Garance vrácení peněz

TopVue Blue Blocker (30 čoček)

449 Kč
97% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Výhodnější balení: TopVue Blue Blocker (90 čoček) - 1229 Kč (ušetříte 118 Kč)
Kdy odešleme? pondělí 15.7. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Popis čoček TopVue Blue Blocker

Tyto jednodenní čočky oblíbené značky TopVue si nejvíce užijete, pokud trávíte hodně času prací na počítači a sledováním obrazovek digitálních zařízení. TopVue Blue Blocker jsou schopné filtrovat modré světlo, které vyzařují displeje digitálních zařízení. Touto svou výjimečnou schopností pomáhají TopVue Blue Blocker předcházet digitální únavě zraku.
Jako jednorázové čočky navíc nabízí nejzdravější a nejjednodušší formu nošení kontaktních čoček. Nepotřebujete k nim žádné další příslušenství.

Jednodenní čočky TopVue Blue Blocker jsou dostupné také v balení:
TopVue Blue Blocker (5 čoček)
TopVue Blue Blocker (90 čoček)
TopVue Blue Blocker (180 čoček)

Blue Blocker - ochrana před digitální únavou očí

Přemíra umělého modrého světla z televize, displejů chytrých telefonu a různých monitorů či tabletů vede k narušení přirozeného biorytmu a k tzv. digitální únavě očí.
Čočky TopVue Blue Blocker blokují více než 16 % modrého světla o vlnové délce 400 nm - 450 nm. Protože kontaktní čočka leží přímo na oku, je efekt ochrany před modrým světlem vyšší než u brýlových čoček.

Modré světlo, které vyzařují displeje digitálních zařízení, působí nepříznivě na fungování organismu a může vám výrazně narušovat kvalitu spánku.
Je tomu tak proto, že modré světlo se přirozeně vyskytuje v ranních hodinách a postupně přechází do červeného barevného spektra. Pokud pracujete s počítačem, tabletem, nebo třeba sledujete filmy a seriály - toto umělé modré světlo dává vašemu tělu pokyn, že by mělo být aktivní. Škodlivá část modrého světla (380 - 460 nm) navíc také zrychluje stárnutí oka a je zde i riziko poškození sítnice.
Díky čočkám TopVue Blue Blocker se můžete těmto rizikům vyhnout a dopřát svým očím příjemnou ochranu.

Vždy pohodlný materiál čoček TopVue Blue Blocker

TopVue Blue Blocker jsou vyrobeny z materiálu hydrogelového typu - Methafilcon A a celých 55 % čočky tvoří voda. Vysoký obsah vody se stará o to, že jsou čočky po celou dobu nošení jemné a pro oči komfortní.
Aby bylo zajištěno pohodlí během nošení i nositelům, jejichž oči mají sklon k vysychání, jsou čočky ošetřeny zvlhčující technologií ASSL - Aqua Safety Shield Layers.

Dvojitá ochrana očí

Vedle ochrany před modrým světlem mají jednodenní čočky TopVue Blue Blocker zaveden také UV filtr. Čočky tedy podporují i ochranu očí před ultrafialovým zářením.
Aby byly oči před UVA a UVB paprsky chráněny 100%, kombinujete čočky TopVue Blue Blocker se svými oblíbenými slunečními brýlemi.

Vlastnosti - TopVue Blue Blocker (30 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 55%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Blue Blocker
UV filtr: Ano
Blue Blocker: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (27)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Tomáš

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jaký parametr si mám vybrat při těchto parametrech? P -6,25 (PD 30,0 nevím co znamená) L -4,75 CYL -0,50 OSA 90 (PD 30,0 nevím co znamená)

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Tomáši, děkujeme Vám za otázku. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -5,75. Ačkoliv máte u levého oka naměřený cylindr, je jeho hodnota příliš nízká a budeme ji převádět na sféru. Ke korekci zraku levého oka Vám tak prozatím bude stačit klasická sférická kontaktní čočka, např. tato TopVue BlueBlocker. Po převodu budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,75. Vybraná balení čoček TopVue disponují službou Garance vrácení peněz. Nebudou-li Vám čočky vyhovovat, můžete je za určitých podmínek vrátit a my Vám vrátíme peníze. Dále se ptáte na zkratku PD uvedenou na brýlovém předpisu - zde se jedná o vzdálenost zornic, která se používá pro správné zacentrování brýlí. V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici. Hezký den.
Petra

