TopVue Color - Blue - dioptrické jednodenní (10 čoček)

289 Kč
92% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Barva
  Kdy odešleme? Středa 27.10. Stock day info: Today 27. října Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 27. října vyberte parametry
  Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
  289 Kč

  Popis modrých čoček TopVue Color Blue

  Barevné čočky v modrém odstínu jsou velmi oblíbené a často objednávané. Především lidé s hnědýma očima touží po změně a chtějí svou vizáž ozvláštnit modrýma očima.
  Na kontaktní čočce jsou naneseny odstíny azurové a ledově modré. Díky kombinaci odstínů vypadají čočky přirozeně a hodí se i pro zvláštní příležitosti. Modré TopVue Color s dioptrií vám umožní bezstarostné nošení a kdykoli budete chtít, můžete mít nebesky modré oči.

  Balení 10 jednodenních barevných kontaktních čoček TopVue Color je ideální na vyzkoušení barevného efektu díky službě Garance vrácení peněz.

  Jednodenní barevné čočky - pohodlná varianta nošení

  Jednodenní barevné čočky jsou určeny ke každodennímu nebo občasnému nošení. Jednorázové čočky představují nejzdravější a nejpohodlnější variantu nošení, protože nevyžadují žádnou péči. Použité čočky večer vyhodíte a druhý den si nasadíte nový pár. Barevné čočky s každodenní výměnou jsou skvělou volbou pro začátečníky, nositele s citlivýma očima a pro všechny, kdo si chtějí novou barvu očí úžívat jen čas od času..

  Jednodenní barevné čočky si nikdy nenechávejte nasazené během spánku a nepřekračujte doporučenou dobu výměny páru čoček.

  Barevné čočky TopVue Color

  Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
  TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

  Efekt barevných čoček TopVue Color

  Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
  Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

  Vlastnosti
  Barva: Modrá
  Výrobce: TopVue
  Zakřivení (BC): 8.60
  Průměr (DIA): 14.20
  Velikost balení: 10 čoček
  Vyměnit za: 1 den
  Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
  Expirace: 24 měsíců a více
  Obsah vody: 43%
  Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
  Mohu v čočkách spát?: Ne
  Materiál: Polyhema
  Jméno produktu: TopVue Color
  UV filtr: Ano

  Všechny varianty tohoto produktu:

  Komentáře (4)

  Comments: Do you have any questions?

  Andrea Pudilová

  Dobrý den, prosím máte i čočky Blue saphire měsíční ?? Nemohu je najít ,děkuji

  Odpověď

  Zákaznický servis - Pavla

  Dobrý den, Andreo, děkujeme Vám za otázku. Ano, kontaktní čočky Blue Sapphire měsíční máme ve třech variantách. 1) TopVue Color - True Sapphire, 2) FreshLook ColorBlends True Sapphire a 3) FreshLook Colors Sapphire Blue. Všechny čočky jsou měsíční. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

  Jirka M.

  Dioptrie sedí perfektně. Vidím s nimi úplně bez problémů.

  Daniela

  Dobrý den, potřebuji k čočkám nějaký roztok? Děkuji za odpověď.

  Odpověď

  Zákaznický servis - Markéta

  Dobrý den, Danielo, děkujeme za otázku. Čočky jsou jednodenní, takže k nim nepotřebujete žádný roztok ani jiné příslušenství. Čočky si ráno nasadíte, večer je vyhodíte. Další den si nasadíte nový par. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

  Lucie S.

  Modré oči jsem vždycky chtěla. Jsem poměrně tmavý typ - tmavé vlasy a vždy dost opálená. A protože i modrá je spíš tmavší měly čočky super efekt. Vypadalo to přirozeně.