Garance vrácení peněz

TopVue Color - Blue - nedioptrické jednodenní (10 čoček)

289 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 20.5. vyberte parametry
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Popis čoček TopVue Color Blue

Barevné čočky v modrém odstínu jsou mezi uživateli velmi oblíbené. Především lidé s hnědýma očima touží po výrazné barevné změně. Modrá barva je v odstínech azurové a ledově modré barvy. Obvod čočky je lemovaný černým prstencem. Díky kombinaci odstínů vypadají čočky přirozeně a hodí se i pro zvláštní příležitosti. S čočkami TopVue Color Blue můžete mít kdykoli nebesky modré oči.

Balení 10 jednodenních barevných kontaktních čoček TopVue Color je ideální na vyzkoušení barevného efektu díky službě Garance vrácení peněz.

Jednodenní barevné čočky - pohodlná varianta nošení

Jednodenní barevné čočky jsou určeny ke každodennímu nebo občasnému nošení. Jednorázové čočky představují nejzdravější a nejpohodlnější variantu nošení, protože nevyžadují žádnou péči. Použité čočky večer vyhodíte a druhý den si nasadíte nový pár. Barevné čočky s každodenní výměnou jsou skvělou volbou pro začátečníky, nositele s citlivýma očima a pro všechny, kdo si chtějí novou barvu očí úžívat jen čas od času..

Jednodenní barevné čočky si nikdy nenechávejte nasazené během spánku a nepřekračujte doporučenou dobu výměny páru čoček.

Barevné čočky TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

Efekt barevných čoček TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Blue - nedioptrické jednodenní (10 čoček)

Barva: Modrá
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Dioptrický rozsah: 0.00
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 43%
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Polyhema
Jméno produktu: TopVue Color
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Všechny varianty tohoto produktu

Ostatní také zakoupili

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jakub Kobrč

Zdravím, chci se optat jak se čočky nasazují zda to je těžké, také mám otázku zda máte kontaktní čočky do LGBT 🏳️‍🌈?. Pride. Líbilo by se mi to více. PS: jak čočky prosím pak vyjmout z očí. Děkuji Jakub Kobrč

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Jakube, děkujeme Vám za otázku. Podrobný návod, jak s čočkami manipulovat si můžete přečíst v našem článku Nasazení a vyjmutí kontaktní čočky. Nasazení i vyjmutí čočky není těžké, ale pro začátečníky to může být obtížnější. S praxí však přichází jistota. Takto na dálku Vám nejsme schopni říci, za jak dlouho pro Vás bude manipulace s čočkami jednoduchá, neboť jde o velmi individuální záležitost. Motivy čoček, které by mohly spadat do LGBT komunity byste mohl najít spíše v crazy motivech např. Cheetah nebo Barbie Pink. Protože neznáme Váš vkus, bude lepší, když si prohlédnete celou naši nabídku nedioptrických crazy čoček, kterou si můžete prohlédnout ZDE. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Marcela Vacková

Dobrý den, potřebuju k nim roztok nebo něco? Jestli ano, tak jaký? Díky

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Marcelo, díky za otázku. K čočkám nepotřebujete vůbec nic. Jelikož jsou to čočky jednodenní, čočky si nasazujete vždy nové a po nošení je vyhodíte. Nepotřebujete tedy žádné roztoky ani pouzdra k uchovávání a čištění čoček. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Eliška

Chtěla jsem zvýraznit svou světle modrou a efekt byl úžasný.

Jiráhová

Můžou se čočky nosit víckrát. Nebo to jsou jednorázové.

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, paní Jiráhová, děkujeme za Váš dotaz. Čočky jsou jednodenní a tedy jednorázové. Nejsou vhodné pro opakované použití. Když se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Amboržová

Vážně překryly i tmavé oči. Barva byla spíš tmavší modrá, ale za mě paráda.