TopVue Blue Blocker (5 čoček)

99 Kč
96% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pátek 24.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček TopVue Blue Blocker

Tyto jednodenní čočky oblíbené značky TopVue si nejvíce užijete, pokud trávíte hodně času prací na počítači a sledováním obrazovek digitálních zařízení. TopVue Blue Blocker jsou schopné filtrovat modré světlo, které vyzařují displeje digitálních zařízení. Touto svou výjimečnou schopností pomáhají TopVue Blue Blocker předcházet digitální únavě zraku.
Jako jednorázové čočky navíc nabízí nejzdravější a nejjednodušší formu nošení kontaktních čoček. Nepotřebujete k nim žádné další příslušenství.

Jednodenní čočky TopVue Blue Blocker jsou dostupné také v balení:
TopVue Blue Blocker (30 čoček)
TopVue Blue Blocker (90 čoček)
TopVue Blue Blocker (180 čoček)

Blue Blocker - ochrana před digitální únavou očí

Přemíra umělého modrého světla z televize, displejů chytrých telefonu a různých monitorů či tabletů vede k narušení přirozeného biorytmu a k tzv. digitální únavě očí.
Čočky TopVue Blue Blocker blokují více než 16 % modrého světla o vlnové délce 400 nm - 450 nm. Protože kontaktní čočka leží přímo na oku, je efekt ochrany před modrým světlem vyšší než u brýlových čoček.

Modré světlo, které vyzařují displeje digitálních zařízení, působí nepříznivě na fungování organismu a může vám výrazně narušovat kvalitu spánku.
Je tomu tak proto, že modré světlo se přirozeně vyskytuje v ranních hodinách a postupně přechází do červeného barevného spektra. Pokud pracujete s počítačem, tabletem, nebo třeba sledujete filmy a seriály - toto umělé modré světlo dává vašemu tělu pokyn, že by mělo být aktivní. Škodlivá část modrého světla (380 - 460 nm) navíc také zrychluje stárnutí oka a je zde i riziko poškození sítnice.
Díky čočkám TopVue Blue Blocker se můžete těmto rizikům vyhnout a dopřát svým očím příjemnou ochranu.

Vždy pohodlný materiál čoček TopVue Blue Blocker

TopVue Blue Blocker jsou vyrobeny z materiálu hydrogelového typu - Methafilcon A a celých 55 % čočky tvoří voda. Vysoký obsah vody se stará o to, že jsou čočky po celou dobu nošení jemné a pro oči komfortní.
Aby bylo zajištěno pohodlí během nošení i nositelům, jejichž oči mají sklon k vysychání, jsou čočky ošetřeny zvlhčující technologií ASSL - Aqua Safety Shield Layers.

Dvojitá ochrana očí

Vedle ochrany před modrým světlem mají jednodenní čočky TopVue Blue Blocker zaveden také UV filtr. Čočky tedy podporují i ochranu očí před ultrafialovým zářením.
Aby byly oči před UVA a UVB paprsky chráněny 100%, kombinujete čočky TopVue Blue Blocker se svými oblíbenými slunečními brýlemi.

Vlastnosti - TopVue Blue Blocker (5 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 5 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 55%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Blue Blocker
UV filtr: Ano
Blue Blocker: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (24)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Kristýna

Dobrý den, Můžete mi prosim poradit jake čočky zvolit když mam od lékaře takovýto předpis? OD - 6,25 - 1,25 x 20 OS - 6,75 - 1,25 x 160 Pokud vůbec čočky na tyto dioptrie jdou. Děkuji

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Kristýno, děkujeme Vám za otázku. Dle dioptrického zápisu máte astigmatismus. Jde o běžnou refrakční vadu, která se však koriguje torickými (astigmatickými) čočkami. TopVue Blue Blocker spadají do kategorie sférických čoček. Jestliže je Váš dioptrický zápis určený pro vyhotovení brýlí, bude nutné dioptrické hodnoty pro nákup čoček upravit. Ke korekci pravého oka byste pak potřebovala čočku s hodnotou dioptrie -5,75, cylindru -0,75 a osy 20°. Ke korekci levého oka byste pak měla mít čočku s hodnotou dioptrie -6,00, cylindru -0,75 a osy 160°. Pokud je Vámi uvedený zápis již přepočítaný ke korekci kontaktními čočkami, můžete jej zadat tak, jak je. Nabídku jednodenních torických čoček si můžete prohlédnout ZDE. Správně byste však měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Pokud se rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Ivetka Mrázková

