objednat tyto zkušební čočky, abyste si ověřila, že tato korekce bude odpovídající. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Alena Smejkalova

Dobry den,pri poslednim měření mam 3 dioptrie na obou očích na dalku a 1 dioprii na blizko. Můžete mi poradit,jake cocky objednat? Dekuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Abychom Vám mohli poradit, potřebujeme, abyste uvedla u naměřených dioptrií plusová a minusová znaménka. Předem děkujeme za doplnění údajů a zatím přejeme hezký den.

Honza D.

Čočky jsem si objednal na zkoušku a jsou super! Určitě objednám větší balení.

Kateřina Konečná

Dobrý den, jaké parametry multifokálních čoček bych měla zadat, když na jednom oku mám do dálky +1 a na blízko +3 a na druhém +0,75 do dálky a na blízko +2,75? Předem děkuji za radu.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kateřino, děkujeme za Váš dotaz. Budete potřebovat dvě balení kontaktních čoček, kdy pro první oko si objednáte dioptrie +1,00 s add power +2,00 a pro druhé oko +0,75 s ad power +2,00. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám krásný den.

Eliška Kreuzerová

Dobrý den. Pohodlnější čočky jsem ještě neměla. Vidění je perfektní a vydrží pohodlné celý měsíc. Určitě můžu doporučit.

Danka

Zdravím, co zadat v obj, když do dálky jsem bez vady, pouze na čtení mám 2+?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Danko, děkujeme za Váš dotaz. Zvolíte si dioptrii 0,00 a Add power +2,00. Přejeme hezký den.

Dagmar Pelikánová

Dobrý den, mám čerstvě změřené dioptrie u očního optika a chtěla bych si u Vás objednat kontaktní čočky, ale ztrácím se jaké mám vlastně uvést hodnoty, když mám naměřeno na dálku +1 a na blízko +3 na obou očích. Předem moc děkuji za radu.D

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Dagmar, děkujeme za Váš dotaz. Pokud máte naměřeny dioptrie do blízka i do dálky, budete potřebovat multifokální kontaktní čočky. Při objednání zvolíte dioptrii do dálky, tedy +1 a Add power +2. První aplikace by měla proběhnout s asistencí a po konzultaci s kontaktologem. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

Jan Loucký

Dobrý den. Super čočky. Vyhovují mi a určitě objednám celé velké balení.

Karla S.

už nikdy více dvoje brýle! vážně vidím ostře jak na blízko tak na dálku. jsem nadšená a s čočkami převelice spokojená. určitě můžu doporučit všem kteří váhají

Iva

Dobrý den . Jsem krátkozraká,tzn.nosim čočky na dálku P-7 a L-6. Pro čtení však potřebují čtecí brýle +1,5. Jaké čočky bych si měla prosím objednat? Moc děkuji a hezký den. Iva

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ivo, měly by Vám vyhovovat multifokální čočky s dioptrií P –7,50 a L –6,50 a pro obě oči Add power +1,50. Ideální by samozřejmě bylo poradit se osobně s kontaktologem, který by provedl měření a řekl Vám tyto hodnoty s jistotou. Můžete objednat tuto jednu čočku na zkoušku, případně větší balení 3 kusů. U čoček je možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další dotazy, napište nám, rádi Vám poradíme. Přejeme hezký den.

Eva

Dobrý dem, omlouvám se,že jsem neuvedla znaménko. na dálku mám +1,50 a na blízko +3,75. Čočky jsem již nosila,ale neměla jsem tolik dioptrii na blízko a proto už teď potřebuji silnější.Děkuji za odpověď s pozdravem Eva.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Evo, i s těmito znaménky platí to, co bylo uvedeno v předchozí odpovědi. Při objednání budete zadávat Add power +2,00 a dioptrii +1,50. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Eva

