TopVue Color - Brown - nedioptrické (2 čočky)

290 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Pátek 31.3. vyberte parametry
Přidat 249 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
249 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Popis čoček TopVue Color Brown

Hnědé TopVue Color Brown kombinují světlejší a tmavší tóny hnědé tak, aby byl výsledek dokonale přirozený. Oči v barvě mléčné čokolády s jemnými odstíny okrové všechny okouzlí. Obvod čočky je lemovaný černým prstencem. Sametově hnědý barevný efekt čoček tak dodá očím neuvěřitelnou hloubku. Nechte své oči vyniknout v přirozeně hnědé barvě.

Jak pečovat o barevné čočky s měsíční periodou výměny?

Čočky můžete nosit příležitostně i každodenně po dobu 1 měsíce. Nikdy v čočkách nepřespávejte a věnujete jim potřebnou péči. Čočky vždy čistěte a skladujte ve víceúčelovém roztoku a nikdy na čočky nepoužívejte roztok peroxidového typu. Pokud jsou čočky uloženy v pouzdře déle než 7 dní, je nutné proces dezinfekce čoček opakovat. Při manipulaci s čočkami mějte vždy perfektně čisté ruce.

Barevné čočky TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

Efekt barevných čoček TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Brown - nedioptrické (2 čočky)

Barva: Hnědá
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 2 čočky
Dioptrický rozsah: 0.00
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 28 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Obsah vody: 55%
Materiál: Methafilcon A
Mohu v čočkách spát?: Ne
Jméno produktu: TopVue Color
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Všechny varianty tohoto produktu:

Komentáře (2)

T.

Doporučíte mi na čočky prosím vhodný roztok? Díky

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za otázku. K čočkám Vám doporučujeme roztok Gelone a Laim-Care. Oba roztoky jsou obohacené hyaluronátem sodným a mají schopnost zvyšovat pohodlí při nošení kontaktních čoček. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Líba Mikšová

Jsou nádherné. Ani jsem nedoufala v takovou změnu barvy. Určitě si je zase někdy objednám. Samozřejmě doporučuji.