Garance vrácení peněz

TopVue Blue Blocker (180 čoček)

2 199 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 22.7. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
2 199 Kč

Popis čoček TopVue Blue Blocker

Tyto jednodenní čočky oblíbené značky TopVue si nejvíce užijete, pokud trávíte hodně času prací na počítači a sledováním obrazovek digitálních zařízení. TopVue Blue Blocker jsou schopné filtrovat modré světlo, které vyzařují displeje digitálních zařízení. Touto svou výjimečnou schopností pomáhají TopVue Blue Blocker předcházet digitální únavě zraku.
Jako jednorázové čočky navíc nabízí nejzdravější a nejjednodušší formu nošení kontaktních čoček. Nepotřebujete k nim žádné další příslušenství.

Jednodenní čočky TopVue Blue Blocker jsou dostupné také v balení:
TopVue Blue Blocker (5 čoček)
TopVue Blue Blocker (30 čoček)
TopVue Blue Blocker (90 čoček)

Blue Blocker - ochrana před digitální únavou očí

Přemíra umělého modrého světla z televize, displejů chytrých telefonu a různých monitorů či tabletů vede k narušení přirozeného biorytmu a k tzv. digitální únavě očí.
Čočky TopVue Blue Blocker blokují více než 16 % modrého světla o vlnové délce 400 nm - 450 nm. Protože kontaktní čočka leží přímo na oku, je efekt ochrany před modrým světlem vyšší než u brýlových čoček.

Modré světlo, které vyzařují displeje digitálních zařízení, působí nepříznivě na fungování organismu a může vám výrazně narušovat kvalitu spánku.
Je tomu tak proto, že modré světlo se přirozeně vyskytuje v ranních hodinách a postupně přechází do červeného barevného spektra. Pokud pracujete s počítačem, tabletem, nebo třeba sledujete filmy a seriály - toto umělé modré světlo dává vašemu tělu pokyn, že by mělo být aktivní. Škodlivá část modrého světla (380 - 460 nm) navíc také zrychluje stárnutí oka a je zde i riziko poškození sítnice.
Díky čočkám TopVue Blue Blocker se můžete těmto rizikům vyhnout a dopřát svým očím příjemnou ochranu.

Vždy pohodlný materiál čoček TopVue Blue Blocker

TopVue Blue Blocker jsou vyrobeny z materiálu hydrogelového typu - Methafilcon A a celých 55 % čočky tvoří voda. Vysoký obsah vody se stará o to, že jsou čočky po celou dobu nošení jemné a pro oči komfortní.
Aby bylo zajištěno pohodlí během nošení i nositelům, jejichž oči mají sklon k vysychání, jsou čočky ošetřeny zvlhčující technologií ASSL - Aqua Safety Shield Layers.

Dvojitá ochrana očí

Vedle ochrany před modrým světlem mají jednodenní čočky TopVue Blue Blocker zaveden také UV filtr. Čočky tedy podporují i ochranu očí před ultrafialovým zářením.
Aby byly oči před UVA a UVB paprsky chráněny 100%, kombinujete čočky TopVue Blue Blocker se svými oblíbenými slunečními brýlemi.

Vlastnosti - TopVue Blue Blocker (180 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 180 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 55%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Blue Blocker
UV filtr: Ano
Blue Blocker: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (8)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jiří Smrčka

Mohu jednodenní čočky použít na dva dny?

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Jiří, děkujeme Vám za otázku. Jednodenní čočky jsou určené k jednorázovému nošení. Tzn. že ráno si aplikujete nové čočky, večer je vyjmete a vyhodíte. Čočky nejsou dělané k uchování a dalšímu použití. Při přenášení čoček hrozí zdravotní rizika, proto tento postup nedoporučujeme. Více informací si můžete přečíst v článku. V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici. Hezký den.

Damu Robin

Dobrý den po změření očí pro kontaktní čočku mám mít čočky se zakřivením 8.70, velikost zde zmíněná není, chci se zeptat je zde nějaká tolerance v zakřivení, či se mám raději podívat po jiném produktu. Na vaších čočkách se mi líbí blue blocker jelikož pracuji s více obrazovkami najednou.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Robine, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm. Takže rozdíl 0,10 mm by Vaše oči měly bez potíží zpracovat. Pokud by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Černá L.

Jsou perfektní. Zatím jsem se žádnýma čočkama takhle spokojená nebyla.

Ivana Přílepová

Musím na ně použít před nandáním nějaký roztok?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Ivano, děkujeme za otázku. Čočky jsou připravené ihned k použití. Stačí otevřít blistr a čočky nasadit. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Václav

Konečně!!! U počítače sedím v některé dny i 12 hodin a oči mě často bolely. Čočky topvue nosím měsíc a můžu říct, že jejich efekt je rozhodně znát.

libor mach

chci čočky vyzkoušet. je i menší balení?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Libore, díky za otázku. Nejmenší balení čoček TopVue Blue Blocker obsahuje 5 kontaktních čoček. Toto balení je na vyzkoušení ideální. Nebo můžete objednat balení 30 čoček, u kterého můžete v případě potřeby využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Simona Vackoá

Dobrý den, vyzkoušela jsem menší balení a jsem s čočkami moc spokojená. Ráda bych si objednala tohle velké balení, ale potřebuji na každé oko jinou dioptrii. Je možné balení rozdělit na 90 ks s jednou dioptrií a 90 ks s jinou dioptrií? Díky za informaci. Simona

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Simono, díky za otázku. Toto balení bohužel rozdělit nelze. Můžete si objednat 2 balení po 90 kusech. Stačí zadat požadovanou dioptrii pro pravé oko a pak kliknout na "+ přidat parametry pro druhé oko", kde si vyberete dioptrie pro oko levé. Pokud byste potřebovala cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Hanina

Cena skvělá, doručení druhý den. Zatím testuji a vypadá to moc dobře :)