TopVue Blue Blocker (30 čoček)

549 Kč 449 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Výhodnější balení: TopVue Blue Blocker (90 čoček) - 1229 Kč (ušetříte 118 Kč)
Kdy odešleme? Středa 14.4. Today vyberte parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
549 Kč 449 Kč

Popis čoček TopVue Blue Blocker

Tyto jednodenní čočky oblíbené značky TopVue si nejvíce užijete, pokud trávíte hodně času prací na počítači a sledováním obrazovek digitálních zařízení. TopVue Blue Blocker jsou schopné filtrovat modré světlo, které vyzařují displeje digitálních zařízení. Touto svou výjimečnou schopností pomáhají TopVue Blue Blocker předcházet digitální únavě zraku.
Jako jednorázové čočky navíc nabízí nejzdravější a nejjednodušší formu nošení kontaktních čoček. Nepotřebujete k nim žádné další příslušenství.

Jednodenní čočky TopVue Blue Blocker jsou dostupné také v balení:
TopVue Blue Blocker (5 čoček)
TopVue Blue Blocker (90 čoček)
TopVue Blue Blocker (180 čoček)

Blue Blocker – ochrana před digitální únavou očí

Přemíra umělého modrého světla z televize, displejů chytrých telefonu a různých monitorů či tabletů vede k narušení přirozeného biorytmu a k tzv. digitální únavě očí.
Čočky TopVue Blue Blocker blokují 16 % modrého světla o vlnové délce 380 – 500 nm. Protože kontaktní čočka leží přímo na oku, je efekt ochrany před modrým světlem vyšší než u brýlových čoček.

Modré světlo, které vyzařují displeje digitálních zařízení, působí nepříznivě na fungování organismu a může vám výrazně narušovat kvalitu spánku.
Je tomu tak proto, že modré světlo se přirozeně vyskytuje v ranních hodinách a postupně přechází do červeného barevného spektra. Pokud pracujete s počítačem, tabletem, nebo třeba sledujete filmy a seriály – toto umělé modré světlo dává vašemu tělu pokyn, že by mělo být aktivní. Škodlivá část modrého světla (380 – 460 nm) navíc také zrychluje stárnutí oka a je zde i riziko poškození sítnice.
Díky čočkám TopVue Blue Blocker se můžete těmto rizikům vyhnout a dopřát svým očím příjemnou ochranu.

Vždy pohodlný materiál čoček TopVue Blue Blocker

TopVue Blue Blocker jsou vyrobeny z materiálu hydrogelového typu – Methafilcon A a celých 55 % čočky tvoří voda. Vysoký obsah vody se stará o to, že jsou čočky po celou dobu nošení jemné a pro oči komfortní.
Aby bylo zajištěno pohodlí během nošení i nositelům, jejichž oči mají sklon k vysychání, jsou čočky ošetřeny zvlhčující technologií ASSL – Aqua Safety Shield Layers.

Dvojitá ochrana očí

Vedle ochrany před modrým světlem mají jednodenní čočky TopVue Blue Blocker zaveden také UV filtr. Čočky tedy podporují i ochranu očí před ultrafialovým zářením.
Aby byly oči před UVA a UVB paprsky chráněny 100%, kombinujete čočky TopVue Blue Blocker se svými oblíbenými slunečními brýlemi.

Vlastnosti
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 55%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Blue Blocker
UV filtr: Ano
Blue Blocker: Ano

Komentáře (16)

Comments: Do you have any questions?

Komentář

Denis

Koupil jsem jako prvni cocky a musim rict ze skvele, az na jednu vyjimku ze obal na jednodenni cocky neni nejlepe udelan a ztratil jsem tak pár cocek. Jinak pres tuto chybu vidim lepe nez s brylemi a rozhodne nakoupim vickrat.

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, Denisi, děkujeme Vám za milý komentář. O potížích s obalem čoček jsme si vědomi a již celou situaci komunikujeme s výrobcem. Doufáme, že se výrobci podaří problém rychle odstranit. Těší nás, že si plánujete čočky opět nakoupit. Pokud by se situace opakovala a narazil jste na blistry, které vykazují zmíněné nedostatky, kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení. Situace by se dala vyřešit reklamací či kompenzací. Hezký den.