Dobrý den ,jsem úplná začátečnice a chtěla bych vyzkoušet čočky na dálku proto bych zatím zvolila tuto nejmenší sadu. Prosím o pomoc jakou velikost zvolit 🙏 . Mám jenom dioptrie pravé oko + 1,5 levé oko + 1,0. Děkuji moc Iveta

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Iveto, děkujeme Vám za otázku. Tyto čočky jsou na vyzkoušení ideální volbou. Vaše dioptrické hodnoty nevyžadují úpravu a můžete je zadat tak jak jsou. Pokud s čočkami začínáte, mohl by Vám pomoci náš článek Nasazení a vyjmutí kontaktní čočky. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jaroslav Dienes

Dobrý den, chtěl bych vyzkoušet kontaktní čočky. Jsou jednodenní čočky na začátek vhodné? Mám sph. -1,25, cyl. 0,25. Druhé oko sph. -1,50. Jak se řeší cylindr u čočky? Děkuji moc za info.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Jaroslave, děkujeme Vám za otázku. Jestliže máte naměřenou cylindrickou hodnotu, máte naměřenou ještě hodnotu osy. Jde o hodnoty, které ukazují na poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Ten se řeší od hodnoty cylindru ±0,75 a více. Hodnotu cylindru ±0,50 je nutné přepočítat na sféru a hodnotou ±0,25, kterou máte vy, se zatím počítat nemusí, protože je velmi nízká. Ke korekci prvního oka z Vašeho zápisu potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,25 a ke korekci druhého oka čočku s hodnotou dioptrie -1,50. Jednodenní čočky jsou pro začátečníky ideální volbou. Pokud začátečník poškodí při manipulaci čočku v důsledku začátečnické neobratnosti, finanční ztráta není tak velká, jako v případě vícedenních čoček. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Kateřina Gulíková

Dobrý den, již dříve jsem Vám psala s dotazem týkající se trvanlivosti kontaktních čoček. Ráda bych si objednala kontaktní čočky - nosím dioptrické brýle na dálku P: -2,75 a L: - 3,0. Ráda bych je zakoupila k moři a stačili by mě jednodenní. Koukala jsem, že nejmenší balení nabízíte 5 čoček - chápu správně, že se jedná o 5 čoček = na obě oči = celkem 10 čoček? Děkuji

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Kateřino, děkujeme Vám za komentář. Toto balení obsahuje 5 kusů čoček. Jedete-li tedy na delší dovolenou, budete potřebovat buď více balení nebo rovnou větší balení např. po 30 kusech. Také nezapomeňte, že máte na každém oku jinou korekci - musíte tedy objednat balení pro pravé a levé oko. Balení po 5 kusech s hodnotou dioptrie -2,75 nyní expedujeme s expirací 01/2031, pro hodnotu dioptrie -3,00 platí expirace 10/2030. Balení po 30 kusech má v obou případech expiraci 10/2030. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Kateřina Gulíková

Dobrý den, mohu se zeptat, jakou "trvanlivost" mají Vaše čočky? Ráda bych si zakoupila čočky na dovolenou k moři - normálně nosím brýle, ale nemám sluneční dioptrické brýle, proto bych zvolila variantu čočky +sluneční normální brýle. Jde mi přesněji o to, zda mohu zakoupit čočky nyní a využít je až později, v srpnu. Jsou uchovány, zabaleny v roztoku? Jinak čočky jsem již dříve obecně používala... Děkuji za odpověď na můj hloupý dotaz.

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám mohli dát přesnou informaci o expiraci expedovaných čoček, potřebovali bychom znát přesné parametry čoček (tj. hodnotu dioptrií) a jak velké balení budete objednávat. Každopádně Vám s jistotou můžeme říci, že dodávané čočky mají delší expiraci než jen do srpna. Čočky jsou zabaleny v blistru (umělohmotný obal) s fyziologickým roztokem. Jakmile blistr otevřete a aplikujete si čočky, můžete ho vyhodit. Čočky TopVue Blue Blocker jsou jednodenní - jednorázové, ráno si tedy aplikujete dokonale čisté čočky a večer je po vyjmutí vyhodíte. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.

