Garance vrácení peněz

TopVue Color - Fresh green - dioptrické jednodenní (10 čoček)

289 Kč
100% doporučuje
Skladem
Kdy odešleme? úterý 16.4. vyberte parametry
Přidat parametry pro druhé oko
Osobní odběr (1–2 dny) od 29 Kč *
PPL (1–2 dny) od 65 Kč *
Česká pošta (1–2 dny) od 69 Kč
GLS (1–2 dny) od 69 Kč
* Pro objednávky nad 1 600 Kč je poštovné zdarma

Mohlo by se Vám také líbit

Popis čoček TopVue Color Fresh Green

Pro skutečné milovníky zelené barvy jsou barevné čočky TopVue Color Fresh Green jako stvořené. Barevný efekt čoček je velice jasný, svěží a výrazný. Čočky vám dopřejí opravdu výraznou změnu! Na čočkách se prolíná limetkově zelená se sytějším tónem permanentní zeleni. Obvod čočky je navíc lemovaný černým prstencem. I když se jedná o poměrně výraznou barvu, kombinace barev vypadá stále přirozeně. Jedním si však můžete být jisti. Ať už vyrazíte s čočkami TopVue Color Fresh Green kamkoli, vaše oči budou zářit.

Balení 10 jednodenních barevných kontaktních čoček TopVue Color je ideální na vyzkoušení barevného efektu díky službě Garance vrácení peněz.

Jednodenní barevné čočky - pohodlná varianta nošení

Jednodenní barevné čočky jsou určeny ke každodennímu nebo občasnému nošení. Jednorázové čočky představují nejzdravější a nejpohodlnější variantu nošení, protože nevyžadují žádnou péči. Použité čočky večer vyhodíte a druhý den si nasadíte nový pár. Barevné čočky s každodenní výměnou jsou skvělou volbou pro začátečníky, nositele s citlivýma očima a pro všechny, kdo si chtějí novou barvu očí úžívat jen čas od času..

Jednodenní barevné čočky si nikdy nenechávejte nasazené během spánku a nepřekračujte doporučenou dobu výměny páru čoček.

Barevné čočky TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou vyrobené z hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody. Velký podíl vody v čočkách vytváří jemný materiál, který vám poskytne celodenní pohodlné nošení.
TopVue Color mají UV filtr, takže při nošení těchto barevných čoček je podporována ochrana očí proti UV záření.

Efekt barevných čoček TopVue Color

Čočky TopVue Color jsou krycí. Barva je nanášena pomocí speciální technologie 3Tones, která zajistí perfektní krytí, a přesto přirozený vzhled očí. Všechny barvy jsou bezpečně uzavřené uvnitř čočky, takže nemůže dojít ke kontaktu oka a barvy. Na kontaktní čočku je nanesen tmavý prstenec, který vytváří dojem větších a hlubokých očí. Následuje výsledný odstín spolu s hnědou barvou. Ty jsou na čočku naneseny paprskovitě a vzájemně se prolínají. Jde o velice přirozenou změnu barvy, která pomůže doladit váš vzhled a například sladit barvu očí s oblíbenými doplňky.
Stejně, jako je každé oko originál, bude 100% originál i výsledná barva, která je do jisté míry vždy ovlivněna přirozenou barvou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Fresh green - dioptrické jednodenní (10 čoček)

Barva: Zelená
Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 19 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Obsah vody: 43%
Dioptrický rozsah: od -10.00 do +6.00
Mohu v čočkách spát?: Ne
Materiál: Polyhema
Jméno produktu: TopVue Color
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Všechny varianty tohoto produktu

Ostatní také zakoupili

Komentáře (13)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Lucie

Krásný den, četla jsem, že jsou i pro citlivé oči. Mohu to nosit, když mám slabou rohovku? Kvůli tomu mě nešel zákrok laserem. Děkuji

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Lucie, děkujeme Vám za otázku. Takto na dálku si netroufáme Vám čočky doporučit. Vzhledem k Vaší slabé rohovce konzultujte použití těchto kontaktních čoček s Vaším očním specialistou. Správně by měl mít nositel čočky vždy odborně aplikované. Děkujeme Vám za pochopení. Hezký den.

Vašek

Dobrý den, mám na jedno oko -2 a na druhé -1.75, je velký rozdíl pokud bych koupil balení -2 a dával je na obě oči? Bude moc velký rozdíl ta čtvrtka která bude navíc v jednom oku? Případně doporučujete spíše dvě rozdílne balení dle dioptrií? Děkujo

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, Vašku, děkujeme Vám za otázku. Správně byste měl mít na očích předepsané dioptrické hodnoty, to znamená, pro jedno oko čočky s hodnotou dioptrie -2,00 a pro druhé -1,75. Rozdíl o 0,25 v dioptriích se nezdá být příliš velký, ale u korekce zraku je důležité dodržovat předepsanou dioptrickou korekci. Při neúplné korekci hrozí progres oční vady. U této značky čoček navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky v nějakém směru nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měl další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Nikol K.