Dobrý den,mám dotaz,jaké čočky bych potřebovala,když mám na dálku 1,5 a na blízko 3,75 dioptrie. děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Evo, děkujeme za Váš dotaz. Pokud máte dioptrie na blízko i na dálku naměřené na každém oku je nutné korigovat presbyopii a můžete vybírat z kategorie multifokálních kontaktních čoček. V zápisu naměřených dioptrií neuvádíte znaménka, takže předpokládáme, že dioptrie na dálku je +1,50 a dioptrie na blízko –3,75. V tomto případě budete při objednání zadávat Add power +2,00 a dioptrii +1,50. Jestli jste čočky dosud nikdy nepoužívala, doporučujeme Vám návštěvu kontaktologa, který provede oční vyšetření a měření přizpůsobené kontaktním čočkám. Přesto můžete vyzkoušet čočky TopVue Air Multifocal, u kterých je možné využít Garanci vrácení peněz. Pokud budete mít další dotazy, nebo budete tento chtít nějakým způsobem doplnit, určitě se na nás obraťte. Přejeme hezký den.

Alžběta Franková

zkusila jsem a takhle pohodlné čočky jsem ještě nikdy neměla. jsem 100 % spokojená!

Karla

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké cocky objednat na parametry 8.6 14.0 -0.25 +2.00 D pravé oko, levé 8.6 14 .0 +0.25 +2.00 D Děkuji za odpoveď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, pokud uvádíte hodnoty zapsané v pořadí – zakřivení, průměr, dioptrie a ADD power, pak potřebujete multifokální kontaktní čočky. Můžete si vybrat jednodenní hydrogelové čočky Dailies AquaComfort Plus Multifocal nebo například měsíční silikon – hydrogelové Biofinity Multifocal. Musíme Vás ale upozornit, že výběr kontaktních čoček bez porady s očním specialistou s sebou nese riziko ztráty finančních prostředků. Kontaktolog by Vám po vyšetření doporučil čočky, provedl by první aplikaci a společně byste posoudili, zda Vám opravdu vyhovují. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.

Lust K.

v očích je nevnímám. osvědčily se mi i v náročnějších podmínkách a na prašných místech. jsou moc fajn

Kateřina Tas

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet čočky TopVue Multifocal. Mohli byste mi poradit jaké dioptrie objednat. Byly mi naměřeny tyto hodnoty: dálka P +6 = 1.25 L +4=1.0 blízko P +7,75 = 1.25 L + 5,75 = 1.0 Děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Kateřino, děkujeme za Váš dotaz. Zdá se, že předpis není úplný a chybí zapsaná osa. V každém případě je nutné při těchto naměřených parametrech pro multifokální čočky použít ekvivalent a zvolit dioptrie pro pravé oko +7,00 a pro levé oko +4,75 a ADD power u obou +1,75. Vzhledem k tomu, že jde o přepočet parametrů, může se stát, že neuvidíte naprosto dokonale. Pokud chcete mít opravdu jistotu, navštivte optometristu, který Vám po přeměření vybere vhodné čočky. Přejeme hezký den.

Marta Jakešová

Děkuji za odpověď , objednala jsem si je , ale nevím jestli jsem neudělala chybu. Protože čočky pouze na dálku mám v mínusu.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Marto, při očním vyšetření Vám lékař jistě diagnostikoval oční vadu. Pokud Vám na oku naměřil dioptrie na dálku i na blízko, jedná se o presbyopii. Tato vada se koriguje multifokálními čočkami. S naměřenými dioptriemi +4,25 na blízko a +2,00 na dálku souhlasí informace z předchozí odpovědi na Váš komentář. Pokud máte možnost, zašlete nám kopii Vašeho lékařského předpisu spolu s dotazem na kontaktní email. Děkujeme a přejeme hezký den.

Marta Jakešová

Dobrý večer, chtěla bych vyzkoušet tyto čočky , jaké mám zadat dioptrie ,a ADD, když mám na dálku 4.25 a na blízko 2 dioptrie. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Marto, pokud jsou dioptrie naměřené pro brýle, zadáte při objednání kontaktních čoček dioptrii +4,50 a Add power +2,50. V případě, že jsou dioptrie naměřené pro kontaktní čočky, zadáte dioptrii +4,25 a Add power +2,00. Pokud budete mít další otázky, neváhejte nás kontaktovat. Přejeme hezký den.