TopVue Blue Blocker (30 čoček)

Jakub

Kupujem pravidelne a za mňa najlepšie čočky, sú veľmi poddajné a jemné, krásne sedia do oka a ani po celodennom nosení nie sú cítiť. Obal to je ale fakt hrôza, jednotlivé kusy sa od seba skoro nedajú oddeliť, ak sa vám to aj podarí, tak na 50 % natrhnete alobal na vrchu, samotné otváranie je tiež problém kedže silné lepidlo skutočne drží, veľa krát sa mi tak stalo že som čočku hľadal v umývadle či na podlahe, popracujte na balení a bude to pre mňa číslo jedna.

Odpověď

Zákaznický servis

Dobrý den, Jakube, děkujeme Vám za komentář. Jsme velmi rádi, že Vám jsou čočky komfortní a jste s nimi spokojený. Zároveň je nám velmi líto, že máte s obalem čoček takové nepříjemnosti. Protože jste neuvedl svůj e-mail, nedaří se nám dohledat Vaši objednávku. Budeme velmi rádi, když se s námi spojíte, abychom Vám mohli nepříjemnost nějakým způsobem kompenzovat. Pokud nám na e-mail info@cocky-kontaktni.cz pošlete i fotografie poškozených blistrů společně s fotografií krabičky, kde budou údaje o šarži, budeme tak moct situaci dále řešit a současně budeme moct dát zpětnou vazbu i výrobci. Ještě jednou Vám velmi děkujeme za zpětnou vazbu. Hezký den.

Komentář

Alice Janáková

Naprostá paráda! Pracuju celý den u monitoru a nedám dopustit na brýle s blue blocker úpravou. Čočky jsem využívala spíš příležitostně, takže jednodenní. Zkusila jsem tyhle a asi jsem se zamilovala :D Příjemné, pohodlné a hlavně funkční. Konečně rovnocenná alternativa k brýlím.

Komentář

Eva

Když jsem si tyto čočky koupila poprvé, byla jsem nadšená. Byly pohodlné a příjemné. Pak jsem si koupila v akci 3+1 balení a už je v životě nechci vidět. Každá druhá čočka nejde rozbalit - vždy mi v ruce zůstane vrchní část obalu a nad "kalíškem" s čočkou jako takovou zůstane neprůstřelná vrstva čehosi, co jde vypreparovat jen nůžkami z manikúry, přičemž mám strach, že propíchnu čočku. A vždy alespoň jedna čočka z páru mě v oku neuvěřitelně dře a škrábe, takže z jednoho balení 30 čoček jsem jich už minimálně 5 vyhodila a když už je mi líto je vyhazovat, radši se to snažím přetrpět. Nevím, jestli to bylo tím že byly v akci, tudíž bůhvíjaká jakost, šarže? Hrůza. Jediné, co hodnotím kladně, je e-shop sám o sobě - rychlost doručení, komunikace, dárečky. Ale tyhle čočky už nikdy!

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Evo, díky za komentář. Je nám líto, že jste nebyla s čočkami spokojená. Nedostali jsme žádnou informaci o tom, že by výrobce u čoček cokoli měnil. Pokud máte jakékoli podezření na vadu z výroby, určitě nám čočky pošlete zpět k reklamaci. Pokud budete cokoli potřebovat, napište nám. Přejeme Vám hezký den a děkujeme za pochvalu našich služeb.

korekce

Marie

Dobrý den, mám -5 dioptrie v brýlích, jakou korekci bych měla dát na oko v čočkách ? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Marie, díky za otázku. U čoček Vám doporučujeme zvolit dioptrii –4,75. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Komentář

Pavlíček

Dobrý den. Myslíte, že je dobrý nápad čočky zkoušet, když aktuálně nosím čočky Biofinity? Díky za radu.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za otázku. Čočky jsou vyrobeny z rozdílných materiálů, ale nutně to nemusí znamenat, že Vám nebudou pohodlné. Pokud o čočkách přemýšlíte z důvodu, že trávíte hodně času u počítače, určitě je vyzkoušejte. U čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo, můžete nám je poslat zpět. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Komentář

Žaneta Šimlíková

Jsou příjemný a pohodlný. Doufám, že cena zůstane takhle příznivá :)

velikost

Petra M.