Dobrý den, dají se barevné čočky objednat tak, aby byly zároveň astigmatické? Vidím, že v objednávce tato volba není, ale ptám se, kdyby to šlo třeba individuálně. Děkuji za odpověď Nikol. K.

Zákaznický servis - Pavla

Dobrý den, Nikol, děkujeme Vám za otázku. Je nám to velmi líto, ale barevné torické (astigmatické) čočky, bohužel, v našem sortimentu vůbec nemáme. Barevné torické čočky je možné sehnat v zahraničí. Jsou vyráběné na zakázku a jde o poměrně dražší záležitost. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Michaela Charvátová

Barva ke úžasná, skvělé kryjí hnědé oči. Bohužel mi jsou nepříjemné na nošení, oči mne pálí, vidím sem tam jako přes mlhu.

Zákaznický servis - Pavla
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Těší nás, že se Vám líbí barevný efekt i krycí schopnost čoček. Je nám však velmi líto, že Vám čočky nevyhovují. Dle popisu situace je velmi pravděpodobné, že Vám nevyhovuje materiál čoček. Pokud ještě splňujete podmínky služby Garance vrácení peněz, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Hezký den.
Houhová

Neuvěřitelná barva. Rozhodně nepřehlédnutelná.

Milan

Dobry deň prumer nosím 14 a tu je 14.2 nebude to vadiť ?

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Milane, děkujeme za otázku. Rozdíl do 0,20 by neměl představovat žádný problém. Pokud by Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo, můžete využit službu Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme Vám hezký den.
Klára

Výborný krycí efekt hnědých očí. Akorát mi nesedí zakřivení, dráždí oči a vidím zamlženě. ;-(

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Kláro, děkujeme za komentář. Je nám líto, že Vám čočky zcela nevyhovují. Pokud budou dodrženy podmínky, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Zamlžené vidění bývá u barevných čoček nejčastěji způsobeno tím, že při slabším osvětlení se zornička roztáhne a přesáhne až do barevné části kontaktní čočky. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Milan Koleno

Dobry deň na svojich cockach mám zakrivenie 8.4 tu máte len 8,6 bude to veľký problém.? A dioptrie mám +4,5

Zákaznický servis - Markéta
Dobrý den, Milane, děkujeme za otázku. Rozdíl 0,20 by pro oko neměl představovat problém. Zakřivení samo o sobě nemá velký význam. Je nutné brát v úvahu i ostatní vlastnosti a parametry kontaktní čočky. U čoček TopVue se ale nemusíte ničeho bát, funguje u nich služba Garance vrácení peněz. Kdyby Vám na nich tedy po vyzkoušení cokoli nevyhovovalo, můžete nám je poslat zpět. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Jana Mm.

Ta barva je neuvěřitelná. Jen pro jistotu se zeptám - na brýlích mám dioptrii -2,25. U čoček jsem ji zvolila také a vidím s nimi bez problémů. Udělala jsem to tedy správně?

Zákaznický servis - Markéta

Dobrý den, Jano, děkujeme za otázku. Ano, dioptrii jste vybrala správně. Úprava dioptrií je nutná až u vyšších hodnot. Pokud byste měla jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Kája

Zkrátka jsem jen chtěla vyzkoušet barevné čočky a naprostá paráda! Kéž bych mohla mít takhle hezky zelené oči pořád. Mám zrzavé vlasy a do teď jsem netušila, jak moc barva očí dokáže ovlivnit celkový výraz. Rozhodně zkusím ještě měsíční, abych je mohla nosit každý den.

Klára

Po nepříliš dobrých zkušenostech s mnoha značkami čirých dioptrických čoček, které mi byly doporučeny v optice jsem byla vážně velmi mile překvapena. Tyto barevné čočky pěkně sedí, neřežou a díky měnšímu obsahu vody (než je u nejnovějších super prodyšných čirých kontaktních čoček) se na oko ani příliš "nepřilepují", takže se dají snadno vytáhnout. Oceňuji také přitomnost UV filtru, který sice není vidět, ale rozhodně je pro oči přínosem. Oči mám světlé, takže nemůžu příliš posoudit jejich krycí schopnost na tmavých očích, ale zdá se, že barva čočky bude vždy dostatečně výrazná. Za mě maximální skopojenost.

Aleš Kasper

Čočky mě překvapily. Vážně dobře kryjí. Efekt super.

Iveta

Seděly mi dioptrie a barva byla fakt úžo. Nosila jsem je, když jsem zrovna měla náladu a byla to fajn zajímavá změna. Můžu doporučit.