Dobry den, v odpovedi na komentar nize pisete, ze pokud ma pani na brylich +17 dioptrii, tak by mela mit cocky +21, to je z jakeho duvodu? Ja jsem vzdycky cocky mela ve stejnych dioptriich jako bryle, to je spatne? Mam +2 na brylich, takze mam mit +6 na cockach? To mi prijde jako ze bych nevidela vubec nic... diky

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Petro, děkujeme Vám za otázku. Jestliže máte brýlové dioptrické hodnoty +2,00, můžete hodnoty zadat tak, jak jsou. Brýlové dioptrické hodnoty se upravují až od hodnoty +3,25 nebo -3,50 a více. V oboru je to označeno jako rozdíl vrcholové vzdálenosti. Jednoduše řečeno, úprava dioptrických hodnot souvisí s rozdílným ohniskem, které je u výchozích (brýlových) hodnot cca 12 mm před okem, zatímco u kontaktních čoček je ohnisko bezprostředně na oku. S rostoucími brýlovými dioptrickými hodnotami je pak výsledek přepočtu dioptrických hodnot výraznější. Pakliže byste si chtěla přepočet prostudovat detailněji, můžete si přečíst Základy metod korekce refrakčních vad, kterou má na svých webových stránkách Lékařská fakulta Masarykovi univerzity v Brně, které naleznete ZDE. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Martina

Dobrý den mám otázku mám 17 dioptriích a šedý zákal vadu jednoho oka chtěla sem se zeptat zda by bylo možné používat čočky když mám tolik dioptriích děkuji za odpověď zdrahalova

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Martino, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám mohli poskytnout relevantní informace, tak bychom potřebovali znát znaménko u dioptrické hodnoty (+, - nebo =). Předpokládáme, že jde o brýlovou dioptrickou hodnotu a tu je nutné pro nákup čoček upravit. Podíváme-li se na to z teoretického hlediska, tak pokud máte brýlovou dioptrickou hodnotu -17,00, pak byste ke korekci potřebovala čočky s hodnotou dioptrie -14,00. Pokud však máte brýlovou dioptrickou hodnotu +17,00, pak byste ke korekci potřebovala čočky s hodnotou dioptrie +21,00. Plusové hodnoty jsou již hodně vysoké a čočky, s nejvyššími dioptrickými hodnotami mají hranici +20,00. V případě minusových dioptrií bychom Vám z našeho sortimentu mohli nabídnout čočky Biofinity XR nebo Proclear Sphere. Protože však máte velmi vysoké dioptrické hodnoty a navíc Vás trápí i šedý zákal, doporučovali bychom Vám řešit korekci zraku osobně s očním specialistou. Na této mapě si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem námi doporučených čoček spolupracuje. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Iva Raisová

Dobrý den, nosím 1denní čočky Acuvue TruEye, nyní jsem chtěla objednat a zjistila, že se již nevyrábí..Jako náhrada nabídnuty Topvue blue blocker. Nevím, zda jsou vhodné, kvůli jinému zakřivení. Mám hodnoty -4,25 (-5,25), 8.5, 14.2. Můžete prosím poradit? Děkuji.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Ivo, děkujeme Vám za otázku. Výrobce jako alternativu doporučuje čočky Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe. Čočky mají velmi podobné velikostní parametry i vlastnosti a jsou rovněž vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu. Každý je ovšem na změny jinak vnímavý a nedokážeme takto na dálku říci, zda Vám budou čočky sedět. Správně by proto každá re-aplikace měla probíhat pod odborným vedením. Na těchto stránkách si můžete najít nejbližšího specialistu, který spolupracuje s výrobcem těchto čoček. Jakmile budete mít čočky vyzkoušené, můžete beze strachu nakupovat v našem e-shopu. Pokud si čočky vyberete sama bez odborné pomoci, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit případnou reklamaci. Budete-li mít další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Eliška Veselovská

Dobrý den, potřebovala bych poradit jaké rozměry objednat- P = -1,5 L = -1,0 = 0,25 = 160 Děkuji

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Eliško, děkujeme Vám za komentář. Dle zápisu máte na levém oku lehkou formu astigmatismu. Protože je však cylindrická hodnota zatím příliš nízká není nutné na ni brát zřetel. Ke korekci pravého oka budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,50 a ke korekci levého oka pak čočky s hodnotou dioptrie -1,00. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky v nějakém směru nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Lucie Lacinová

