Garance vrácení peněz

TopVue Color - Blue - dioptrické jednodenní (10 čoček)

289 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 23.4. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Mohlo by se Vám také líbit

Popis čoček TopVue Color Blue

Barevné čočky v modrém odstínu jsou mezi uživateli velmi oblíbené. Především lidé s hnědýma očima touží po výrazné barevné změně. Modrá barva je v odstínech azurové a ledově modré barvy. Obvod čočky je lemovaný černým prstencem. Díky kombinaci odstínů vypadají čočky přirozeně a hodí se i pro zvláštní příležitosti. S čočkami TopVue Color Blue můžete mít kdykoli nebesky modré oči.

Balení 10 jednodenních barevných kontaktních čoček TopVue Color je ideální na vyzkoušení barevného efektu díky službě Garance vrácení peněz.

Jednodenní barevné čočky - pohodlná varianta nošení

Jednodenní barevné čočky jsou určeny ke každodennímu nebo občasnému nošení. Jednorázové čočky představují nejzdravější a nejpohodlnější variantu nošení, protože nevyžadují žádnou péči. Použité čočky večer vyhodíte a druhý den si nasadíte nový pár. Barevné čočky s každodenní výměnou jsou skvělou volbou pro začátečníky, nositele s citlivýma očima a pro všechny, kdo si chtějí novou barvu očí úžívat jen čas od času..

Jednodenní barevné čočky si nikdy nenechávejte nasazené během spánku a nepřekračujte doporučenou dobu výměny páru čoček.

Barevné čočky TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

Efekt barevných čoček TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Blue - dioptrické jednodenní (10 čoček)

Barva: Modrá
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 43%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Polyhema
Jméno produktu: TopVue Color
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Všechny varianty tohoto produktu

Ostatní také zakoupili

Komentáře (4)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Andrea Pudilová

Dobrý den, prosím máte i čočky Blue saphire měsíční ?? Nemohu je najít ,děkuji

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Andreo, děkujeme Vám za otázku. Ano, kontaktní čočky Blue Sapphire měsíční máme ve třech variantách. 1) TopVue Color - True Sapphire, 2) FreshLook ColorBlends True Sapphire a 3) FreshLook Colors Sapphire Blue. Všechny čočky jsou měsíční. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jirka M.

Dioptrie sedí perfektně. Vidím s nimi úplně bez problémů.

Daniela

Dobrý den, potřebuji k čočkám nějaký roztok? Děkuji za odpověď.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Danielo, děkujeme za otázku. Čočky jsou jednodenní, takže k nim nepotřebujete žádný roztok ani jiné příslušenství. Čočky si ráno nasadíte, večer je vyhodíte. Další den si nasadíte nový par. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Lucie S.

Modré oči jsem vždycky chtěla. Jsem poměrně tmavý typ - tmavé vlasy a vždy dost opálená. A protože i modrá je spíš tmavší měly čočky super efekt. Vypadalo to přirozeně.