Garance vrácení peněz

TopVue Blue Blocker (90 čoček)

1 229 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Výhodnější balení: TopVue Blue Blocker (180 čoček) - 2199 Kč (ušetříte 259 Kč)
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
1 229 Kč

Popis čoček TopVue Blue Blocker

Tyto jednodenní čočky oblíbené značky TopVue si nejvíce užijete, pokud trávíte hodně času prací na počítači a sledováním obrazovek digitálních zařízení. TopVue Blue Blocker jsou schopné filtrovat modré světlo, které vyzařují displeje digitálních zařízení. Touto svou výjimečnou schopností pomáhají TopVue Blue Blocker předcházet digitální únavě zraku.
Jako jednorázové čočky navíc nabízí nejzdravější a nejjednodušší formu nošení kontaktních čoček. Nepotřebujete k nim žádné další příslušenství.

Jednodenní čočky TopVue Blue Blocker jsou dostupné také v balení:
TopVue Blue Blocker (5 čoček)
TopVue Blue Blocker (30 čoček)
TopVue Blue Blocker (180 čoček)

Blue Blocker - ochrana před digitální únavou očí

Přemíra umělého modrého světla z televize, displejů chytrých telefonu a různých monitorů či tabletů vede k narušení přirozeného biorytmu a k tzv. digitální únavě očí.
Čočky TopVue Blue Blocker blokují více než 16 % modrého světla o vlnové délce 400 nm - 450 nm. Protože kontaktní čočka leží přímo na oku, je efekt ochrany před modrým světlem vyšší než u brýlových čoček.

Modré světlo, které vyzařují displeje digitálních zařízení, působí nepříznivě na fungování organismu a může vám výrazně narušovat kvalitu spánku.
Je tomu tak proto, že modré světlo se přirozeně vyskytuje v ranních hodinách a postupně přechází do červeného barevného spektra. Pokud pracujete s počítačem, tabletem, nebo třeba sledujete filmy a seriály - toto umělé modré světlo dává vašemu tělu pokyn, že by mělo být aktivní. Škodlivá část modrého světla (380 - 460 nm) navíc také zrychluje stárnutí oka a je zde i riziko poškození sítnice.
Díky čočkám TopVue Blue Blocker se můžete těmto rizikům vyhnout a dopřát svým očím příjemnou ochranu.

Vždy pohodlný materiál čoček TopVue Blue Blocker

TopVue Blue Blocker jsou vyrobeny z materiálu hydrogelového typu - Methafilcon A a celých 55 % čočky tvoří voda. Vysoký obsah vody se stará o to, že jsou čočky po celou dobu nošení jemné a pro oči komfortní.
Aby bylo zajištěno pohodlí během nošení i nositelům, jejichž oči mají sklon k vysychání, jsou čočky ošetřeny zvlhčující technologií ASSL - Aqua Safety Shield Layers.

Dvojitá ochrana očí

Vedle ochrany před modrým světlem mají jednodenní čočky TopVue Blue Blocker zaveden také UV filtr. Čočky tedy podporují i ochranu očí před ultrafialovým zářením.
Aby byly oči před UVA a UVB paprsky chráněny 100%, kombinujete čočky TopVue Blue Blocker se svými oblíbenými slunečními brýlemi.

Vlastnosti - TopVue Blue Blocker (90 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 55%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Blue Blocker
UV filtr: Ano
Blue Blocker: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Ostatní také zakoupili

Komentáře (8)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Sylva Tk.