Dobrý den, zaujaly mě kontaktní čočky TopVue Blue Blocker , ale mají odlišné hodnoty zakřivení a průměru, než čočky, které běžně používám (Acuvue Oasys, zakřivení 8.40, průměr 14.00). Je to zásadní překážka, nebo by mi měly také sedět? Děkuji.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Lucie, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů je tolerovaná mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Pokud je toto splněno, neměly by nastat potíže. Každý ovšem reaguje na změnu jinak. Rádi bychom Vás upozornili, že čočky jsou vyrobené z úplně jiných materiálů - čočky TopVue Blue Blocker jsou hydrogelové, čočky Acuvue Oasys silikon-hydrogelové. I tento parametr je při změně čoček důležitý. Vybraná balení kontaktních čoček TopVue však disponují službou Garance vrácení peněz. Nebudou-li Vám čočky vyhovovat, můžete je vrátit a nepřijdete o svou investici. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Veronika Brůžová

Zdravím,chtěla bych se zeptat,ohledně kontaktních čoček topvue blue blocker. Tyto čočky jsou jediné,které mi v očích sedí. Vyzkoušela jsem několik značek čoček na měsíc a nejspíš mi prostě nesedí jejich tloušťka,přece jen musí vydržet déle než ty denní. Teď k tomu dotazu,ráda bych si koupila velké balení topvue blueblocker ale potřebovala bych tyto čočky nosit každý den,okolo 10h určitě. Jednou v týdnu by to bylo i déle. Jenže tyhle čočky mají hrozně nízkou propustnost kyslíku. Mohu si tyhle čočky koupit a nosit tak jak bych tedy potřebovala? Nezadělám si kvůli jejich nízké propustnosti kyslíku na problém s očima? Děkuji mnohokrát za odpověď. :)

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Veroniko, děkujeme Vám za otázku. Čočky TopVue Blue Blocker patří do segmentu hydrogelových kontaktních čoček, které mají obecně nižší propustnost kyslíku a vyšší obsah vody. Pro nositele bývají mnohdy komfortnější než čočky silikon-hydrogelové. Oko je okysličováno jak propustností materiálu tak z molekul vody obsaženým v materiálu hydrogelu. Čočky jsou konstruovány tak, aby bylo jejich nošení zdravotně nezávadné pro celodenní nošení (cca 16 hodin). Kontaktní čočky, které máme v sortimentu splňují velmi přísná kritéria a jsou pravidelně kontrolována SÚKL (Státním ústavem pro kontrolu léčiv). V případě, že budete dodržovat režim nošení a nebudete v čočkách spát, tak by Vám nemělo hrozit žádné riziko. Pokud máte i přesto obavy, můžete situaci konzultovat i s Vaším očním specialistou. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Inka Dvořáková

Dobrý den, mam vysychání oka a jarní alergie. Rada bych brýle střídala s kontaktními čočkami. Nyní jsem mela kontaktní čočky z optiky a rada bych si nyní kupovala u vas . Mam -3 dioptrie, bc 8.7 a dia 14,2. Mihu poprosit o doporučení nejakych čoček? Jednodenní/14 denní. Dekuji

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Inko, děkujeme Vám za komentář. Jestliže máte aplikované čočky z oční optiky a vyhovují Vám, pak by bylo dobré v nošení čoček pokračovat. Jestliže jste čočky v našem e-shopu nenašla, můžete nám napsat více informací o Vašich stávajících čočkách (materiál, obsah vody, BC neboli zakřivení, DIA neboli průměr čočky, propustnost kyslíku). Podle těchto údajů Vám můžeme vyhledat čočky, které budou nejvíce odpovídat čočkám, se kterými již zkušenost máte. Pakliže však máte zájem o tyto čočky, můžete je vyzkoušet. Značka TopVue totiž disponuje službou Garance vrácení peněz. V případě, že Vám čočky z nějakého důvodu nebudou vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Ze čtrnáctidenních čoček bychom Vám pak doporučili čočky TopVue Premium. Protože mají tyto čočky denní režim nošení, budete k nim potřebovat ještě roztok, se kterým budete o čočky pečovat např. Gelone. Pokud byste měla nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Poník

Za mě zatím nejlepší čočky, už jsem vyzkoušela troje, ale žádné mi nevydržely až do večera, aniž by se nevysušily a nedráždily oči.