Pešková

Hledala jsem multifokální čočky za dobrou cenu a to tyto splňují, navíc jsou při používání naprosto v pohodě.

Zdeňka Kováčová

Maximální spokojenost, čočky netlačí, nedráždí oči a vydrží pohodlné i při celodenní práci s PC.

Jan Kavalda

Pružné, tenké, pohodlné a na oku stabilní. Tahle značka je zatím ta nejlepší!

Hanka

Dobrý den, bylo mi naměřeno zakřivení 8.7, mohla bych čočky přesto vyzkoušet?

Zákaznický servis

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Zakřivení nehraje příliš důležitou roli. Ve Vašem případě je tento rozdíl pouze 0,1 a navíc čočky TopVue Air Multifocal jsou nové, vysoce přilnavé. Nákup těchto čoček k vyzkoušení můžeme tedy doporučit.

David

Nebyl jsem si jistý co znamená add power a paní na zákaznickém servise byla velmi ochotná a pomohla mi s dokončením objednávky.

Lucie nová

Dobrý den, je potřeba k těmto čočkám zakoupiut roztok? Děkuji

Zákaznický servis

Dobrý den, vzhledem k tomu, že se jedná o měsíční čočky, které je nutné na noc z očí vyndavat a ukládat do roztoku, je nákup roztoku nutný.

Martin T.

Velmi pohodlné a přijemné čočky! Přesvědčilo mne to ke koupi většího balení :)

TopVue Air Multifocal (1 čočka)

TopVue Air Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Konstrukce a design čoček TopVue Air Multifocal využívající několika optických zón zaručuje kvalitní korekci zraku na všechny vzdálenosti a zároveň vysoký komfort nošení.

Přejít na základní balení TopVue Air Multifocal 3 čočky.

Pohodlné a účinné řešení presbyopie

Presbyopie, nebo také stařecká vetchozrakost, patří mezi oční vady podmíněné věkem. Vlivem přirozeného stárnutí a opotřebení organismu dochází u většiny lidí kolem čtyřicátého roku života ke zhoršení zraku – vlivem ztráty pružnosti oční čočky není oko schopno dostatečně zaostřovat na blízko i do dálky. Multifokální čočky TopVue Air Multifocal představují pohodlné a účinné řešení těchto obtíží.

Jasný pohled na všechny vzdálenosti

optické zóny

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal jsou konstruovány pomocí několika optických zón. Při tomto principu střídání jednotlivých optických zón v soustředných kruzích je využíváno přirozené fyziologické vlastnosti oka, kdy se při zaostření na blízké předměty zornice stahuje a při pohledu do dálky naopak rozšiřuje. Optická zóna korigující vidění na blízko je tak soustředěna v centru čočky, přičemž ji směrem k okrajům střídají zóny pro pohled na větší vzdálenosti.

Jakou adici zvolit?

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal disponují čtyřmi adičními hodnotami. V případě, že se naměřená adice pohybuje mezi dvěma z těchto čtyř adičních hodnot, volíme tu hodnotu, která je nižší. Pokud je třeba zohlednit dominantnost očí, volíme pro dominantní oko hodnotu vyšší, pro nedominantní pak hodnotu nižší.

Pohodlné již od prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal jsou dodávány v blistru, jehož součástí je roztok obohacený zvlhčující látkou – hyaluronátem sodným, který je navíc naprosto kompatibilní s fyziologickým prostředím oka. TopVue Air Multifocal jsou díky této látce oku příjemné a pohodlné již od okamžiku prvního nasazení.

Vysoce prodyšné a zároveň hydratované

Pokrokové technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air Multifocal potřebnou propustnost kyslíku. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air Multifocal 100 Dk/t.

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue multifocal Důležitý faktor pro zdravé užívání kontaktních čoček představuje také obsah vody. TopVue Air Multifocal jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody si zachovávají vysoký stupeň hydratace v průběhu celého dne. Množství vody obsažené v TopVue Air Multifocal také snižuje hromadění depozit na povrchu čoček.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 1 čočka
Adice: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Obsah vody: 45%
Dioptrický rozsah: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
UV filtr: Ne
Hyaluronát sodný: Ano