Vlasta Kohutová

dobrý den jaké zvolit čočky ?:??? DO DÁLKY pravé oko -1,50 -1,25 175 levé oko -1,25 -2,25 175

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Vlasto, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu máte poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Ke korekci zraku tak budete potřebovat torické (astigmatické) čočky. Z jednodenních torických čoček bychom Vám nabídly čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Vaše brýlové dioptrické hodnoty bude potřeba pro nákup čoček upravit jen nepatrně, a to v hodnotách os. Ke korekci pravého oka budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,50, cylindru -1,25 a osy 180° a ke korekci levého oka budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,25, cylindru -2,25 a osy 180°. Správně byste však měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované tzn. vyzkoušené. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem námi nabídnutých čoček spolupracuje. Pakliže se rozhodnete čočky zkoušet sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Protože od Vás máme ještě jeden, prakticky stejný dotaz, odpovídáme Vám pouze jedenkrát. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Helena Sladká

Dobrý den, mohu tyto.cocky použít, když mam na blízko +3,25? Budu vidět i na dálku? Dekuji

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Heleno, děkujeme Vám za otázku. Optika kontaktních čoček na blízkou vzdálenost je udělána tak, aby nositel čoček viděl dobře na všechny vzdálenosti. Princip korekce zraku s kontaktními čočkami je velmi podobný korekci zraku brýlovými čočkami. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Veronika Dyršmídová

Dobrý den. Prosím jaké čočky zvolit? DD SPH CYL AXIS ADD R- 70/75 , +3.25 , -0.50 , 150 °, 1.00 L - 70/75, +3.00 , -0.75 , 045 ° , 1.00 Děkuji

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Veroniko, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu máte poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Protože máte na pravém oku cylindrickou hodnotu příliš nízkou, bude ji nutné přepočítat na sféru. Z tohoto důvodu budete ke korekci zraku potřebovat pro každé oko jiný typ čočky. Předpokládáme, že máte zájem o jednodenní čočky, proto Vám nabídneme vhodné čočky z této kategorie. Ke korekci pravého oka Vám tedy postačí klasická sférická čočka např. 1 Day Acuvue Moist s hodnotou dioptrie +3,00. Ke korekci levého oka pak budete potřebovat torickou (astigmatickou) čočku např. 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism s hodnotou dioptrie +3,00, cylindru -0,75 a osy 50°. Správně byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované. Na této stránce si můžete vyhledat očního specialistu ve Vašem okolí, který s výrobcem výše uvedených čoček spolupracuje. Jestliže se rozhodnete čočky kupovat sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodný výběr čoček není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jarmila

Dobrý den, jaké bych měla zvolit čočky? Jestliže parametry mám Pravé oko: -1,50 Cyl: -0,25 Osa: 116 Levé oko: -1,25 Cyl: 0,50 Osa: 34 Předem děkuji za odpověď

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Jarmilo, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu se u Vás začíná projevovat astigmatismus, poměrně častá refrakční vada. Hodnoty cylindrů jsou však prozatím nízké a ke korekci zraku Vám postačí klasické sférické kontaktní čočky, např. tyto TopVue Blue Blocker. Bohužel jste neuvedla u levého oka znaménko cylindrické hodnoty. Předpokládáme, že je hodnota (stejně jako u pravého oka) také záporná. Zkontrolujte si, prosíme, před nákupem kontaktních čoček brýlový předpis a pokud je náš předpoklad mylný, napište nám. Udělali bychom nový přepočet. Pro pravé oko tedy budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,50. Pro levé oko bude mít čočka hodnotu dioptrie také -1,50. Rádi bychom Vás upozornili, že větší balení čoček TopVue disponují službou Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky nevyhovovaly, bylo by je možné vrátit a nepřišla byste o své peníze. Prozatím Vám přejeme hezký den.
Jarda Hruza

Dobry den, prosim o radu = jake cocky na dioptrie do dalky, na prave oko 5,5 s cylindrem 0,75 a na leve 6,75? Rad bych cocky vyjimecne kvuli kostymu na cca 4h. Diky.