Denisa Říhová

Zdravím, jen jsem Vám chtěla poděkovat za kvalitu a rychlé dodání kontaktních čoček. Tyto jsou mé první a nemohu si stěžovat, ba naopak jen doporučit. Jsou vážně super a ani nevím, že je mám. Jsem nadšená! Moc Vám děkuji. :)) DŘ

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Deniso, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Komfort nošení je vždy velmi individuální záležitostí. Každopádně jsme velice rádi, že Vám tyto čočky vyhovují a jste s nimi maximálně spokojená. Hezký den.

Jana Petráková

Dobrý den, mám otázku ohledně Garance vrácení peněz. Platí to i v případě, když si objednám 2 stejná balení, jen s jinými dioptriemi? Myslím to tak, že si objednám jednu krabičku pro pravé oko, např.3 dioptrie a jednu na levé, např. 2 dioptrie. A když mi čočky nebudou vyhovovat, tak mohu pak vrátit obě krabičky? Samozřejmě podle tabulky, kde je uveden počet nepoškozených čoček. Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Jano, děkujeme Vám za otázku. Jestliže potřebujete ke korekci zraku na každé oko jinou hodnotu dioptrie, pak samozřejmě můžete využít Garanci vrácení peněz na obě balení čoček. Hezký den.
Lenka

Dobrý den, běžně nosím měsíční čočky Air optix aqua (dioptrie -4,50 a 4,25). Oční lékař mi doporučil, abych omezila nošení čoček alespoň na polovinu. Proto zvažuji, že bych střídala brýle a čočky. V jednodenních čočkách se ale moc nevyznám. Mohla bych tedy přejít z Air Optix Aqua na Top Vue, případně doporučili byste mi nějaké jiné jednodenní čočky, které by podle složení mohly vyhovovat? S Air Optix Aqua jsem nikdy neměla žádný problém, ani mě nedráždily oči. Když jsem ale vyzkoušela měsíční Top Vue Air, přišly mi v očích nepohodlné už po pár hodinách nošení (někdy jsem tyto měsíční čočky už po 14 dnech vyhazovala). Nechci ale nad touto značkou zanevřít. Je možné, že mi neseděl pouze tento typ.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Lenko, děkujeme Vám za otázku. Pakliže chcete čočky nosit jen občas jsou jednodenní čočky velmi dobrou volbou. Protože jste doposud byla zvyklá na Air Optix Agua, což jsou silikon-hydrogelové čočky, doporučovali bychom Vám jednodenní čočky ze stejného druhu materiálu. Celou nabídku silikon-hydrogelových kontaktních čoček si můžete prohlédnout ZDE. Z nichž bychom Vám doporučili 1 Day Acuvue TruEye nebo TopVue One+. Pokud se rozhodnete pro značku TopVue, máte možnost využít službu Garance vrácení peněz v případě, že Vám čočky z nějakého důvodu nesednou. Každá re-aplikace čoček sebou totiž nese riziko, že Vám čočky nemusí vyhovovat, tak jako jste měla možnost to poznat u TopVue Air, které Vám po pár hodinách začaly být nepohodlné. Čočka je stále "cizím" předmětem v oku a každý vnímá rozdílné materiály jinak. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Pitrs

Na toto léto jsem vyměnil své oblíbené TV Elite+ za tyhle a naprostá spokojenost. Celý den u počítače a večerní koupačka a moje oči super svěží. Blue blocker má fakt něco do sebe!

Denis

Koupil jsem jako prvni cocky a musim rict ze skvele, az na jednu vyjimku ze obal na jednodenni cocky neni nejlepe udelan a ztratil jsem tak pár cocek. Jinak pres tuto chybu vidim lepe nez s brylemi a rozhodne nakoupim vickrat.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Denisi, děkujeme Vám za milý komentář. O potížích s obalem čoček jsme si vědomi a již celou situaci komunikujeme s výrobcem. Doufáme, že se výrobci podaří problém rychle odstranit. Těší nás, že si plánujete čočky opět nakoupit. Pokud by se situace opakovala a narazil jste na blistry, které vykazují zmíněné nedostatky, kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení. Situace by se dala vyřešit reklamací či kompenzací. Hezký den.

Alice Janáková

Naprostá paráda! Pracuju celý den u monitoru a nedám dopustit na brýle s blue blocker úpravou. Čočky jsem využívala spíš příležitostně, takže jednodenní. Zkusila jsem tyhle a asi jsem se zamilovala :D Příjemné, pohodlné a hlavně funkční. Konečně rovnocenná alternativa k brýlím.

