TopVue Blue Blocker (5 párů čoček)

198 Kč
100% doporučuje
Skladem
TopVue Blue Blocker (5 čoček)
Kdy odešleme? pátek 24.5. vyberte parametry
Běžná cena 99 Kč
TopVue Blue Blocker (5 čoček)
Kdy odešleme? pátek 24.5. vyberte parametry
Běžná cena 99 Kč
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček TopVue Blue Blocker

Tyto jednodenní čočky oblíbené značky TopVue si nejvíce užijete, pokud trávíte hodně času prací na počítači a sledováním obrazovek digitálních zařízení. TopVue Blue Blocker jsou schopné filtrovat modré světlo, které vyzařují displeje digitálních zařízení. Touto svou výjimečnou schopností pomáhají TopVue Blue Blocker předcházet digitální únavě zraku.
Jako jednorázové čočky navíc nabízí nejzdravější a nejjednodušší formu nošení kontaktních čoček. Nepotřebujete k nim žádné další příslušenství.

Jednodenní čočky TopVue Blue Blocker jsou dostupné také v balení:
TopVue Blue Blocker (30 čoček)
TopVue Blue Blocker (90 čoček)
TopVue Blue Blocker (180 čoček)

Blue Blocker - ochrana před digitální únavou očí

Přemíra umělého modrého světla z televize, displejů chytrých telefonu a různých monitorů či tabletů vede k narušení přirozeného biorytmu a k tzv. digitální únavě očí.
Čočky TopVue Blue Blocker blokují více než 16 % modrého světla o vlnové délce 400 nm - 450 nm. Protože kontaktní čočka leží přímo na oku, je efekt ochrany před modrým světlem vyšší než u brýlových čoček.

Modré světlo, které vyzařují displeje digitálních zařízení, působí nepříznivě na fungování organismu a může vám výrazně narušovat kvalitu spánku.
Je tomu tak proto, že modré světlo se přirozeně vyskytuje v ranních hodinách a postupně přechází do červeného barevného spektra. Pokud pracujete s počítačem, tabletem, nebo třeba sledujete filmy a seriály - toto umělé modré světlo dává vašemu tělu pokyn, že by mělo být aktivní. Škodlivá část modrého světla (380 - 460 nm) navíc také zrychluje stárnutí oka a je zde i riziko poškození sítnice.
Díky čočkám TopVue Blue Blocker se můžete těmto rizikům vyhnout a dopřát svým očím příjemnou ochranu.

Vždy pohodlný materiál čoček TopVue Blue Blocker

TopVue Blue Blocker jsou vyrobeny z materiálu hydrogelového typu - Methafilcon A a celých 55 % čočky tvoří voda. Vysoký obsah vody se stará o to, že jsou čočky po celou dobu nošení jemné a pro oči komfortní.
Aby bylo zajištěno pohodlí během nošení i nositelům, jejichž oči mají sklon k vysychání, jsou čočky ošetřeny zvlhčující technologií ASSL - Aqua Safety Shield Layers.

Dvojitá ochrana očí

Vedle ochrany před modrým světlem mají jednodenní čočky TopVue Blue Blocker zaveden také UV filtr. Čočky tedy podporují i ochranu očí před ultrafialovým zářením.
Aby byly oči před UVA a UVB paprsky chráněny 100%, kombinujete čočky TopVue Blue Blocker se svými oblíbenými slunečními brýlemi.

Vlastnosti - TopVue Blue Blocker (5 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 5 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 55%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Blue Blocker
UV filtr: Ano
Blue Blocker: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (3)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Nicol Navarová

Dobrý den ,ráda bych tyto čočky vyzkoušela a přidala si je k objednávce..ale bohužel není možné změnit zakřivení na 8,7...(?) dostupné pouze 8,6..nejsem si jistá zda by mi seděly..poradíte ohledně tohoto zakřivení..zda tam možnost změny zakřivení je? Předem děkuji za zpětnou vazbu..

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Nicol, děkujeme za otázku. Čočky jsou dostupné pouze se zakřivením 8,60. Hodnotu není možné měnit. Tento rozdíl v zakřivení by Vám ale při nošení neměl působit žádné problémy. Pohodlí při nošení samozřejmě záleží i na dalších vlastnostech čoček, ale u této značky je možné využít službu Garance vrácení peněz. Více podrobností o službě najdete přímo v odkazu na stránce Garance. Pokud budete mít jakékoli otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Kristýna Kolková

Dobrý den, roky používám TopVue Daily se zakřivením 8.50, budu mít problém s těmito čočkami se zakřivením 8.60? Děkuji.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Kristýno, díky za otázku. Takto drobný rozdíl v zakřivení určitě problém nepředstavuje. Čočky se liší v materiálu (hydrogel x silikon-hydrogel). Čočky určitě vyzkoušejte, protože zda jsou pro Vás vhodné poznáte právě až při vyzkoušení. Toto balení je na vyzkoušení ideální a můžete případně objednat balení po 30 kusech, u kterého je možné využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Klaška

Dobrý den, chci čočky vyzkoušet, ale chtěl bych k nim pro jistotu koupit i oční kapky. Doporučíte mi nějaké? Díky

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za otázku. Oční kapky Gelone můžete aplikovat přímo na nasazené kontaktní čočky. Mohly by Vás zaujmout kapky Laim-Care Gel Drops, které mají jednotlivé dávky balené. Pokud máte na oční kapky nějaké specifičtější požadavky, určitě nám napište a my Vám rádi pomůžeme s výběrem. Zatím Vám přejeme hezký den.