Dobrý den, pracuji každý den několik hodin na počítači a chtěla bych tento typ čoček vyzkoušet, ale nejsem si jistá velikostí. Dlouhodobě používám Dailies AquaComfort Plus, u kterých se liší zakřivení i průměr. Ne příliš, ale liší. Myslíte, že mi budou TopVue Blue Blocker sedět a že rozdíl poznám po pár dnech (zvolila bych zkušební malé balení po 5ti párech). Díky za odpověď! Petra

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petro, díky za otázku. Oko je vždy schopné přijmout v průměru i zakřivení určité rozdíly. Záleží ale také na materiálu čočky a samozřejmě na citlivostí očí. Abyste zjistila, zda jsou pro Vás čočky vhodné, budete je muset vyzkoušet. Bohužel není možné předem přesně odhadnout, zda Vám budou čočky 100% vyhovovat, ale věříme, že budete spokojená. Reakce zákazníků jsou velice pozitivní. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Jednodenní čočky TopVue Blue Blocker

Karolína

Dobrý den, používám čtrnáctidenní čočky Acuvue Oasys, které mají zakřivení 8.40 a průměr 14.00. Je možné přejít na čočky TopVue Blue Blocker, které mají zakřivení 8.60 a průměr 14.20? Děkuji

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Karolíno, díky za otázku. Rozdíl v průměru a zakřivení by měl být pro oči přijatelný. V těchto hodnotách se obecně doporučuje dodržet rozdíl do 0,20. Čočky Vám doporučujeme vyzkoušet. Je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám na nich cokoli nevyhovovalo, můžete nám je vrátit. V případě, že budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

top vue BB

Eva Chocenská

Zatím pro mě nejlepší z řady TopVue BlueBlocker. Oči nejsou unavené, nemusím rozkapávat. Pro mě výrazně příjemnější na oku, než třeba TopVue Elite+

čočky

Barbora Vilčekova

Ja som rozhodne veľmi milo prekvapená! Filter je príjemný, a navyše čočky sú extrémne pohodlné a takmer vôbec nevysychajú. Zatiaľ najlepšie pre mňa boli Elite+, ale aj pri nich som musela oko zakapávat už po prvých pár minútach. Pri týchto čočkách je oko v pohode aj niekoľko hodín bez kvapnutia. Myslela som, že sa toho nikdy nedožijem, ale konečne môžem aj ja povedť - prakticky ani neviem, že ich mám :)

Komentář

M. Bursík

Myslím, že čočky plní svůj účel. Nemám večer unavené oči. Jsem spokojenej.

Komentář

Ondřej

Taky jsem spokojený. Nosím je v práci v kanceláři a super. Jsou pohodlné, oči nejsou unavené.

Komentář

E. Janderová

Čočky jsou perfektní. Po několika prvních dnech jsem hned pocítila, že oči už nejsou po celém dni u počítače unavené.

vrácení

Jiří Paluch

Dobrý den, chce se zeptat, je možné vrátit čočky TopVue Blue Blocker ( otevřené balení 30ks - 1pár použit ), když uvádíte garanci vrácení peněz? Dříve jsem používal TopVue Elit + a ty mi asi víc seděly, že neměly ten nažloutlý filtr Blue Blocker. Jak dále při výměně postupovat, prosím? Děkuji Paluch J.

Odpověď

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jiří, děkujeme za otázku. Je nám líto, že nejste s čočkami zcela spokojen. Ano, u čoček můžete využít službu Garance vrácení peněz. Všechny informace o tom jako při vrácení postupovat najdete přímo na stránce Garance. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Komentář

Dana

U PC tedy rozhodně rozdíl. Oči nebyly unavené jako dřív.