Marie

Dobrý den, mám -5 dioptrie v brýlích, jakou korekci bych měla dát na oko v čočkách ? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Marie, díky za otázku. U čoček Vám doporučujeme zvolit dioptrii -4,75. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Pavlíček

Dobrý den. Myslíte, že je dobrý nápad čočky zkoušet, když aktuálně nosím čočky Biofinity? Díky za radu.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za otázku. Čočky jsou vyrobeny z rozdílných materiálů, ale nutně to nemusí znamenat, že Vám nebudou pohodlné. Pokud o čočkách přemýšlíte z důvodu, že trávíte hodně času u počítače, určitě je vyzkoušejte. U čoček je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo, můžete nám je poslat zpět. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Žaneta Šimlíková

Jsou příjemný a pohodlný. Doufám, že cena zůstane takhle příznivá :)

Petra M.

Dobrý den, pracuji každý den několik hodin na počítači a chtěla bych tento typ čoček vyzkoušet, ale nejsem si jistá velikostí. Dlouhodobě používám Dailies AquaComfort Plus, u kterých se liší zakřivení i průměr. Ne příliš, ale liší. Myslíte, že mi budou TopVue Blue Blocker sedět a že rozdíl poznám po pár dnech (zvolila bych zkušební malé balení po 5ti párech). Díky za odpověď! Petra

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Petro, díky za otázku. Oko je vždy schopné přijmout v průměru i zakřivení určité rozdíly. Záleží ale také na materiálu čočky a samozřejmě na citlivostí očí. Abyste zjistila, zda jsou pro Vás čočky vhodné, budete je muset vyzkoušet. Bohužel není možné předem přesně odhadnout, zda Vám budou čočky 100% vyhovovat, ale věříme, že budete spokojená. Reakce zákazníků jsou velice pozitivní. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

Karolína

Dobrý den, používám čtrnáctidenní čočky Acuvue Oasys, které mají zakřivení 8.40 a průměr 14.00. Je možné přejít na čočky TopVue Blue Blocker, které mají zakřivení 8.60 a průměr 14.20? Děkuji

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Karolíno, díky za otázku. Rozdíl v průměru a zakřivení by měl být pro oči přijatelný. V těchto hodnotách se obecně doporučuje dodržet rozdíl do 0,20. Čočky Vám doporučujeme vyzkoušet. Je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám na nich cokoli nevyhovovalo, můžete nám je vrátit. V případě, že budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Eva Chocenská

Zatím pro mě nejlepší z řady TopVue BlueBlocker. Oči nejsou unavené, nemusím rozkapávat. Pro mě výrazně příjemnější na oku, než třeba TopVue Elite+

Barbora Vilčekova

Ja som rozhodne veľmi milo prekvapená! Filter je príjemný, a navyše čočky sú extrémne pohodlné a takmer vôbec nevysychajú. Zatiaľ najlepšie pre mňa boli Elite+, ale aj pri nich som musela oko zakapávat už po prvých pár minútach. Pri týchto čočkách je oko v pohode aj niekoľko hodín bez kvapnutia. Myslela som, že sa toho nikdy nedožijem, ale konečne môžem aj ja povedť - prakticky ani neviem, že ich mám :)

M. Bursík

Myslím, že čočky plní svůj účel. Nemám večer unavené oči. Jsem spokojenej.

Ondřej

Taky jsem spokojený. Nosím je v práci v kanceláři a super. Jsou pohodlné, oči nejsou unavené.

E. Janderová

Čočky jsou perfektní. Po několika prvních dnech jsem hned pocítila, že oči už nejsou po celém dni u počítače unavené.

Jiří Paluch

Dobrý den, chce se zeptat, je možné vrátit čočky TopVue Blue Blocker ( otevřené balení 30ks - 1pár použit ), když uvádíte garanci vrácení peněz? Dříve jsem používal TopVue Elit + a ty mi asi víc seděly, že neměly ten nažloutlý filtr Blue Blocker. Jak dále při výměně postupovat, prosím? Děkuji Paluch J.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Jiří, děkujeme za otázku. Je nám líto, že nejste s čočkami zcela spokojen. Ano, u čoček můžete využít službu Garance vrácení peněz. Všechny informace o tom jako při vrácení postupovat najdete přímo na stránce Garance. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Dana

U PC tedy rozhodně rozdíl. Oči nebyly unavené jako dřív.