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Jardo, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám mohli správně poradit, potřebovali bychom kompletní brýlový zápis včetně všech znamének (+, - nebo =). Doplnění můžete zaslat prostřednictvím dalšího komentáře, případně můžete poslat kopii (fotografii) brýlového zápisu našemu zákaznickému servisu na e-mail info@cocky-kontaktni.cz. Jakmile doplníte informace, rádi Vám pomůžeme. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Barbora Bunterová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké mám zvolit čočky jestliže mám na dioptrických brýlích dioptrie -1,50 a -1,75. Děkuji

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Barboro, děkujeme Vám za otázku. Brýlové hodnoty se pro nákup sférických kontaktních čoček převádějí až od hodnot dioptrií -3,50 resp. +3,25 a dále. Va Vašem případě tedy zůstanou hodnoty shodné. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Erika

Dobrý den, chtěla bych si objedna jednodenni kontaktni čočky, tak Vás poprosím o radu, které si mám koupit.OP - 1,7 sph - 0,75 cyl 10 ax, LO - 3,00 sph - 0,75 cly 40 ax.Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Eriko, děkujeme Vám za otázku. Předpokládáme, že u pravého oka je hodnota dioptrie -1,75 a jedná se pouze o malý překlep. Pokud by byl náš předpoklad mylný, dejte nám prosím vědět. Ve Vašem případě zůstanou hodnoty pro nákup kontaktních čoček totožné s těmi pro nákup brýlí. Pro pravé oko budete tedy potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,75, cylindru -0,75 a osy 10°. U levého oka bude hodnota dioptrie -3,00, cylindru -0,75 a osy 40°. Jednodenní čočky jsou vhodnou variantou nejen pro začátečníky. Každý den si aplikujete novou, dokonale čistou čočku, večer vyjmete a vyhodíte. Odpadá tak péče o čočky po dobu, kdy nejsou v oku. Z našeho sortimentu můžete vybrat např. tyto hydrogelové TopVue Blue Blocker nebo silikon-hydrogelové TopVue One+. Za dodržení ZDE blíže popsaných podmínek, nabízí značka TopVue službu Garanci vrácení peněz. Pokud by Vám čočky z jakéhokoliv důvodu nevyhovovaly, lze službu využít a Vaše investice se Vám tak vrátí. Nemusíte mít proto obavy čočky vyzkoušet. Budete-li mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme Vám krásný den.
Jan Fousek

Dobrý den, jsou čočky vhodné i na sport ?díky

Zákaznický servis - Gabriela

Dobrý den, Jane, děkujeme Vám za otázku. Kontaktní čočky jsou na sport vhodné a oproti brýlím mají při sportování spoustu výhod. Na našich webových stránkách naleznete několik článků, které se věnují právě tomuto tématu. Pokud byste měl další otázky, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Terezie Pešlová

Moc děkuji za odpověď, V svém komentáři jsem měla chybu, za kterou se moc omlouvám - hodnoty cylindrů měly být zapsány se záporným znaménkem. Ve výběru čoček mě překvapilo, že se u cylindrů nedá zadat hodnota -2,0 ani -1,0, ale pouze -0,75/-1,25/-1,75/-2,25, proto jsem nevěděla, kterou vybrat. Pokud bych tedy mohla poprosit ještě o jednu radu, budu moc ráda. Děkuji.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Terezie, děkujeme Vám za upřesnění zápisu. Za chybný zápis se neomlouvejte, důležité je, že jste si chybu uvědomila. Nový přepočet pro nás není žádný problém. Jak jste si zajisté všimla torické kontaktní čočky se vyrábějí jen s minusovým cylindrem a pouze v omezeném rozsahu. Proto je nutné často dioptrické hodnoty pro nákup čoček upravit. Váš původní zápis tedy je:
pravé oko: dioptrie -2,00, cylindr -2,00 a osa 10°
levé oko: dioptrie -2,00, cylindr -1,00 v ose 160°
Po přepočtu budete ke korekci zraku potřebovat torické čočky s následujícími hodnotami:
pravé oko: dioptrie -2,00, cylindr -1,75 a osa 10°
levé oko: dioptrie -2,00, cylindr -0,75 v ose 160°
Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Terezie Pešlová