Dobrý den Je prosím nějaký důvod proč se vyrábí jen do -10 dioptrií? Chtěla jsem je vyzkoušet, ale potřebovala bych -12 (ideálně -13, ale to již žádný výrobce nedělá.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Sylvo, děkujeme Vám za otázku. Hranice -10,00 a +8,00 je limit pro běžný dioptrický rozsah sférických čoček. Jestliže hledáte jednodenní čočky s hodnotou dioptrie -13,00, můžeme Vám z našeho sortimentu nabídnout čočky Dailies AquaComfort Plus. Pakliže máte zájem o čočky, které dokáží filtrovat modré světlo, můžeme Vám z našeho sortimentu nabídnou čtrnáctidenní čočky Acuvue Oasys with Transitions, které mají nejvyšší minusovou hodnotu dioptrie -12,00. Vzhledem k vyšším dioptrickým hodnotám Vám můžeme nabídnout ještě měsíční čočky Proclear Sphere nebo Biofinity XR, které nabízejí nejvyšší minusovou hodnotu -20,00 dioptrií. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Irena Jeništová

Dobrý den, chci přejít z 14 denních čoček (TopVue Premium) na jednodenní a nemůžu se rozhodnout mezi TopVue Elite+ a TopVue Blue Blocker. Jaké by jste doporučili, jaký je mezi nimi rozdíl? (dioptrie -2,5) děkuji irena

Zákaznický servis - Gabriela
Dobrý den, Ireno, děkujeme Vám za otázku. Vzhledem k tomu, že nyní používáte silikon-hydrogelové kontaktní čočky TopVue Premium a Vámi vybrané čočky jsou hydrogelové, doporučili bychom Vám spíše silikon-hydrogelové jednodenní čočky TopVue One+. Velikostní parametry jsou shodné, z tohoto hlediska by tedy neměl nastat problém. Reakce na nové čočky jsou však zcela individuální a není nic lepšího, než čočky vyzkoušet. Značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz a pokud by Vám čočky nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Nemusíte mít tedy obavy ze zbytečné investice. Budete-li mít další otázky, napište, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Katka

Dobrý den, nosím teď čočky TopVue Daily se zakřivením 8.50, ale oči mám po dni unavené a hodně mi vysychají, proto bych ráda zkusila tyhle, ale mají zakřivení 8.60 a jednou jsem zkoušela i TopVue Elite+, které mají také zakřivení 8.60 a neseděly mi v očích, škrábaly mě a řezaly. Mám trochu obavy, že to bylo tím zakřivením a proto mi nebudou sedět ani tyto, myslíte, že to bylo tím zakřivením nebo mi Elite+ jednoduše nesedly a mohu si BlueBlocker objednat? Předem děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Katko, děkujeme Vám za otázku. Pokud jste měla při nošení čoček TopVue Elite+ pocity řezání a škrábání šlo s velkou pravděpodobností spíše o averzi na materiál čoček. Zakřivení těchto čoček by Vaše oči měly akceptovat, proto čočky určitě vyzkoušejte. Bez zkoušky nezjistíte, jestli Vám čočky vyhovují nebo ne. U čoček TopVue je obrovskou výhodou služba Garance vrácení peněz. V případě, že Vám čočky z nějakého důvodu nebudou vyhovovat, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
nováček karel

jsem spokojen. dokonce velmi spokojen!

David Strnad

Zdravím. Můžu čočky koupit i v menším balení? Jen na vyzkoušení.

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Davide, díky za otázku. Ano, čočky jsou dostupné i v menších baleních. Můžeme Vám nabídnout balení 30 kusů, u kterého můžete v případě potřeby využít službu Garance vrácení peněz. K dispozici je také balení po 5 kusech. Na toto malé balení se ale služba Garance bohužel nevztahuje. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Barny

Příjemné překvapení. Čočky jsou příjemné, pohodlné. Celý den o nich nevím. Ani na konci dne nejsou oči unavené nebo bolavé. Já doporučuji.

MartinaB.

Doručení bylo bleskové. Objednala jsem je v úterý a ve středu jsem je měla doma. Jsem spokojená. Neměla jsem žádné problémy s nasazením ani vyndaváním čoček a během dne mě nijak nezlobily.

Bára Volfová

Můžu čočky nosit celý den? Nebo bych je měla nosit jen pří práci na počítači a sledování televize?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Báro, děkujeme za otázku. Čočky samozřejmě můžete nosit celý den. Ráno si je nasadíte, večer vyhodíte. Primárně čočky slouží pro korekci oční vady. Úprava Blue Blocker je cenným benefitem a určitě nebrání celodennímu nošení. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.