Dobrý den, Mé parametry jsou pro pravé oko -2,0 cylindr 2,0 v ose 10, pro levé oko -2,0 cylindr 1,0 v ose 160, jaké bych si měla objednat čočky? Budu zkoušet poprvé. Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Terezie, děkujeme Vám za otázku. Protože ve svém zápisu uvádíte hodnotu dioptrie, cylindru i osy, máte astigmatismus. Tuto refrakční vadu korigují torické (astigmatické) čočky. Protože uvádíte minusová znaménka pouze u hodnot sférických dioptrií u obou očí, předpokládáme, že hodnota cylindrů má znaménka plusová. Torické čočky se však vyrábějí pouze s minusovými cylindrickými hodnotami, a proto je nutné cylindrické hodnoty přepočítat na minusové. Tento přepočet se pak promítne do celého zápisu. Pro pravé oko budete po přepočtu potřebovat čočky s hodnotou dioptrie +0,00, cylindru -1,75 a osy 100° a pro levé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,00, cylindru -0,75 a osy 70°. Jestliže jste začátečnice, doporučili bychom Vám jednodenní čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Pokud byl náš předpoklad se znaménky mylný, napište nám prosím kompletní dioptrický zápis včetně všech znamének +, - a =, rádi pro Vás uděláme další výpočet. Hezký den.
Olga

Dobry den, prosim o radu - P oko dioptrie -4,0, cylindr Dp -0,5, osa 80. L oko dioptrie -4,5, cylindr Dp -0,5, osa 80. Cocky budu zkouset poprve, jake si mam vzit dioptrie? Dekuji predem za odpoved!

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Olgo, děkujeme Vám za otázku. Jednodenní čočky jsou pro seznamování s kontaktními čočkami ideální volba. Ačkoli se u Vás začíná projevovat poměrně častá refrakční vada - astigmatismus, budou Vám ke korekci zraku stačit klasické sférické čočky, protože Vaše hodnota cylindru je nízká. Ke korekci pravého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,00 a ke korekci levého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,50. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Prozatím Vám přejme krásný den.

Josef Fariaš

Chci se zeptat,to jsou dioptrický kontaktní čočky?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za otázku. Ano, TopVue Blue Blocker jsou dioptrické kontaktní čočky. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Marika

Fajn balení na vyzkoušení. Mělo by to dělat více značek. S čočkama jsem moc spokojená.

Dominik

Dobrý den, stane se něco, pokud budu mít čočku například 3 dny ? Tzn. Po použití ji vrátím do krabičky s roztokem a použijí znovu. (Jednodenní čočky)

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za otázku. Čočky jsou jednodenní. Není tedy možné je uchovávat v pouzdru pro další použití. Nedodržováním doporučené periody výměny riskujete zdraví svých očí. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Radek L.

Potřebuji na každé oko jinou dioptrii. Jak je mám objednat?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Radku, díky za dotaz. Stačí kliknout na "Přidat parametry pro druhé oko" a můžete si vybrat dvě různé dioptrie. Domů Vám pak přijdou 2 krabičky čoček. Každá s jinou (Vámi vybranou) dioptrií. Pokud se budete chtít na cokoli dalšího zeptat, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

Valentina Ngorova

U mě vše v nejlepší pořádku. Musím říct, že jsem dlouho s žádnými čočkami nebyla takhle spokojená. Já je určitě můžu doporučit.

Tamara

Dobrý den, mám dotaz. Čočky nosím 2 měsíce a mám I Wear fresh od Grand Opticalu. Chctěla bych však i kvůli ceně zkusit jiné. Myslíte, že když mám u těch I Wear zakřivení 8.7, tak mi budou sedět i tyto? Děkuji mockrát za odpověď

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Tamaro, díky za otázku. Vaše čočky iWear fresh jsou totožné s čočkami Proclear 1 Day. Čočky TopVue Blue Blocker ale můžete určitě vyzkoušet. Rozdíl v zakřivení je minimální a při nošení ho nepocítíte. Důležitější jsou většinou vlastnosti materiálu jako obsah vody a propustnost kyslíku. V každém případě můžete čočky TopVue Blue Blocker vyzkoušet naprosto bez obav. U většiny balení platí služba Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Linda

Vyzkoušeno a doporučuju.

Vanda AR

Nošení je příjemný. Zkouším je, protože mě často trápily bolavé oči po celém dni u PC. Vždycky jsem k čočkám používala kapky do očí Gelone. Můžu je případně použít i na tyhle čočky? Díky.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za otázku. Ano, kapky Gelone můžete používat i při nošení kontaktních čoček TopVue Blue Blocker. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.